• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas su nauju vaikinu: ką turėtum žinoti tu?  5 

Autorius: pagal Glamour.com
2011-08-03 14:33:00

Seksas su nauju vaikinu: ką turėtum žinoti tu?
Glamour.com nuotr.
Seksas su nauju vaikinu – tai naujas nuotykis. Galbūt vėliau jūs dar daug kartų tai darysite. Bet kol kas ši mintis tik maloniai kutena nervus. Ką apie pirmą kartą turėtum žinoti prieš atsiduodama aistrai?

1.    Klausti nepakenks. Per daug klausimų sekso metu – nieko gero. Tačiau pirmas kartas – išimtis. Jei nesi tikra, ar partneriui patinka tavo prisilietimas, ar apskritai galima liesti ten, kur lieti – visada švelniai ar žaismingai paklausk: „Galima?“, „Neskauda?“, „Ar taip – gerai?“. Ir pati nesikuklink parodyti ar pasakyti, kas tau ne visai malonu, o nuo ko tirpte tirpsti.

2.    Viskas gali būti kitaip... Iš esmės seksas su nauju partneriu gali būti ne tik malonus, bet ir kiek nepatogus, nejaukus (jei taip nėra – judviem tikrai pasisekė!). Tai, kas įkaitindavo tavo buvusįjį, šiuo atveju gali visiškai neveikti. Žmonės skirtingi, tad juos ir užveda skirtingi dalykai. Nesistebėk, jei į tavo supertriukus partneris reaguos gana abejingai – atrasti, kas jam ir tau labiausiai patinka, ir yra maloniausia proceso dalis.

3.    Nesigraužk per greitai. Visiems pasitaiko nesėkmių lovoje. Ir jei per pirmąjį jūsų aistros proveržį nepasiekei orgazmo, pasiekėte jį per greitai, ar tiesiog seksas nebuvo toks tobulas, kokio tikėjotės – tai dar visiškai nieko nereiškia. Beje, ne nuodėmė po to paklausti, ar iš tikrųjų viską darei gerai? Ką vertėtų daryti kitaip kitą kartą? Bet to ir pakaks – grįžti vėl ir vėl prie nesėkmės temos kategoriškai nerekomenduojama.

4.    Atsipalaiduok. Tikrai, tiesiog atsipalaiduok! Tai geriausias dalykas, kurį gali padaryti. Mesk iš galvos nerimą, nepasitikėjimą savimi. Gali įsivaizduoti, kad tai – ne pirmas, o dvidešimt pirmas judviejų kartas. Ir atsimink: pirmas kartas niekada nebus pats geriausias. Nes jei taip būtų – vėliau viskas turėtų tik blogėti. O juk tu to nenori, tiesa?

5.    Atsimink: judu mylitės. O tai – jau savaime gerai! Seksas nėra naujas ar sudėtingas, juo šią akimirką, be jūsų, užsiima dar keliasdešimt milijonų žmonių. Tad tiesiog tyrinėkite vienas kitą, mėgaukitės artumu, bendraukite – tai savaime suteiks jums naujų pojūčių, potyrių, leis geriau pažinti vienam kitą. Mėgaukitės akimirka ir nesukite sau galvos, ar jūsų seksas geras, ar tik šiaip sau.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
urodam.
2011-10-20 18:22:58
den4ven.wordpress.com
anon
2011-10-19 11:08:40
viskas čia gerai su tuo straipsniu. jei tu išsiskiri su savo vaikinu/mergina tai jau viskas? celibatas likusiam gyvenimui?
k
2011-10-11 12:10:22
paleistuvisu :D ? nebejuokink, tu manai kad paleistuvyste yra uzmegsti naujus santykius ? nusutinku simtu procentu...