• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas per Heloviną: šiurpu ir seksualu  11 

Autorius: Eli.lt
2011-10-26 10:44:00

Seksas per Heloviną: šiurpu ir seksualu

Seksas - vienas didžiausių gyvenimo malonumų. O ypač tada, kai galime atsipalaiduoti ir mėgautis paslaptingos nakties meilės žaidimais. Helovino naktis kaip tik tam ir skirta.

 

1. Išjunkite šviesas namuose, persirenkite patinkančiais personažais, uždekite daug žvakių ir įjunkite šiurpą keliančią muziką. Lai aistra, užgimusi žvakių šviesose nesibaigia, o tik auga su kiekviena akimirka! Seksuali katytė ir laukinis tigras, šelmiška raganaitė ir klastūniškasis velnias! Štai kokios smagios poros virs meilės ištroškusiais personažais Helovino naktį.

 

2. Seksas vonioje - idealus pasirinkimas. O ypač tada, kai mylėjimasis lovoje jums įgriso iki gyvo kaulo. Uždekite daug žvakių vonioje, prileiskite į vonią daug putų, įjunkite tylią muziką ir mylėkitės kiek tik širdis geidžia. Puikiai tinka masažai, kūno glamonės, nugaros plovimas kempine, vienas kito šluostymas.

 

3. Jei jūsų antroji pusė prastai jaučiasi, jam prireiks medicinos seselės pagalbos. O medicinos seselė juk visada pasiruošusi padėti, tiesa? Aukštakulniai, seksualios pėdkelnės, trumpas baltas chalatukas ir jūsų ligonis akimirksniu taps sveikas kaip agurkėlis!

 

4. Seksas duše gerai, tačiau jei turite palėpę, išmėginkite seksą joje. Jei įprastą dieną netvarka ir voratinkliai jus erzina, tai Helovino naktį jie gali tapti privalumu! Nusineškite į palėpę daug skaptuotų moliūgų, kvepiančių žvakių, čiužinių, pagalvėlių ir mylėkitės ant žemės lyg įsimylėjusi porelė! Jokių veidrodžių, jokių lovų, jokių patogumų - tik Tu, Jis ir iš kampų stebintys moliūgėliai.

 

5. Išvaduokite vienas kitą iš rutinos. Išbandykite naujas sekso pozas, pavartykite tam skirtą literatūrą ir nuskriskite į devintą dangų! Beje, jei nedrįstate išmėginti įvairių sekso pozų dėl savo drovumo, Helovino naktį tai išmėginkite su tam tikromis kaukėmis - raganos kepuraite ar katytės kostiumu. Įsijautimas į kitą herojų išlaisvins jus nuo kuklumo ir drovumo.

 

Mėgaukitės!  Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
albares
2018-12-05 13:24:48
jūs ieškote finansavimo, kad iš naujo pradėtumėte savo veiklą, kad įgyvendintumėte projektą arba įsigytumėte butą, bet deja, bankas prašo jus įvykdyti sąlygas, kurių jūs negalėsite įvykdyti. Nebent susirūpinę, kad su manimi susisiektumėte: albaresbartolo@gmail.com

Ypatingas greitas kreditas bedarbiams
SOPHIA
2015-11-06 12:34:14
Sveiki Turiu kapitalą, kuris bus naudojamas suteikti trumpalaikius ir ilgalaikius kreditus, ypač nuo 1000€ iki 350.0000€ iki visiems norintiems rimtai šią paskolą. 2% iki 3% per metus, pagal palūkanų sumokėta suma, nes yra ypač nenoriu pažeisti lupikavimo teisė. Galite grąžinti, per 6 iki 20 metų, priklausomai nuo maksimalios paskolos sumos. tai iki jums mėnesinių mokėjimų. Prašau tik vienas Aš jums turiu certifié.si tikrai būti susidomėjote, prašome susisiekti su manimi elektroniniu paštu: ramirezsophia105@gmail.com


nadezda
2012-04-03 23:32:37
man labai patinka