• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas kritinėmis dienomis  4 

Autorius: Passion.ru
2009-09-21 00:00:00

Seksas kritinėmis dienomis
Jupiterimages nuotr.
Seksualiniai santykiai menstruacijų metu daugelyje šalių nuo seno laikyti draudžiamais. Kai kuriose visuomenėse moterys tomis dienomis netgi būdavo izoliuojamos nuo visuomenės. Viena iš priežasčių – tai, kad kraujas gali prišaukti plėšrius laukinius gyvūnus, todėl tokia moteris – pavojinga genčiai ar kaimui.

Kitose kultūrose manyta, kad moteris menstruacijų metu įgyja magiškų galių, geba nužiūrėti, užtraukti ligą aplinkiniams. Dar ir šiandien kai kurias religijas išpažįstantiems vyrams net nekyla klausimų, ar galima mylėtis mėnesinių metu. Moteris šiuo periodu yra „nešvari“, taigi bet koks suartėjimas su ja griežtai draudžiamas. Tiesa, nors toks tikėjimas būdingiausias induistams ir musulmonams, „nešvarumo“ samprata taip įsikirtusi į daugybės žmonių sąmonę, kad lytinis susilaikymas menstruacijų metu tapo bemaž visuotinai galiojančia taisykle.

Šiuolaikinėje visuomenėje požiūris į seksą menstruacijų metu svyruoja gana plačiose ribose. Sulaikantys faktoriai pakankamai galingi, jais vadovaujasi tiek vyrai, tiek moterys. Be susirūpinimo moters savijauta daugumą porų sulaiko ir estetiniai sumetimai bei drovumas.

Tuo tarpu moterų seksualinis geismas gali smarkiai padidėti tiek visų menstruacijų metu, tiek ir keletą menstruacijų dienų. Moters libido pobūdis priklausomai nuo menstruacijų ciklo fazės labai individualus: nuo jokio ryšio nebuvimo iki didžiulio geismo šuolio tam tikru ciklo metu bei visiško geismo nebuvimo kitomis dienomis. Tarp ginekologų paplitusi nuomonė, kad sveika moteris patiria geismo sustiprėjimą visai prieš pat menstruacijas, o serganti kokiomis nors ginekologinėmis ligomis – menstruacijų metu arba iškart po jų.

Vyrams menstruacijos dažniausiai asocijuojasi su pirmapradžiu moteriškumu. Jie gali sąmoningai net nesuvokti, jog tuo metu geismas moteriai sustiprėja kaip tik dėl šios ypatingos padėties. Kartais net pati mintis, kad moteriai vyksta menstruacijos, paskatina vyrus intymiam artumui.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
O,o
2010-01-23 18:39:04
suzinojau si ta naujo. spermatozoidai moters organizme gali išgyventi 5-7 dienas,va jetau kad daug O,o
aaa
2009-10-24 20:16:03
na nelabai suprantu kam rizikuoti moters sveikata, na nebent jau abu negali susitureti:)
menesine
2009-10-02 23:40:06
"Tarp ginekologų paplitusi nuomonė, kad sveika moteris patiria geismo sustiprėjimą visai prieš pat menstruacijas, o serganti kokiomis nors ginekologinėmis ligomis – menstruacijų metu arba iškart po jų."
pirma karta skaitau toki dalyka