• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Priešlaikinė ejakuliacija (N-18)  3 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2011-05-29 13:52:00

Priešlaikinė ejakuliacija (N-18)
123rf.com
Pasak seksologų, su šia problema karts nuo karto susiduria 30 proc. suaugusių vyrų, taigi ir jų partnerių.

...kalba moterys

 Dailiosios lyties atstovės, kurios internetiniame portale www.wday.ru pasidalino savo patirtimi, teigė, kad nutikus tokiai situacijai iš pradžių jautėsi dėl jos kaltos. Tačiau vėliau jų kantrybė išsekdavo ir jos imdavo pykti: “Na, ir egoistas. Negi taip sunku save kontroliuoti”.
 
 Nejau toks vyras jau nurašytas? Tuo labiau, kad seksologų požiūriu, kalbama apie funkcinį sutrikimą, kuris įveikiamas po kelių terapijos seansų.

 Tačiau moterų atviravimai neleidžia abejoti tuo, kad priešlaikinė ejakuliacija yra nemenka problema, kuri, jei partneriai vengia apie ją kalbėti, griauna santykius.

 Vyrai, kuriuos ištinka ši problema, gėdijasi apie tai kalbėti. O ir moterys dažnai yra linkusios nutylėti, galvodamos, kad taip apsaugos partnerį.

 Tuo tarpu psichoterapeutai teigia, kad jei priešlaikinės ejakuliacijos nelaikytume vien vyriška, o greičiau poros, problema, ją būtų nesunku išspręsti.
 
Sonia, 25 m.
 “Jis nenori apie tai kalbėti”
 “Kartu gyvename jau treji metai. Mylime vienas kitą. Iš pradžių maniau, kad viskas susitvarkys, nes jis tikino, kad ejakuliacija įvyksta taip greitai, nes jis labai manęs geidžia. Tačiau niekas nepasikeitė. Prieš kelis mėnesius vėl bandžiau su juo apie tai pasikalbėti. Mano vyrą ištiko isterija. Jeigu tikėti jo žodžiais, su iki tol turėtomis atsitiktinėmis partnerėmis viskas buvo gerai, o su manimi - jo gyvenimo meile - jis negalįs susilaikyti. Jis taip skausmingai išgyvena šią situaciją, kad prie manęs dabar net neprisiliečia, eiti pas gydytoją kategoriškai atsisako. Labai bijau jo netekti”.

Veronika, 37 m.
 “Kartu kreipėmės pagalbos”
 “Pačioje santykių pradžioje jis papasakojo, kad turi bėdų dėl priešlaikinės ejakuliacijos. Kadangi buvau labai įsimylėjusi ir nenorėjau jo prarasti, kartu kreipėmės į seksologą. Seansai mums ne tik padėjo įveikti problemą, tačiau ir gerokai paįvairino mūsų intymųjį gyvenimą. Aš dabar žinau, ką reikia daryti, jei dėl patiriamo streso ar nuovargio vyrui kyla priešlaikinės ejakuliacijos grėsmė.

Ana, 34 m.
 “Mane viskas tenkina”
 “Penkerius metus gyvenus su vyru, kuriam per anksti išsilieja sperma. Mes niekada apie tai nekalbėjome, nes mane ši situacija tenkina. Net ir su kitais partneriais man ne itin patikdavo, kai varpa atsidurdavo makštyje. Užtat aš dievinu glamones ir ilgą preliudiją. Mano vyras labai švelnus ir suteikia man ne vieną malonumo kupiną akimirką. Nors pagal visus seksualinius kanonus mes ir nesame normali pora, aš savo intymųjį gyvenimą pavadinčiau labai nusisiekusiu”.

Patarimai moterims

 Prancūzų sekslogė Kartin Solano siūlo pasinaudoti keletu patarimų, padėsiančių rasti kelią malonumo link.
 Prancūzų sekslogė Kartin Solano siūlo pasinaudoti keletu patarimų, padėsiančių rasti kelią malonumo link.

 Drąsinkite partnerį: priešlaikinė ejakuliacija - ne liga, o normalus spontaniškas vyrų lytinės sistemos funkcionavimas. Šią problemą galima išspręsti, žinant keletą subtilybių, ir moterys gali partneriams padėti.

 • Ilginkite preliudiją, glamonėdamos visą jo kūną, išskyrus lytinius organus.

 • Pasiūlykite partneriui pozą, kurioje jis yra labiau pasyvus, nes aktyvūs judesiai stiprina susijaudinimą. Idealiausia, pasak seksologų, yra jojikės poza, kai moteris viršuje.

 • Kai varpa atsiduria makštyje, padarykite pauzę, kad ji “apsiprastų” su pakitusia aplinka.
 • Sakykite jam meilius žodžius, prisipažinkite meilėje. Tai suteiks geismui švelnumo ir jausmingumo, todėl susijaudinimas bus lėtesnis.
 
...klausia vyrai

Kas sukelia?
 Priežastys, sukeliančios priešlaikinę ejakuliaciją:
 • nesėkmės baimė;
 • pirmo nesėkmingo lytinio akto pasekmės;
 • nereguliarus seksas;
 • psichologiniai konfliktai;
 • depresija;
 • fizinis skausmas.
 
Kaip su tuo kovoti?

 Priešlaikinės ejakuliacijos gydymo būdai tokie pat įvairūs, kaip ir jos atsiradimo priežastys. Kartais prireikia ir vaistų, tačiau dažniausiai pakanka trumpo psichoterapijos kurso ir pratimų. Pakanka keturių seansų, kuriuos sudaro trys etapai:
 
Ejakuliacijos valdymas
 
 Tai pakankamai paprastas mechaninis būdas, kuomet vyras, jausdamas, kad artėja ejakuliacija, parodo partnerei susitartą ženklą. Tuomet ji turi stipriai suspausti varpos pagrindą. Mechaninis suspaudimas neleis spermai pakilti iki uretros. Po to seka kitas pratimas “startas - stop”, kuomet vyras, priklausomai nuo susijaudinimo stiprumo, kaitalioja judesių ritmą ir gali net visiškai juos nutraukti.
 
Baimės šalinimas
 
 Tam naudojamos įvairios psichologinės technikos, įskaitant ir hipnozę.
 
Dėmesys partnerei

 Kitas etapas - vyro santykių su partnere analizė. Pasak seksologės, taip galima išaiškinti užslėptas problemos priežastis - tai yra vaginos baimę, latentinį (nepripažintas) homoseksualumą, polinkį į sadizmą.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
beje
2015-06-30 21:26:55
kam idomu placiau pasiskaityt apie veikima ir pan, siulau uzmesti aki cia www .goo. gl/qy5bn0
Ignas
2015-06-30 21:26:34
salutiniu poveikiu nepastebejau, vaistas toleruojamas gerai. Isigyti galima bet kurioje vaistineje, ir receptas nebutinas. Buna arba po 30, arba po 60 mg
Ignas
2015-06-30 21:26:12
man nuo prieslaikines ejakuliacijos gerai padejo priligy. Esu bandes visokius tepaliukus ir purskaliukus, bet juos keblu dozuot: uztepsi per daug, nejausi nieko. Uztepsi per mazai - poveikio nebus. O cia tiesiog isgerei doze, likus iki "reikalo"porai valandu, ir viskas. Jokiu nepatogumu.