• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pasiilgote jausmingo sekso?  16 

2009-03-19 00:00:00

Pasiilgote jausmingo sekso?
Eli.lt; Jupiterimages nuotr.
Prisiminkite savo pirmuosius pasimatymus su būsimuoju vyru ar mylimuoju. Ar prisimenate, kaip nedrąsiai džiaugdavotės vienas kito kūnais? Daugelis moterų teigia, kad labiausiai intymūs santykiai joms patikdavo tada, kai nebūdavo prieinama iki lytinio akto. Petingas būdavo didžiausias malonumas, kuris santykių pradžioje atstodavo lytinę sueitį.

 

Tai neatsiejama lytinio suartėjimo dalis, stiprinanti partnerių tarpusavio santykius, tiek kasdienius, tiek ir lytinius. Be to, glamonės sąlygoja optimalų organizmo pasiruošimą sueičiai. O kodėl jums nepabandžius taip pasimylėti dabar, tik be jokio lytinio akto. Išsikelkite tikslą pažinti geriau vienas kitą ir būkite drąsūs.

Žinoma, iš pradžių galite sutrikti, tačiau rezultatas turėtų jums suteikti neapsakomą malonumą.

Atsisėkite vienas priešais kitą lotoso poza. Užsimerkite ir leiskite savo rankoms veikti. Pirštų galiukais galite pradėti glostyti vienas kitą, tarsi pažindindamiesi. Net nepajusite, kaip pamažu jūsų prisilietimai taps vis drąsesni. Galite pereiti ir prie masažo, kuris gali būti atliekamas ne tik rankomis. Plaukų galiukai, krūtys, alkūnės, keliai – galite nesibaimindama liesti mylimąjį visu kūnu. Po kurio laiko pasikeiskite, nes juk abu turite pajusti palaimą. Statistikos duomenimis, beveik pusė moterų jaučia klitorinį orgazmą, tad dėl to, jog jūs būsite patenkinta, beveik garantuota.

Glostykite, lieskite, bučiuokite ir myluokite ne tik vienas kito intymiausias vieteles, bet ir kitas erogenines zonas. Ar žinote, kokios yra nepelnytai pamirštos vyrų erogeninės zonos?

 

Plaukai – švelnus galvos masažas ne tik atpalaiduoja, bet ir erotiškai nuteikia.


Kaklas – sprando odoje yra gausu nervinių galūnėlių, todėl lengvas lūpų prisilietimas, ramus alsavimas gali sužadinti net didžiausio skeptiko aistrą. Beje, seksologai vyro sprandą laiko viena stipriausių erogeninių zonų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Penislovas
2009-12-13 16:35:45
O as tai noriu drocint, drozt, kaliocint, pasismacint:D cha cha cha:D
algis
2009-12-05 12:27:50
O po tokiu gundymu vistiek seka lytinis aktas :)
vijai kitoks vyras
2009-11-01 09:00:15
Vija, na ne visi vyrai tokie...yra ir jausmingu ir demesingu, taciau mes lietuviai juk esame santurus siaurieciai, o ir kai jau esame uzkariave savo antra puse, be abejo kazkiek prarandame susidomejima ivairiems zaidimukams...bet jei moteris isradinga ir seksas netampa rutina, ji buna kitokia, tai kaip jau kazkas cia parase, tikrai buna kaip ir pirma karta...