• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Orgazmo imitavimas. Kokiu tikslu? (N-18)  8 

Autorius: Eli.lt
2012-04-12 10:40:00

Orgazmo imitavimas. Kokiu tikslu? (N-18)
freedigitalphotos.net
Seksologai teigia, kad 10% visų orgazmų – imituoti. Kodėl moterys suvaidina orgazmą? Ar vyrai pastebi, kad moteris suvaidino orgazmą? Ir kodėl moterys taip daro? Ar šitaip ji elgiasi pati dėl savęs? O gal dėl vyro?

Pagrindine priežastimi, kodėl moterys suvaidina orgazmą, yra laikomas noras kuo greičiau baigti aktą. Dažna moteris mano, jog geriau kuo greičiau suvaidinti orgazmą ir pabaigti lytinį aktą ir kuo greičiau eiti dirbti kasdienius darbus. Moterys, suvaidinusios orgazmą, dažniausiai kuo skubiau apsirengia ir bėga džiaugtis gyvenimu, apsipirkinėti ar susitikti su draugėmis. Tokio tipo moterys dažniausiai lytinį aktą laiko mechaniniu darbu, kurį reikia atlikti kuo skubiau. Jos dažnai negalvoja apie savo gerovę ir seksualinę sveikatą.


Antroji priežastis – noras įrodyti vyrui, kad situaciją valdo jis. Moteris, suvaidinusi orgazmą vos po kelių lytinio akto minučių, nori įrodyti vyrui jo galybę. Tokia moteris pasiduoda vyro vadovavimui, ji leidžia sau būti silpnesne ir gležnesne. Svarbius momentus perduoda vyrui.


Trečioji priežastis, kodėl moterys imituoja orgazmą – pašaliniai rūpesčiai. Gali būti, kad moteris suvaidina orgazmą, nes išgirsta kitame kambaryje kosėjantį vaiką arba skambantį telefoną. Moteris, kuriai aplinka ir pašalinės problemos rūpi daug labiau, nei geras seksas, dažnai suvaidina orgazmą, norėdamos pasinerti į jai mielą rutiną ir kasdienybę.


Ketvirtoji priežastis – nuotaikos nebuvimas. Moteris gali būti linksma, tačiau gali būti ir labai nelaiminga. Na tai kas, kad Tu paruošei savo damai vakarienę, pridegei daug žvakių, nupirkai rožių... Jei Tavo damai nesisekė darbe, jai nepavyko tinkamai pravesti susirinkimo ar pan., tai jokios gėlės ir jokia romantika nepadės. Moteris pasistengs per kelias minutes patenkinti vyrą, pati suvaidins orgazmą ir nueis ramiai miegoti. 

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
MMM
2012-07-02 17:27:22
kaip vyras gali suvaidinti, na tiksliau gali, bet nepastebeti neimanoma, juk matai kai vyras nuleidzia ir kai nieko nera...vyrams vaidinti beprasmiska tik izeisite moteri
Andrius
2012-06-08 15:17:50
pats ne viena karta esu vaidines... tai ne tik moterys vaidina.
haha
2012-06-04 11:37:19
;DDDD