• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas po 40-ies  13 

Autorius: Eli.lt
2011-12-20 15:14:00

Seksas po 40-ies
123rf.com

Seksas – ne tik malonus, bet ir naudingas. Ar gi ne intymūs žaidimai sumažina galvos skausmus, pagerina nuotaiką ir suteikia energijos?

 

Taip mano jaunimas, kuris yra įsitikinęs, kad nuostabiausias gyvenimo malonumas – seksas. O ką mano vyrensieji? Ar tikrai po 40-ies seksas dingsta ir jo vietą pakeičia ilgi vakarojimai prie televizoriaus ar mėgstamos muzikos klausimas?

 

Jei jaunimas lovoje dažnai eksperimentuoja, išbando naujas sekso pozas (nesvarbu, patogu ar ne), tai vyresniems žmonėms tikrai nebūtina bandyti atlikti sporto triukų lovoje. Pakaks, jei vyresnio amžiaus pora mylėsis įprastu jiems būdu. Jei turite kelias mėgstamas pozas, kaitaliokite jas tarpusavyje skirtingais vakarais. Taip pat, kulversčius ir įmantriausias pozas galima pakeisti maudynėmis kartu duše ar vonioje.

 

Subrendę žmonės gali leisti sau daugiau. Kai namuose nebelieka vaikų, kurie bet kada gali įbėgti į kambarį ir smalsių akių, jūs galite mylėtis ir virtuvėje, ir net... prieškambaryje! Na gi, ar pamenate, kai jaunystėje jūsų simpatija parsivertė jus tiesiog prieškambaryje ant grindų ir tą vakarą alpote iš malonumo? Kodėl dabar negalima to pakartoti? Kodėl nepabandžius atrasti naujų jausmų ir emocijų iš naujo?

 

Jei jauna mergina su vaikinu mylisi prisibijodama galimo nelaukto nėštumo, tai subrendusi ir gyvenime patyrusi moteris, kuriai nebaisu netyčiukai ir kuri nepamiršta išgerti kontraceptikų, gali drąsiai pasinerti į meilės žaidimus. Be jokių prezervatyvų, be jokių baimių.

 

Sklando mitas, jog vyresniesiems didesnė tikimybė susirgti lytiškai plintančiomis ligomis. Tačiau ginekologai jus ramina ir užtikrina: „susirgti lytiškai plintančiomis ligomis gali bet kokio amžiaus žmonės“, todėl nurimkite ir mėgaukitės seksu.

 

Kad ir kaip dažnai moterys bandytų išvengti sekso sakydamos, kad skauda galvą, perženkite šį nusistatymą ir pasimylėkite su skaudančia galva! Nė pati nepajusite, kad po sekso, ilgų glamonių ir malonaus buvimo su mylimuoju, dings net ir nemaloniausi galvos skausmai.

 

Mielosios, kad ir kokio amžiaus bebūtumėte, nepamirškite, kad seksas – santykių sudedamoji dalis. Taip, kaip kas rytą pabučiuojate mylimąjį išeidama į darbą, taip bent 3-4 kartus per savaitę su juo mylėkitės.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rytis
2015-09-01 23:00:09
patiems nepasikonsultavus pirkt nerekomenduoju, nors jokiu salutiniu poveikiu ir nepastebejau. Kam idomu placiau, paskaitinet galima cia ww w.goo. gl/NKPhbP ir cia ww w.goo. gl/j5JG2H
Rytis
2015-09-01 22:59:49
si vaista man rekomendavo urologas. Toleruojama geriausiai is visu viagros alternatyvu, nesukelia pripratimo, pradeda veikti per 15-30 min, poveikis tesiasi 6 val ir daugiau. Yra vaistinese, receptas nebutinas (nors paprasyti vis delto gali).
Rytis
2015-09-01 22:59:34
vyrams po 40 tikrai su tuo kyla problemu. Kalbu apie erekcijos sutrikimus. Daug ka isbandziau, bet labiausiai padejo spedra (avanafilis)