• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Per kiek laiko reikia pasiekti orgazmą? (N-18)  7 

Autorius: Suaugusiems.lt
2014-01-02 10:00:00

Per kiek laiko reikia pasiekti orgazmą? (N-18)
Freedigitalohotos.net
Nerimauju, kad esu nenormali, nes pasiekti orgazmą man visuomet prireikia pusvalandžio. Tas pats vyko su visais mano partneriais, kuriuos turėjau, tačiau tai pirmas kartas, kai dėl to sunerimau, nes dabartinis mano partneris pasakė, kad visoms jo buvusioms partnerėms prireikdavo maždaug dešimties minučių. Anksčiau maniau, kad visos užtrunka tiek, kiek ir aš. Man patinka seksas, tačiau nesuprantu, kodėl prireikia tiek daug laiko? Ar galite man padėti?

Atsakymas: Kiekvienai moteriai pasiekti orgazmą prireikia skirtingai laiko, o pusė valandos – nėra nieko neįprasto. Verta turėti omenyje, kad tam tikri dalykai kaip alkoholis, stresas ar vaistai gali atitolinti orgazmą. Taip pat gali būti, kad jūsų partneris “nepaspaudžia” tinkamų jūsų mygtukų. Kalbėti apie seksualines žmonių technikas reikėtų atsargiai, nes dauguma jaučiasi dėl to šiek tiek nesaugūs. Pabandykite paklausti savo partnerio, ar yra kas nors, ką galėtumėte jam padaryti ir kas jam patiktų, o tada papasakokite apie savo norus.

Be abejonės, tai, kad jūsų partneris lygina jus su savo buvusiomis, nėra labai jautru iš jo pusės. Žinoma, kai kurios moterys gali baigti per dešimt minučių, tačiau kitoms prireikia ir daugiau nei pusvalandžio. Jam reikėtų suprasti, kad kiekviena moteris yra skirtinga.

Jei norite pagreitinti reikalus, pabandykite į darbą pasitelkti ir pirštus arba sekso žaisliukus, net stimuliuojančius kremukus. Vibratorius ir liežuvis gali suteikti puikių potyrių. Pasakykite jam, kai jis paliečia tinkamus taškus, kurie tikrai jus užveda. Svarbiausia, nesusikoncentruokite ties orgazmu. Orgazmas yra užsispyręs, jei galima taip pasakyti – kuo daugiau apie tai galvoji, tuo labiau jis išsisukinėja.

Nesinervinkite dėl to. Jūs esate visiškai normali. Parodykite savo partneriui, kas jums patinka atodūsiais, dejonėmis ar dar kaip nors. Pridėkite šiek tiek papildomos stimuliacijos, o jei jūsų antroji pusė nenustos lyginti jūsų su savo buvusiosiomis, paklauskite jo,  ar jis nori, kad jūs pradėtumėte lyginti jį su savo buvusiais partneriais.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jolanta
2012-07-07 22:35:44
laisvo elgesio partneriai nesireklamuokite, savo sekso patirtimi, ir ne juokinkite pasaulio, nuotykiu ieskotojai, tokie kaip tamstos turi savo kategorija. ta kategorija jama pinigus. kiek prostitute kainuoji? surasiu as tau erzila tada pajusi per visus galus orgazma, kad taip nori. ir uzsiciaupsi staigiai.
miau
2012-06-28 11:17:26
jei tu partneriu milijonai buvo..
paulius
2012-06-18 09:59:02
nu jau ant to lyginimo uzsigruzino .man atrodo bachuras tik nervuojasi kad sunkiu tiek traukt kiekviena karta norint kad ji tai pajustu