• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas ir kūno apimtys: faktai ir mitai  14 

Autorius: pagal Happywoman
2011-10-06 13:44:00

Seksas ir kūno apimtys: faktai ir mitai
Freedigitalphotos nuotr.
Ar gali keletas papildomų kilogramų tapti trukdžiu lovoje? Ir ar padės kokybiškas seksas sulieknėti?

7 faktai apie TAI!

Viršsvoris daro įtaką seksualumui...

Vokietijoje atlikus apklausą nustatyta, kad bent jau šioje šalyje liekni žmonės tikrai mylisi dažniau. Kiti tyrimai parodė, kad viršsvorio turinčios moterys turi mažiau seksualinių fantazijų – ypač tos, kurioms papildomi kilogramai nusėdę juosmens srityje. Tai aiškinama biocheminiais procesais, vykstančiais riebalų ląstelėse. Čia riebalai testosteroną, lytinį potraukį reguliuojantį hormoną, verčia kitu – estrogenu.

... bet niekaip nepaveikia pasitikėjimo savimi sekso metu.

Lieknas žmogus gali taip pat nepasitikėti savo jėgomis lovoje, kaip ir storulis. Seksualinė savivertė įskiepijama dar ankstyvoje vaikystėje, ją formuoja tėvų santykiai su vaiku. Jei vaikas jautėsi šeimoje mylimas ir saugus, jis išauga labiau pasitikintis savimi, ir ši savybė išlieka nepakitusi nepriklausomai nuo jo kūno svorio.

Dažnai moteriai sunku patikėti, kad vyras nekreipia dėmesio į jos svorį

Mergaitėms nuo vaikystės skiepijamas poreikis pelnyti aplinkinių akyse. Todėl užaugusioms joms toks svarbus išlieka žvilgsnis iš šalies – jos įvairiose gyvenimo situacijose stengiasi pamatyti save kitų žmonių akimis. Jei moteris pati nepatenkinta savo kūnu, jai sunku patikėti, kad vyras žvelgia į ją kur kas mažiau kritiškai nei ji pati. Ir vis dėlto taip jau yra: vyrai retai kada kreipia dėmesį į keletą papildomų kilogramų ant moters kūno, sekso metu jiems kur kas labiau rūpi... pats seksas.

Nepasitikėjimą savo kūnu sukelia ne viršsvoris

Dažniausiai savo kūnu nepasitiki žmonės, kurie yra nepatenkinti savo gyvenimu. Toks žmogus visame kame mato tik trūkumus ir negeba ar nenori įžvelgti privalumų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Laura
2012-05-08 18:12:52
aira
2012-03-03 18:04:56
stambesnes moterys yra karstesnes ir joms sexo reikia daugiau ir ilgiau nei tom smulkutem.nes jos nepakelia tokio kruvio ;) apie tai kazkur skaiciau.ir tikiu kad taip yra,sprendziu pagal save.ir is vaikinu esu ne karta girdejusi kad su keliais kilogramais daugiau turinciom merginom sexas yta aistringesnis nei su kudutem.

Šis komentaras man sukėlė juoką, nes mano ūgis yra 177cm, o svoris 54kg, esu aukšta ir liekna, bet į dieną galiu mylėtis nors ir šešis kartus ir puikiai atlaikau tokį krūvį, nesijaučiu nei apsvaigusi, nei pavargusi, o priešingai-pilna jėgų ir noro. Žinoma, kad sekse reikšmės neturi svoris, nes du mylintys vienas kitą žmonės tikrai nekreipia dėmesio į kilogramus, tačiau mokslininkų patvirtintas faktas yra, kad apkūnesnėms moterims kaip tik sunkiau ilgai mylėtis, nes jos greičiau pavargsta. Be to tikrai negaliu pasakyti, jog stambesnės merginos ar moterys yra karštesnės-juk visi esame skirtingi ir tai priklauso ne nuo kūno sudėjimo!!
nuginu
2012-04-21 01:23:26
Ir kas kartą visi reikalai eina ant stambesnių žmonių. Neesu aš nei kūdutė, nei turiu viršsvorį, galima sakyti viduriukas. Tačiau nepatinka man, kad kas kartą rašoma apie stambius žmones taip, lyg jie būtų kokie raupsuoti. Atsipeikėkit, neesmė tas svoris. Kai žmogus traukia, tai traukia, be to, ne visada skeletai (atsiprašau už šį žodį) būna aistringesni ar kažkas tokio, kaip tik žmogus turi būti kaip žmogus, o ne kaulai ir oda... Kaip sako geriau jau jūroj banguoti nei į olas trankytis. Čia tik mano nuomonė, tačiau kad ir kaip bebūtų, ne svoris čia viską lemia. Yra ir daug kitų dalykų, nuo kurių viskas priklauso. Ačiū už dėmesį.
nesvaikite niekais
2012-04-19 17:53:49
"viršsvorio turinčių moterų makštis išskiria mažiau sekreto, dėl ko lytiniai santykiai gali tapti ne tokie malonūs". Čia tai didelė nesąmonė.
O celiulitai ne tik paviršiuje. Makštį jie gerokai susiaurina.