• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šalta kaip ledas?  2 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2013-10-08 10:00:00

Šalta kaip ledas?
Jupiterimages.com nuotr.
Neretai dėl visų savo bėdų, įskaitant ir intymias, vyrai linkę kaltinti dailiąją lytį. Todėl nieko keista, kad jiems - Kazanovos palikuonims - vis pasitaiko užmegzti santykius su “ledo gabalu”.

Dažnai moteris, kurias vyrai vadina frigidiškomis, iš tiesų kamuoja tik anorgazmija (orgazmo nebuvimas). Tiesa, nėra ko tikėtis, kad nusivylęs meilužis lovoje ims aiškintis, kas partnerei negerai. Jis, ko gera, dar ir apdovanos jus keletu užgaulių epitetų. Tačiau seksologai pataria moterims jų neimti giliai į širdį. Posakis, kad nėra šaltų moterų, o yra netikę meilužiai, yra daug arčiau tiesos, nei atrodo.

Beje, anorgazmija yra išgydoma. Antra gera žinia - net ir frigidiškumas gali būti laikinas. Frigidiškumas - labai susilpnėjęs arba visai išnykęs lytinis potraukis, nesugebėjimas lytiškai susijaudinti veikiant lytiniams dirgikliams.
 
Paprastai yra skiriami 4 lytinio šaltumo tipai:

1. Vėluojantis orgazmas

Lytinis jautrumas ne visoms moterims formuojasi vienodai. Kai kurios moterys dar iki lytinio gyvenimo pradžios jau gali pajausti orgazmą, kitoms - prireikia kelerių metų. Yra moterų, kurios orgazmą ima jausti pagimdžiusios vaiką. Toks frigidiškumo tipas dar vadinamas vėluojančiu, laimei, yra laikinas.
tinis jautrumas ne visoms moterims formuojasi vienodai. Kai kurios moterys dar iki lytinio gyvenimo pradžios jau gali pajausti orgazmą, kitoms - prireikia kelerių metų. Yra moterų, kurios orgazmą ima jausti pagimdžiusios vaiką. Toks frigidiškumo tipas dar vadinamas vėluojančiu, laimei, yra laikinas.

Požymiai:

- abejingumas lytinio akto metu;
- po sekso jūs nesijaučiate blogai, nors orgazmo ir nepatiriate;
- sutrikęs menstruacijų ciklas;
- būdingas šioks toks infantilumas, pasyvumas, neryžtingumas.
Prognozės: problema greičiausiai išsispręs savaime po gimdymo arba partnerio seksualinio išradingumo dėka.
 
2. Laikini trukdžiai

Laikinas frigidiškumas gali kamuoti moteris dėl tam tikrų ligų. Pavyzdžiui:
- mažojo dubens organų infekcijos ar uždegiminių procesų;
- moters lytinių organų formavimosi patologijų;
- dėl po gimdymo ypač išplatėjusios makšties;
- hormoninių arba endokrininių sutrikimų;
- galvos arba nugaros smegenų ligų;
- lėtinės intoksikacijos;
- depresijos.
Lytinis potraukis laikinai gali susilpnėti ir dėl vitaminų stokos ar pervargimo.

Prognozės: išsiaiškinus priežastį, dėl ko dingo lytinis potraukis, ir ją pašalinus, lytinis gyvenimas grįžta į savas vėžes.
 
3. Merlyn Monro sindromas
 
Vaikystėje patirti išgyvenimai, susiję su seksu, gali būti priežastis to, kad suaugusi moteris net girdėti nenori apie seksą. Ryškus to pavyzdys yra garsioji Merlyn Monro. Vaikystėje aktorė patyrė seksualinę prievartą. Užaugusi ji pakeitė savyje viską, kas įmanoma - nuo figūros iki vardo, tačiau iki gyvenimo pabaigos liko abejinga intymiam gyvenimui. “Jeigu kada nors suprasiu, kodėl žmonės taip domisi seksu, galvosiu, kad man nerealiai pasisekė. Man šios problemos atrodo ne ką svarbesnės nei batelių nuvalymas”, - teigė grožio ikona tituluojama aktorė.
Specialistai įvardija tokias psichologinio frigidiškumo priežastis:

- stiprūs, psichiką traumuojantys išgyvenimai (ypač susiję su seksualine prievarta);
- puritoniškas auklėjimas;
- išprievartavimas;
- skausminga pirma sueitis;
- partnerio neatitikimas sukurtam idealui;
- santuoka su nemylimu žmogumi;
- abejonės santykių tvirtumu.

