• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas pagal grafiką  4 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2010-07-22 15:00:00

Seksas pagal grafiką
Jupiterimages.com nuotr.

Amerikiečių seksologė Miranda Grei kartu su kolegomis atlikusi tyrimą nustatė, kad seksualinis moterų elgesys priklauso nuo menstruacijų ciklo.

Galbūt sudarytas jos grafikas padės jums suvokti, kodėl vieną dieną geidžiate aistringų, o kitą - ramių glamonių.

Ramybė: 1-5 ciklo dienos (menstruacijos)

Šiuo periodu moters organizme vyksta atsinaujinimo procesai, todėl jis ne itin linkęs reaguoti į pašalinius dirgiklius. Fizinis krūvis, rodos, nepakeliamas, o apetitas, taip pat ir seksualinis, beveik dingęs. Tad norisi ramybės ir švelnumo.

Jei vis dėlto menstruacijų metu negalite išgyventi be sekso, palaukite, kol praeis pačios sunkiausios dienos. Geriausia pozicija, kai vyras būna viršuje. Šiuolaikinė medicina teigia, kad sveikai moteriai seksualiniai santykiai menstruacijų metu yra nepavojingi, jei abu partneriai laikosi atitinkamų higienos taisyklių. Tačiau atminkite, kad kraujo terpė - puiki vieta mikrobams veistis.

Aistra: 6-14 ciklo dienos

Šiomis dienomis organizmas ruošiasi ovuliacijai, todėl testosterono ir estrogenų kiekis jame „muša rekordus". Gamta gerai apskaičiavo - tam, kad padidėtų pastojimo galimybė, šiuo metu moteris kaip niekad trokšta sekso. Taigi antrąją ciklo savaitę - galima pavadinti aistringąja. Moteris šiuo metu susijaudina greitai, orgazmą pasiekia nesunkiai.

Šiomis ciklo dienomis paaštrėja moters regėjimas. Todėl seksologai pataria atkreipti dėmesį į proceso vizualizaciją. Pamėginkite mylėtis prieš veidrodį arba pažiūrėkite erotinį filmą.

Švelnumas: 15-21 ciklo dienos

Vėl įsivyrauja ramybė - šiuo metu, pagal gamtos planus, moteris turi būti pastojusi, todėl jos organizmui reikalinga ramybė ir rūpestis. Tad nieko keista, kad šiomis dienomis dailiosios lyties atstovės iš savo partnerių laukia švelnaus sekso. Kūnas tampa itin jautrus ir su malonumu atsako į ilgas ir švelnias glamones. Todėl šiomis dienomis greitas sekas - tabu.

Agresija: 22-28 ciklo dienos (priešmenstruacinis sindromas)

Estrogenų kiekis sumažėja, todėl šiomis dienomis moteris gali tapti tikra žliumbike - ašaros byra bet kokia proga. Tuo tarpu testosterono kiekis išlieka beveik toks pats, tačiau „nesuminkštintas" estrogenų turi „griaunamąją" jėgą. Būtent dėl to moteris jaučiasi agresyvi ir nervinga.

Nieko keista, kad ir seksas šiomis ciklo dienomis yra audringas, kartais netgi grubus. Vyrams vertėtų žinoti, kad šiuo metu itin jautrūs būna moters krūtų speneliai ir klitoris.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Nijolyte 1
2010-09-04 18:46:45
...manau.kad lLietuvos muzikai visai neverti net sekso,nes sioje salyje nesugebama apginti net Kedzio mazos dukros,o jau gimdancios sitai apsidergusiai Lietuvai,tai absoliucios kvaisos,jos ne nenumano koks likimas laukia sitoje sutveje...
wow
2010-08-05 17:48:30
Nuomonele pasikelus merga atsirado pasaulio "bamba" net juokas ima, tai prie taves niekas neitu ir neina turbut, o ne tu
Berazumis
2010-07-31 07:18:37
idomi nuomone pozicija :) yra is ko pasimokyti