• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas kaip kine: to geriau nedaryti!!!  12 

2008-12-29 00:00:00

Seksas kaip kine: to geriau nedaryti!!!
Pagal užsienio žiniasklaidą, "Gamma" nuotr.
Kas gi nesvajoja apie gražų, nepamirštamą, aistringa seksą – tokį, koks būna kine. Įsimintini erotiniai kadrai iš mėgstamo filmo įžengia į svajingas fantazijas ir, žinoma, pažadina norą pasaką paversti tikrove. Bet... atsargiai! Neskubėk to išbandyti praktiškai, mat, kaip sakoma, ne viskas auksas, kas auksu žiba, ir ne visos gundančios fantazijos gali virsti tikrai gundančiu seksu.

1.    Preliudija

Iš pradžių šiek tiek praskleiskime naivių erotinių iliuzijų šydą ir pakalbėkime apie filmavimo aikštelės kasdienybę. Prie epizodo, kuriuo mes gėrimės 1 minutę, visą dieną dirba armija profesionalų, pradedant puikiais grimuotojais ir stilistais ir baigiant įsiutusiu režisieriumi, kuris aktorių vaidinamus jausmus nuolat pertraukinėja šaižiais riksmais: „Dešiniau! Arčiau centro! Greičiau! Bučiuok! Daugiau aistros!“. Kartais vienam bučiniui sugaištama gera valanda, kol komanda pagaliau išgirsta lauktąjį „Nufilmuota!“ Arba ir vėl atsidūsta: „Dar vienas dublis“...

Iš pradžių erotinių filmų aktoriai parepetuoja savo pozas ir veiksmus apsirengę. Tada pakartoja tai, ką išmokę, stebimi mažiausiai 3 žmonių – režisieriaus, garso režisieriaus (kuris įvairiose vietose pristato mikrofonų) ir operatoriaus (pastarasis ieško geriausių rakursų). Jei staiga paaiškėja, kad aktorės penktajame taške aiškiai matomas celiulitas filmo žiūrovams nepatiks, skubiai kviečiama dublerė. Vėliau – kadrų montavimas, jaudinantis įgarsinimas... Tada – prašom! Ideali nežemiško malonumo imitacija paruošta!

Realybėje seksas atrodo ne taip gražiai. Čia nei dublerių, nei grimuotojų, nei montažo. Ir nieko baisaus. Juk seksu ne grožimasi, o mėgaujamasi. Ir jei mylimasis tau siūlo išbandyti itin egzotišką pozą, „kaip kine“ – parodyk jam šį straipsnį ir paaiškink, jog iš pradžių turėtumėte pasitreniruoti, kad jums abiem susijaudinus nekiltų tokių nesklandumų, kaip virstanti kėdė ar lūžtanti knygų lentyna. Priešingu atveju jūsų intymi melodrama gali virsti geriausiu atveju – komedija, blogiausiu – tragedija, kai meilės žaidimai baigiasi ligoninės priėmimo skyriuje.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jis
2009-11-23 12:14:02
as as noriu, tik merginu ;D
siaip gerai viskas apgalvota, bet uzvaldzius aistrai viskas pranyksta, bet kaip ieva sako, tikrai po to pasirodo juokingi nesklandumai :D
d
2009-10-16 14:35:42
Kuri cia nori isbandyti? :D islaikyciau ir dvi vienu metu :D
ieva
2009-06-15 17:52:29
cia tik duoda patarimus ir jie tikra tiesa..oi juokiausi prisiminus panasius nesklandumus.
nors mano kunas ir labai sportiskas, taciau ne viskas kaip kine vistiek pavyksta...ir abejoju ar, kada pavyks ;D