• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas rankomis (N-18)  24 

Autorius: Jurgita Skaisgirytė
2013-11-17 18:00:00

Seksas rankomis (N-18)
Jupiterimages.com

Įspėjame: šiame straipsnyje pateikiama informacija gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams.

 


Ne, tai nėra seksas pagal gamybos instrukciją arba koks nors alinantis darbas. Tai rankomis atliekamas seksas, t.y. seksas be genitalijų kontakto su genitalijomis arba burnos kontakto su genitalijomis. Jį galite praktikuoti atskirai arba kartu su savo partneriu.

 

Ši sekso rūšis apima masturbaciją, taip pat seksą rankomis ir pirštais. Štai kodėl naudojame “sekso rankomis” sąvoką. Juk vis dėlto tai seksas. Daugelis linkę ignoruoti jas kaip prastesnes už lytinį aktą, laikydami tokį seksą priimtinu tik nepatyrusiems jaunikliams.

 

Gėda! Juk ignoruodami visus nuostabius dalykus, kuriuos galite daryti savo rankomis, esate priversti justi bereikalingą ir pavojingą sveikatai gėdą dėl masturbacijos, atsisakyti šio pobūdžio stimuliavimo, kuriuo gali kartu mėgautis suaugusiųjų pora.

 

Šiame straipsnyje aptarsiu po keletą kiekvienai lyčiai svarbių seksualinio gyvenimo aspektų, be kurių jis tampa skurdesnis, t.y. jo ir jos masturbaciją bei jo ir jos stimuliavimą rankomis. Remiuosi nuostabia Em ir Lo parašyta knyga “Seksas. Kaip visa tai daryti”. Rekomenduoju!

 

Jos masturbacija

 

Prieš tapdamos geromis meilužėmis kam nors kitam, turite išmokti “mylėti” save. Kodėl? Atsakymas yra labiau susijęs su stereotipais, kurių reikėtų atsisakyti, o ne su argumentais, kurių reikėtų paisyti.

 

Yra nesuskaičiuojama galybė priežasčių, dėl kurių nuostabios merginos laikosi pasenusio supratimo, neva masturbuotis gėdinga. Galbūt jos mama užtiko ją beglostančią savo “nuodėmingąją vietelę”, kai ji buvo paauglė, susinervino ir pareikalavo nustoti tai daryti. Nuo to laiko masturbacija jai - socialinis tabu, kaip vogimas ar nosies krapštymas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Neziniukas
2013-02-25 13:09:55
O galima juk moteri ir liezuveliu patenkinti..:) mmmmmm ir tikrai tai malonu daryti.. :)
troskimas@delfi.lt ..
:)
2012-09-21 22:52:56
as galvojau cia bus idomiu dalykeliu o cia tik kasdienybe
Tomas
2011-10-27 18:42:23
Rankomis gal ir nieko tenkinti partnere bet labiausiai patinka liezuveliu isdykaut ;)