• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas ir gamta (I dalis) N-18  7 

Autorius: Jurgita Skaisgirytė
2010-09-14 09:00:00

Seksas ir gamta (I dalis) N-18
Jupiterimages.com

"Sumanus asmuo turėtų nusižiūrėti daug sueities būdų iš įvairiausių rūšių gyvūnų ir paukščių. Nes skirtinga sueitis pagal kiekvieno krašto papročius yra mėgstama kiekvieno asmens ir gimdo meilę, draugystę bei pagarbą moterų širdyse" - Kamasutra, II dalis, IV skyrius, 48-49 eilutės

Tais laikais, kai buvo parašyta aukščiau cituota knyga (maždaug III-IV amžiuje), visuomenė tikėjo, kad žmogus paprasčiausiai yra didesnės kūrinijos dalis. Jie žinojo, kad žmogus turi pranašesnių savybių, bet žmonių negalima atskirti nuo viso kito pasaulyje.

Mūsų erotinę prigimtį daugelį atžvilgiu galima susieti su paukščių ir gyvūnų prigimti. Todėl buvo patariama tyrinėti gyvūnus ir jų lytinę elgseną, kad įsimylėjėliai išmoktų įdomių būdų mylėtis.

Šiame straipsnių cikle apžvelgsime kaip gamtos elementai gali patobulinti seksą. Remiamės neseniai išleista Siuzi Heuman (Suzie Heumann) knyga "Atostogų kamasutra. 64 meilės menai", kurią išleido "Alma Littera" leidykla.

Mūsų gyvūniškoji prigimtis

Nors daugelis mūsų nelaikome savęs gyvūnais, naudinga pasimėgauti savo gyvūniškąja prigimti ir išmėginti kai kurias jų mėgstamas padėtis ir laikysenas.

Kas sako, kad negalite riaumoti kaip liūtas, jei jaučiatės ypač galingi ar itin įsimylėję? Kodėl žaismingai nepakandžiojus ar nepačiulpus savo mylimosios kaklo per sueitį? Apsivyti kojomis ir rankomis savo mylimąjį ir smarkiai, kaip anakondai, jį suspausti gali būti jaudinama ir miela.

Mes, šiuolaikiniai žmonės, pernelyg dažnai neigiame esantys gamtos dalis. Tai varžo ir neleidžia atsipalaiduoti miegamajame. Mūsų kūnai turi daug erogeninių zonų, o besimylint jomis pasinaudoti gali niekada ir neateiti į galvą. Jeigu toms sritims skirsite daugiau dėmesio, jūsų erogeninės zonos papuoš jūsų meilę.

Gali būti smagu su mylimąją nukeliauti į zoologijos sodą arba į kaimo prekyvietę per televizorių žiūrėti laidas apie gamtą, stebėti gyvūnus ir rasti užuominų apie naujas padėtis ir įkvepiančią techniką, kad visa tai vėliau paskui galėtumėte išmėginti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ignas
2015-04-26 22:13:48
Priligy nereikia vartoti nuolat, ir tai yra didelis privalumas. Vartojama tik pagal poreikį, nors realiai galima nors ir kasdien - nekenkia. Svarbu tik neviršyti vienos dozės per parą.
Ignas
2015-04-26 22:12:51
veikia greitai, nesukelia pripratimo, greitai pasišalina is organizmo - ir tai šiuo metu vienintelis vaistas nuo prieslaikines ejakuliacijos (kiek man žinoma). Iš paprastesnių priemonių galima paminėti jautrumą mažinančius tepalus ir prezervatyvus.
Ignas
2015-04-26 22:12:15
Turiu bėdą - per greitai baigiu. Na, tiesiog gamta taip sutvarkė. Gydytojas išrašė Priligy. Kol šių vaistų nebuvo, gydytojai išrašydavo antidepresantų (priklauso tai pačiai vaistų grupei). Kas įdomu, kad antidepresantai taip pat buvo išrasti atsitiktinai, gydant tuberkulioze sergančius pacientus :) Tik kalbant apie antidepresantus ir šią konkrečią problemą - Priligy turi daugiau privalumų, nes prie šių vaistų nepriprantama, ir man neteko girdėt, kad, pavyzdžiui, augtų svoris (kaip nuo kai kurių antidepresantų).