• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Populiariausi mitai apie prezervatyvus, kuriais vis dar tikima  4 

Autorius: Eli.lt
2016-08-11 11:30:00

Populiariausi mitai apie prezervatyvus, kuriais vis dar tikima
Prezervatyvai yra pati populiariausia apsisaugojimo priemonė nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų visame pasaulyje. Nepaisant to, apie prezervatyvus ir jų naudojimą vis dar sklando galybė mitų.

Mitas Nr. 1: prezervatyvai mažina malonumą.
Tai išties puikus pasiteisinimas, kai vyras nenori užsimauti prezervatyvo, tačiau realybė yra tokia, kad šiuolaikiniai prezervatyvai yra gaminami iš labai plono latekso, todėl jie neturi įtakos seko kokybei ir tikrai netruko pasiekti orgazmą. Be to, lova – tai ne ta vieta, kurioje reiktų būti egoistu. Geras seksas būna tada, kai abu partneriai patiria malonumą, o moteris, kuri nesijaučia iki galo saugi, negali tinkamai atsipalaiduoti, tad išgirdus neigiamą atsakymą į klausimą „ar baigei“, vertėtų gerai pagalvoti ar viską padarėte, kad jūsų partnerė patirtų malonumą.

Mitas Nr. 2: prezervatyvu turi rūpintis vyras. Netiesa! Lytiniai santykiai tai ne tik malonumas, bet ir atsakomybė, kurios nebuvimas turi atitinkamas pasekmes. Tad kontraceptinėmis priemonėmis turėtų rūpintis abu partneriai. Seniai praėjo tie laikai, kai moteriai pirkti prezervatyvus vaistinėje arba prekybos centre buvo gėdinga. Visgi, jei dailiosios lyties atstovė raudonuoja vien nuo minties apie tokį pirkinį, vertėtų pagalvoti apie galimybę prezervatyvų nusipirkti internetu, pavyzdžiui, didžiausioje elektroninėje parduotuvėje Lietuvoje Pigu.lt yra išties platus šių apsisaugojimo priemonių pasirinkimas, o ir perkant nereikės žiūrėti pardavėjai į akis.

Mitas Nr. 3: prezervatyvai neapsaugo nuo ŽIV. Šiuo metu medicinos pasaulyje sklando labai daug kalbų, apie realią prezervatyvų įtaką lytiškai plintančioms ligoms. Kai kurie mokslininkai teigia, kad žmogaus imunodeficito viruso arba ŽIV dydis yra 0,1 mikrono, sifilio – 1,5, o spermatozoido – 3 mikronai. Tuo tarpu, lateksinio prezervatyvo porų dydis svyruoja nuo 5 iki 50 mikronų, o tai reiškia, kad jos yra 50 – 500 kartų didesnės nei ŽIV. Tad tos kalbos, jog prezervatyvas gali apsaugoti nuo ŽIV yra iš piršo laužtos. Visgi, didžioji dalis mokslininkų sutinka, kad šiuo metu prezervatyvai yra vienintele priemonė, kuri padeda apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų. Žinoma, to negalima garantuoti visu šimtu procentu, tačiau reiktų atminti, kad visapusiška apsauga yra tik susilaikymas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ištvermė
2016-08-16 22:59:16
O kadangi Priligy neturi jokios savybės užsilaikyti organizme po vartojimo, jis nesukelia tikimybės apsinuodyti, o tai reiškia ir saugumą vartojant dažnai. Galima gerti po 30-60 mg. Efektyviausia praėjus 1-3 val po to, kai tab išgeriama.
Priligy
2016-08-16 22:58:55
Būna tokių, kurie su medžiagomis, kurios padeda uždelsti ilgiau. Bet jei kankina priešlaikinė (įvykstanti greičiau, nei per minutę) ejakuliacija, tai nelabai ką keičia. Geriau padeda Priligy- pirmasis vaistas, kuris skirtas būtent šiam atvejui. Galima rasti vaistinėse, receptinis.
Spedra
2016-08-11 13:46:39
Spedroj esantis avanafilis sustiprina seksualini pajeguma mazdaug per 15-30 minuciu. Gerti, dazniausiai, reikia po 100mg tab., taciau kartais doze gali buti ir didesne, iki 200mg. Rekomenduoju pasiskaityti, tai saugiausi sveikatai vaistai vyrams: w ww. goo. gl/j5JG2H ir w ww .goo. gl/NKPhbP