• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Puodai ir seksas: kas bendro?  2 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2011-01-26 17:00:00

Puodai ir seksas: kas bendro?
123rf.com
“Svarbiausia moters profesija - mylėti, visa kita - tik hobis”, - kartą yra pasakęs vienas išminčius. Kitas gi pridūrė: “Pirmiau nei įsiprašysi pas ją į lovą, atkreipk dėmesį, kaip atrodo jos namai”.

Švaruolė
Namuose - sterili švara. Virtuvės laminatas blizga it veidrodis. Ant lovos užtiesalas - be vienos raukšlelės, o į iškrakmolytas paklodes gali nusitrinti kelius...
Seksas bus toks pat sterilus, be fantazijos ir polėkio, greičiausiai Misionieriaus poza. Po intymių santykių ji greičiausiai bėgs į dušą ir praleis ten ne mažiau kaip pusvalandį.
Minusai: nepakenčia net ir menkiausio prakaito kvapo, todėl vyrą verčia praustis itin dažnai. Prezervatyvu po intymių santykių pasirūpina pati: prieš išmesdama jį įdeda dar į kitą maišelį. Nenustebkite, jei po akto dar ir drėgną servetėlę pasiūlys peniui nuvalyti.
Pliusai: ji - tiesiog švaruolė.

Spurgelė
Virtuvė jos namuose - šventa vieta. Ji įrengta itin šiuolaikiškai, gausu buitinės technikos. Tokia moteris mėgsta ir moka gaminti. Jai tai teikia didžiulį pasitenkinimą. Dievina desertus - tad nieko keista, kad yra kiek pilnoka.
Lovoje tokia moteris - tikra kvatoklė, seksas jai - vienas svarbiausių gyvenimo malonumų, nebijo eksperimentuoti.
Minusai: vienintelis minusas - būdamas šalia tokios moters vyras rizikuoja priaugti ne vieną papildomą kilogramą.
Pliusai: su tokia moterimi jauku. Ji palepins jus pusryčiais, o savaitgalį kelių patiekalų pietumis, vakare - na, patys suprantate...

Nendrė
Visiška spurgelės priešingybė. Jos virtuvėje - negyvenama švara. Gaminamo maisto kvapai joje išgaravo prieš daug metų. Šiuolaikinio dizaino šaldytuve - tik salotų lapai ir neriebus kefyras.
Jos miegamajame rasite brangias elektronines svarstykles. Plius du šimtai gramų vakare ir ji pasiners į nevilties liūną, iš kurio ištraukti nesugebėsite nei švelnumu, nei dovanomis.
Lovoje - anemiška, jai nuolatos šalta. Tad audringas seksas su tokia moterimi - tik drambliuko svajonė.
Minusai: ji tokia laiba, kad net baisu liesti, juo labiau - sulenkti.
Pliusai: restorano išlaidos sumažėja kone iki nulio.

Ledi
Skirtingai nei švaruolė, labai prižiūri tik save. Drabužius preciziškai derina pagal spalvas. Atidžiai seka žinomų damų gyvenimą ir su malonumu jas mėgdžioja. Jos batų dėžėje visada yra kelios poros nenešiotų, į maišelius supakuotų vyriškų šlepečių, vonioje - tiek pat dantų šepetėlių.
Ant viryklės brangiame puode - amžinai ta pati avižinė košė. Ir jokios mėsos.
Užsienio kalbos mokėjimas - būtina sąlyga, norint su ja susipažinti.
Jį įsitikinusi, kad tikra ledi turi tylėti. Todėl mylėdamasi bus it žuvis: jokių aimanų ar padrąsinančių žodelių. Pozas rinksis tik tas, kurios nesugadins šukuosenos. Jei sutiks lovoje žaisti, norės būti valdovė.
Minusai: su tokia moterimi gali būti gana nuobodu.
Pliusai: labai save prisižiūri, kalba nedaug, apsiskaičiusi.

Paslaptingoji
Dievina alyvinę bei violetinę spalvas. Ir žiemą, ir vasarą avi ilgaaulius batus. Vis dar prisiklijuoja ilgus nagus, kuriuos puošia blizgantis manikiūras. Jos namuose kvepia smilkalais, langus dengia sunkios (ir nuo dulkių) užuolaidos. Pasikvietusi jus į namus tokia moteris uždegs daug žvakių.
Gamina ji, švelniai tariant, neskaniai. Bet išgeria daug, tačiau retai apgirsta.
Paslaptingosios damos miegamajame lova stovi kambario viduryje. Intymių santykių metu ji garsiai šaukia, taip esą atbaidydama blogąsias dvasias. Gali praktikuoti tantrinį seksą.
Minusais: kartais gali būti baisoka, tačiau dažniau - juokinga. Be to, apie vakarienę teks pamiršti.
Pliusai: niekada nesiaiškins, kodėl nutraukėte su ja santykius. Ji bus įsitikinusi, kad taip lemta iš aukščiau.

Ekstremalė
Sportiško sudėjimo mergina, trumpai kirptais plaukais. Retai kada “išlenda” iš kelnių. Jokių aukštakulnių.
Jos namų sienos nukabinėtos nuotraukomis: tai ji sklendžia parasparniu, tai šoka nuo tilto prisirišusi guma, tai kabarojasi į uolą.
Tačiau buityje tokia moteris - tikra katastrofa. Namuose - dulkės ir voratinkliai (ji tiesiog čia - retas svečias).
Intymiuose santykiuose - išranki. Tokiai moteriai sunku įtikti. Ramus seksas - ne jai.
Minusai: tokia draugė pareikalaus nemažai išlaidų - jos pamėgtos kelionės kainuoja nepigiai. Be to, sportiškos gražuolės ranka, įvykus skandalui, gali būti išties sunki.
Pliusai: jos dažnai nebūna namie. Laisvė...
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
JOOO
2011-02-23 16:07:42
O ta kur ir svaruole ir ledi ir dar kas nors,bet kai ja darbas uzknisa per diena,vakare vakariene padaryt ir dar rydienai seimai pietus,trys vaikai demesio reikalauja,vyras ne maziau,sekso nebelabai ir reikia net misionieriaus.
siaip
2011-02-11 20:05:36
Puodai ir seksas kas bendro? Ir ten ir ten barskinama.