• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas po pirmo pasimatymo. Nuteisti ar išteisinti?  24 

Autorius: Balsas.lt
2009-11-23 16:00:00

Seksas po pirmo pasimatymo. Nuteisti ar išteisinti?
jupiterimages nuotr.

Susitikus dviems priešingos lyties atstovams dažnai iškyla fizinio artumo problema. Ji yra sprendžiama pagal dviejų žmonių poreikius, požiūrį, vertybes, o kartais net susitarimą. Vis dėl to pasitaiko situacijų, kai du, vienas kitam susižavėjimą jaučiantys žmonės, nesugeba suvaldyti aistros.

Tuomet belieka galvoti apie padarinius ir tolimesnį bendravimą. Štai čia ir iškyla klausimas – ar seksas po pirmo pasimatymo eilinis, tiesiog malonumą keliantis, bet nieko nereiškiantis įvykis, ar žeminantis, visuomenę verčiantis baisėtis, smerktinas elgesys?

Pirmasis pasimatymas

Pirmojo pasimatymo visuomet laukia abu šio įvykio „kaltininkai“ – tiek mergina, tiek vaikinas. Šis susitikimas kupinas žavesio, nes skirtingų lyčių atstovai stengiasi parodyti tik teigiamas charakterio savybes, asistuoti vienas kitam, žerti komplimentus. Žinoma, kartais būna ir nejaukių pauzių, ir nemalonių nutylėjimų, bet jei tie žmonės jau buvo kažkur susitikę anksčiau ir jų bendravimas vyko be didesnių keblumų, pasimatymo sėkmė – beveik garantuota. Taigi, jei abu žmonės nėra vienas kitam abejingi bent jau simpatijos atžvilgiu, visuomet iškyla pirmojo bučinio klausimas. Bet ar tiktai jo?

Susitikimo vieta

Pasimatymo eigą ir tolimesnius jo įvykius lemia sutarta susitikimo vieta. Juk savaime aišku, jei mergina ir vaikinas susitiks mieste, net ir drąsiausias vaikinas, bijodamas apsikvailinti, bandys pabučiuoti panelę nebent palydėjęs ją iki namų. Taigi, fizinio artumo galimybės akivaizdžiai sumažėja. Gali būti, kad net idealizuojamas pirmasis bučinys tokiomis sąlygomis gali įvykti dar vėliau. Tačiau viskas gali apvirsti aukštyn kojom, jei vaikinas pasiūlys susitikti jo namuose... Tuomet merginai iškyla dilema – ar priimti šį pasiūlymą? Žinoma, jeigu namuose būtų tėvai, tuomet jokių abejonių neturėtų kilti, bet jeigu jų nėra ir, pavyzdžiui, jis rengia vakarėlį, tuomet mergina turi rimtai apmąstyti, koks vaikino požiūris į ją, kokias aliuzijas jis bandė išreikšti ir blogiausiu atveju, ar ji norėtų artimesnio fizinio kontakto su neseniai pažįstamu vaikinu?

„TAI“ įvyksta

Ir vis dėl to merginą ir vaikiną užvaldžiusi aistra „paima“ viršų. Pirmuoju atveju vaikinas ir mergina susitinka jo/jos namuose ir jausdami vienas kitam simpatiją nebevaldo savo poreikių. Galbūt tai paskatina romantiškesnis filmas, šiltas pokalbis ar vyno taurė. Vaikinas nebevaldo savo instinktų, o mergina slapta to norėdama pasiduoda arba tiesiog nebegalvoja apie tolimesnę santykių eigą. Žinoma, šis variantas labiau būdingas toms poroms, kurios jau prieš tai turėjo lytinius santykius, nes jie lengviau atsipalaiduoja, nebesureikšmina „pirmojo karto“  fakto ir pasiduoda emocijų tėkmei. Antruoju atveju, kai vaikinas/mergina organizuoja vakarėlį, didžiausią vaidmenį suvaidina alkoholis. Abiejų lyčių atstovai gali net nesuvokti, ką daro, o net ir suvokdami, nesugebėti kontroliuoti savo veiksmų, nes juos valdo kūniški poreikiai. Bet kuriuo atveju pasidaro smalsu, o kaip klostysis šių žmonių santykiai po tokio pirmojo pasimatymo?

Tolimesnė santykių eiga

Iš pradžių po sekso, jeigu jis suteikė malonumą abiems, susitikę žmonės jausis gerai, bet kaip jie jausis po kelių valandų/dienų? Ar išvis tokie santykiai turi ateitį? Į šiuos klausimus tikslaus atsakymo nėra ir negali būti. Tai priklauso nuo merginos ir vaikino požiūrio. Jei vaikinas tenorėjo pasinaudoti mergina ir patekinti savo kūniškus poreikius, tokie santykiai neturi ateities, nebent ir mergina norėjo to paties. Tačiau, jei „TAI“ įvyko abiejų noru, tiesiog pasiduodant akimirkos aistrai, tuomet tai gali būti naujų santykių pradžia, o jų tvirtumas priklausys tik nuo pačių jaunuolių.

