• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas ir orgazmas sapnuose  2 

Autorius: eli.lt
2013-02-27 16:00:00

Seksas ir orgazmas sapnuose
"Gamma" nuotr.

Žmonės dažnai pergyvena, kodėl jie sapnuoja seksualinio turinio sapnus, kuomet sapnuose jie daro tai, ko galbūt niekada nepadarytų realiame gyvenime. Pavyzdžiui, moterys gali sapnuoti, kad jos mylisi su keliais vyrais arba moterimis ir pan.

Kodėl tai vyksta? Sapnai - tai atspindys tų veiksmų, kurie įvyksta kiekvieną dieną mūsų pasąmonėje. Seksas - vienas iš stipriausių gyvenimo variklių, todėl nieko nuostabaus, kad mes sapnuojame seksualius sapnus. Kartais žmonės sapnuoja ne patį seksą tiesiogine prasme, bet perkeltine. Pavyzdžiui, vyrai sapnuoja simbolius: įvairius tunelius, kalvas ir kt.

Moterys taip pat sapnuoja falo simbolius: cigarus, vandenį, raketas, bokštus ir kt., sukeliančius pakylėjimą. Žmonės, kurie sapnuoja ne patį seksą ir simbolius, turi vidinių kompleksų. Todėl, jei jūs sapnuojate atvirą seksą, nėra ko pergyventi, būtent jūs neturite toje srityje kompleksų.

Ar žmonės sapnuodami patiria orgazmą? Taip. Nors moterys orgazmą patiria rečiau, kur kas dažniau jos patiria seksualinį susijaudinimą.

Vyrai orgazmą sapne patiria žymiai dažniau. Tačiau su amžiumi seksualiniai sapnai juos "aplanko" vis rečiau ir rečiau. Vyrai neturi pergyventi, jei sapno metu įvyks ejakuliacija. Tai normalus hormoninis procesas. Tai nekenkia organizmui ir nesako apie tai, kad jūs turite tam tikrų nukrypimų nuo normos.

Ką daryti, jei gasdina seksualinio pobūdžio sapnai? Dauguma jų yra nekalti ir žaismingi. Tačiau yra žmonių, kurie sapnuoja tikrai ne nekaltus sapnus, pavyzdžiui, incestą (seksualiniai santykiai su šeimos nariais) arba prievartą. Jei tokie sapnai pasikartoja, vadinasi po jais slepiasi tam tikros psichologinės priežastys. Jei jūs norite surasti priežastį, verta pasikonsultuoti su specialistu. Šiais laikais su hipnoze ar psichoterapija galima sumodeliuoti sapnus ir visiškai nutraukti jų "rodymą".

Sapnai apie meilę. Kartais žmonės sapnuoja apie tai, kad juos stipriai myli, jais rūpinasi. Negalima pasakyti, kad šie sapnai seksualinio turinio, tačiau jie sukelia prisirišimą vaizdui, atsiradusiam sapne. Tokie sapnai gali sukelti pasimetimą ir sumaištį, ypač jei objektas sapne ne tas žmogus, su kuriuo tuo laiku turi santykius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Aras
2013-08-01 16:44:52
Matyt panele ne tau vienai taip , man kaip vaikinui buna tas pats jei kokia savaite nieko nedarai tada atsiranda tokie dalykai ,matyt čia normalu :)
Mergina 26m
2013-02-28 19:34:57
As patiriu miegodama orgazma, jeigu kokias 7-8 dienas nesimyliu arba per jas nepasiamturbuoju