Moterys, kurias kamuoja psichologinis frigidiškumas, gali susijaudinti lytinių santykių metu, tačiau orgazmo jos vis viena nepatiria. Beje, toks frigidiškumas gali pasireikšti tik su vienu konkrečiu partneriu.

Prognozė: “Pagyti” galima pakeitus partnerį arba, priešingai, turint ilgalaikius santykius. Vertėtų apsilankyti ir pas specialistą - seksologą arba psichoterapeutą.
 
4. Įgimtas šaltumas

Genetinės kilmės frigidiškumo priežastys specialistams iki šiol nežinomos. Tačiau tokios moterys gali turėti vaikų. Jos, beje, net nenutuokia, kas tai yra seksualinis pasitenkinimas ir neišgyvena dėl to, kad negali patirti orgazmo.
Pagrindiniai įgimto frigidiškumo požymiai yra šie:

- lytiniai organai nereaguoja į dirgiklius, todėl frigidiška moteris niekada nebando seksualiai patenkinti savęs pati;
- erotinių sapnų nebuvimas;
- net ir ilgai glamonėjant tokią moterį jos makšties gleivinė nesudrėksta,
- dažnai vėluoja (1-3 dienas) mėnesinės.

Prognozės: šiuo atveju būtina kreiptis pagalbos į specialistus, o ne klausyti draugių ar interneto patarimų.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jolanta
2010-09-04 21:47:43
Alura padeda sužydėti.....