Tad bet kuriuo atveju reikia apmąstyti galimus variantus bei nepamiršti savo principų. Ir jeigu nepavyksta suvaldyti jaunatviškų hormonų, nereikia pamiršti, kad nesvarbu kaip buvo pradėti santykiai, tačiau į juos vis vien (jei bus noras juos kurti) reikės investuoti ne tik iš fiziniu, bet emociniu ir intelektualiniu atžvilgiais.

Apklausa gatvėje (Seksas pirmojo pasimatymo metu – o.k.?)

Agota M., 16 metų:

Kad ir kaip bebūtų, nenorėčiau, kad taip baigtųsi mano pirmasis pasimatymas su vaikinu. Pirmasis susitikimas man asocijuojasi su romantišku pasivaikščiojimu parke, pasisėdėjimu kavinėje ir, jei vaikinas ypač patiktų – pirmuoju bučiniu, bet jokiu būdu tikrai ne su seksu...

Marius G., 17 metų:

Galbūt taip ir neturėtų baigtis eilinis pasimatymas, bet jeigu „TAI“ įvyktų pernelyg nesikrimsčiau. Tačiau nežinau ar su tokia mergina įmanomi tolimesni santykiai. Pernelyg lengvai prieinamos manęs nežavi. Mergina – tai vaikščiojanti paslaptis, o ne praskleistas jos šydas.

Elena I., 20 metų:

Pirmasis pasimatymas turi simbolinę reikšmę, tai tarsi ritualas, kai mergina ir vaikinas nori įtikti vienas kitam. Nemanau, kad toks susitikimas turėtų baigtis seksu, bet jei šio poreikio nebūtų įmanoma suvaldyti, pernelyg neišgyvenčiau. Gal kaip tik norėdami atitaisyti padėtį abu partneriai labiau stengtųsi ir sukurtų ilgalaikius santykius?

Gintaras S., 23 metai:

Kai abu partneriai yra išgėrę ar susižavėję vienas kitu, bučinys pirmojo susitikimo metu (ar esant galimybėms – glamonės) yra neišvengiamas, tačiau tikrai ne permiegojimas. Nei viena mergina nebūna emociškai subrendusi seksualiniams santykiams su pirmą kartą matomu vaikinu, nes jos vis tiek yra jautresnės.  Moteriškos lyties atstovėms reikia jausti pasitikėjimą, pagarbą, gilų sielos ryšį. Kai viso šito nėra, fizinis ryšys – bevertis. O ir šiaip, mergina  turi mokėti sustabdyti vaikiną laiku ir vietoje, ir leisti jam suprasti, kiek toli jis gali nueiti, o ne žaisti su jo instinktais.
 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
2013-06-29 23:52:44
nesu nei už, nei prieš. manau, iš tikro viskas priklauso nuo konkrečių žmonių ir aplinkybių, pasaulėžiūros ir vertybių. kaip visada, beveik viskas priklauso nuo vaikino. o vaikinų yra du tipai. pirmasis mano, kad merginos, kurios iš karto prisileidžia, yra k.. todėl su tokiomis nėra prasmės tęsti santykių. antrasis, sekso taip nesureikšmina, nes merginas laiko žmonėmis, o ne patelėmis. tad dažniausiai pirmasis tipas pats puola kaip medžiotojas, tačiau jei pasiekia savo, dingsta. o antrasis viską palieka savaime susiklostyti. užjaučiu merginas, kurios pataiko ant pirmo tipo vaikinų. man keistas jų veidmaniškumas. patys save laiko nežinia kuo, jiems galima lipti ant merginos per pirmą pasimatymą, tačiau jei mergina atsako tuo pačiu, tai ji jau k. manau, jų aukomis dažnai tampa jaunos ir naivios merginos, kurios lengvai susižavi ir pasiduoda vaikino spaudimui pasimylėti. jos dar nemoka moteriškų katės ir pelės žaidimų, nesuvokia, kad tokius medžiotojus reikia tramdyti ir valdyti, neprisileisti ir pergudrauti. galiausiai, net ilgai sakant ne, vieną dieną vis tiek turėsi pasakyti taip.. ir klausimas, ar po to pavyks ir toliau išlaikyti jo susidomėjimą. tad visada geriau atskirti medžiotojus ir jų vengti. antro tipo vaikinai nežiūri į merginas kaip pateles, daiktus ar mėsos gabalus, jiems įdomu jų asmenybė, bendravimas, todėl patys nepuls guldyti į lovą, o ir po sekso, kada jis beįvyktų, nenulėks medžioti kitų nepasiekiamų gazelių. ;) iš kitos pusės, visada verta merginoms išlikti atsargioms.. ir jei nesinori tik sekso, bet ir santykių, tuomet nereikėtų iš karto gultis į lovą. nes negali žinoti, koks vaikino požiūris, gal po to išvadins k ir dings.
r
2013-01-22 23:08:08
Taip, jei esi ke**e
Augenijus
2013-01-22 16:48:37
Juk su masina vaziuojant i garaza, nevaziuosi kiauriai, reikia pirma atidaryti. Taip ir meileje, pirma suprast kas per zmogus, po biski atidaryt jos vidinius jausmus, o tada jau galvoti kazka rimciau. :))