• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas ir gamta (II dalis)  2 

Autorius: Jurgita Skaisgirytė
2010-09-15 09:00:00

Seksas ir gamta (II dalis)
Jupiterimages.com nuotr.

Praeitoje straipsnių ciklo dalyje apžvelgėme sekso ir gamtos santykį bei supratome, kad galime daug pasimokyti iš gamtos norint patobulinti savo malonumus lovoje. Taip pat pristatėme tris nuostabias pozas iš priekio.

Šioje dalyje pristatysime keturias gamtos įkvėptas užpakalines padėtis. Taipogi remiamės neseniai išleista "Alma Littera" leidyklos bei parašyta Siuzi Heuman knyga "Atostogų kamasutra. 64 meilės menai". Rekomenduojame!

Gamtos įkvėptos užpakalinės padėtys

Tai dar viena gamtos įkvepto sekso padėčių grupė. Senovės erotikos tyrinėtojai puikiai žinojo, kad gamtoje esama dalykų, iš kurių galime pasimokyti - ir dar kokių dalykų! "National Geographic" yra puikus erotiškų gamtoje paplitusių padėčių šaltinis. Visada galite rasti programą apie poravimąsi ir lytinę veiklą.

Užpakalines padėtis labai mėgsta daugelis vyrų ir lygiai tiek pat moterų, nes daug kas audrina vyrą ir kaitina moters aistrą. Jei dar nedrįsote išmėginti tokių padėčių, dabar pats laikas pasimėgauti jų - ir savo - erotiškumu!

Poza nr. 1: elnio padėtis

Elnio padėtis geidulinga, jausminga ir jaudinama. Tai viena tinkamiausių G taškui padėčių. Sukeliami pojūčiai yra geidulingi ir jaudinantys abu partnerius. Tai puiki padėtis lovoje, bet išmėginkite ją ir kitur. Prašmatnioje švytinčios popiečio šviesos nutviekstoje laukymėje tokia padėtimi patirsite deginamai karštą aistrą.

Iš pradžių moteris pasideda rankas ant lovos ar čiužinio priešais save ir atsiklaupia keturpėsčia, remdamasi rankomis ir keliais. Ji gundomai išriečia sėdmenis, o mylimasis, klūpantis už jos įsiskverbia iš užpakalio. Jo rankos laisvos glamonėti jai sėdmenis ir masažuoti vidinę šlaunų dalį bei kryžmenį.

Vyras išlieka tiesia nugara, nors gali pasilenkti virš mylimosios, kad pasiektų glamonėti krūtis bei spenelius ar glostyti liemenį iš šonų. Ji išriečia nugarą ir ja banguoja, perduodama judesį genitalijoms, arba suka į šalis postūmių ritmu. Jis gali prisitraukti ją arčiau ir įsiskverbti giliau, o ji irgi gana lengvai pasieks ranka jo kapšelį, kad glamonėtų ir įaudrintų sėklides.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Mindaugas
2010-09-23 22:43:17
Gražiai aprašyta Šuniuko poza :D Arba Elnio poza, arba kačiuko poza, arba arkliuko poza, arba drambliuko :D Visi gyvūnai taip pat mylisi :) iš užpakalio :) Todėl ir žmonėms ji labai patinka.... nes visų gyvūnų genuose ji kaip pagrindinė :) Žmogus taip pat gyvūnas :)
kika
2010-09-22 23:27:00
gera poza ,bandziau