Kodėl vienos moterys gražios, o kitos patrauklios? Kodėl pro vienas moteris vyrai praeina abejingai, o kitas nulydi susižavėjusiu žvilgsniu? Tai priklauso nuo moters vidinės šviesos ir harmonijos. Šviesą skleidžia laiminga moteris, kurios santykiai šeimoje pilnaverčiai, kuri sėkminga ir džiaugiasi gyvenimu. Moterims i pagalbą ateina naujas produktas ALURA. Naujas ne tik todėl, kad pasaulinėje rinkoje dar tik ketveri metai, bet ir naujas savo socialine bei psichologine prasme, naujas mūsų suvokimui.
Alura - intymios higienos gelis, išorinio vartojimo, padedantis moterims (taip pat ir vyrams) atkurti visavertę seksualinio gyvenimo funkciją. Alura išradėjas - amerikiečių mokslininkas akušeris ginekologas Ronoldas Džeimsas Tompsonas. Alura - natūralus produktas, kurio pagrindinė veiklioji medžiaga amino rūgštis L- argininas. Pastaruoju metu ši amino rūgštis sukėlė pasaulyje mokslininkų ir gydytojų ypač didelį susidomėjimą. Neveltui už L-arginino skilimo produkto-azoto monoksido analizę ir poveikio žmogaus organizmui ištyrimą 1998 metais buvo paskirta Nobelio premija. Azoto monoksidas turi didelę reikšmę ir žmogaus seksualumui.
Daugelis moterų tyliai kenčia dėl nepilnaverčių lytinių santykių, dėl nepatiriamo orgazmo, nežinodamos kaltinti save ar vyrą (statistiniais duomenimis pilnavertį orgazmą patiria tik 25%). Lieka tylūs priekaištai, įtampa viduje, skausmas apatinėje pilvo dalyje, bloga nuotaika, noras savo pyktį išlieti į aplinką. Vieni vyrai nesupranta tokių moters nuotaikų, kiti, dar blogiau, ima kaltinti save. Dėl tokio diskomforto moterys dažnai serga ginekologinėmis ligomis, sutrinka mėnesinių ciklas, nervinė pusiausvyra, sumažėja imunitetas, greičiau susergama kitomis ligomis. Šiandien orgazmas traktuojamas ir kaip viena iš sveikatos sąlygų, kaip gydomoji profilaktinė procedūra (žinoma, tokios” procedūros” pilnavertės tik su pastoviu ir mylimu partneriu). Lytinio susijaudinimo metu į mažąjį dubenį priplūsta daug kraujo, kuris po kulminacijos vėl tolygiai pasiskirsto į kitus organus. Taip orgazmas padeda normalizuoti mažojo dubens kraujotaką. Orgazmas padeda palaikyti moters psichinę pusiausvyrą ir gerą sveikatą. Nauji tyrimai įrodo gydomąsias jo savybes. Orgazmas numalšina nugaros skausmus, menstruacijų, artrito sukeliamas kančias, stiprina organizmo imuninę sistemą. Ypač Alura vertina klimakterinio amžiaus moterys, nes ji sumažina nemalonius reiškinius, susijusius su klimaksu (prakaitavimą, nervingumą, karščio bangas, makšties sausumą), mažina osteoporozės riziką.
“Mes sukūrėme Alura moters seksualiniam jautrumui padidinti, bet rezultatai peraugo visus lūkesčius. Šiandien jos populiarumas auga kosminiu greičiu dėl didžiulio terapinio poveikio, gaunamo vartojant Alura, taip vadinamoms, moteriškoms problemoms spręsti” - sako gydytojas Ronaldas Džeimsas Tompsonas. Šiandien jau žinomi teigami rezultatai vartojant Alura ne tik ginekologinių ligų atvejais, bet ir hipertoninės ligos, sąnarių, hemarojaus, kepenų, inkstų, kasos ligų atvejais. Alura neleidžia kraujagyslėse susidaryti trombams, gerina visų organų mikrocirkuliaciją, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, vartojama aterosklerozės profilaktikai. Alura sureguliuoja endokrininių liaukų veiklą ( skydliaukės, kasos, lytinių ir kt.) t. y. jų hormoninę pusiausvyrą. Aluroje esantis L - argininas stimuliuoja augimo hormono gamybą. Pastarasis dar vadinamas “jaunystės hormonu”, dėl to padidėja energija, pagerėja nuotaika, iniciatyvumas. Azoto monoksidas dalyvauja riebalinio audinio skaidyme ir raumeninio statyboje, šlakų iš organizmo šalinime, imuninės sistemos stiprinime, vėžinių ląstelių augimo stabdyme, žaizdų, randų ir nudegimų gijime. Patepus sumuštą vietą nesusidaro “ mėlynė”.

Alura vyrams sustiprina lytinės funkcijos galią, prailgina lytinio akto laiką. Vartojama prostatos ligoms gydyti, padidina spermatozoidų kiekį ir aktyvumą, dėl ko naudojama vyru nevaisingumui gydyti.

Dėl unikalaus poveikio Alura taip pat rekomenduojama moterims, normaliai patiriančioms orgazmą, ji suteiks šeimyniniam gyvenimui naujų pojūčių ir spalvų.
O ką daryti moterims, kurios gyvena be vyro? Atsakymas vienareikšmis - joms Alura ypač reikalinga. Ji suaktyvins kraujotaką mažajame dubenyje, padės išvengti įvairių ligų. Alura moterį pavers princese. Moteris įgis pasitikėjimą savimi, atsiras žaismingumas, gera nuotaika, o praeinantys vyrai nulydės ją žvilgsniu, nes pajus spinduliuojančią šviesą.
Palinkėčiau visiems vidinės laisvės, tikėjimo savimi, savo vertės jausmo ir moralės, pagrįstos meile.
www.seimosharmonija.lt


ilija
2010-09-03 23:42:28
ne manau ,kad frigidiškas moteris reik gydyti ,ir ,kad jos ligonės ,jeigu jos dar ir vaikų pagimdo ,tai manau nėr taip blogai .Nes vaisingumas apsprendžia žmogaus sveikatą.O apie nevaisingų žmonių sveikatą nėr ko net kalbėti ,va juos tai reik gydyti.