• Meilė ir seksas
 • Grožis ir stilius
 • Sveikata ir dieta
 • Nėštumas ir vaikai
 • Namai ir maistas
 • Gyvenimo būdas
 • Žvaigždės
 • Pramogos
 • Naujienos
 • Konkursai

Seksas trise: už ar prieš? (apklausa)  67 

Autorius: Eli.lt
2009-11-16 17:00:00

Seksas trise: už ar prieš? (apklausa)
jupiterimages nuotr.
Tai, kas vyksta už uždarų miegamojo durų, yra asmeniškas žmonių reikalas. Miegamajame įgyvendinamos pačios slapčiausios fantazijos, atsiduodama pojūčiams ir aistroms. Tačiau, ar visiems slaptiems troškimams lemta išsipildyti? Kaip reaguotumėte, jeigu vieną dieną jūsų vyras užsimintų apie papildomo žmogaus dalyvavimą meilės guolyje? Mūsų visuomenėje norma yra vis sunkiau apibrėžiama, o ar yra priimtinas trečio asmens buvimas jūsų miegamajame, galite spręsti tik jūs pati.


Sutikti ar nesutikti


„Jis tikriausiai iškrypėlis!“ arba „Jis manęs nemyli, o tik naudojasi manimi“, - štai tokios dvi pagrindinės mintys staiga šauna į galvą merginai, kurios vaikinas užsimena apie norą pasimylėti trise. Neskubėkite sprukti nuo tokio vyro, o išsiaiškinkite detales:

 • Jeigu seksas trise jam tarsi aksesuaras, vienas iš elementų, kuris turėtų paįvairinti seksualinį gyvenimą, tai dar nėra patologija (žinoma, abu partneriai turėtų to trokšti ir nesijausti spaudžiami ar verčiami). Toks vyro pasiūlymas turėtų nuskambėti tarsi tarp kitko, visiškai nereikalaujant.

 • Tačiau, jeigu ši idėja jį tari užvaldo ir jis pradeda teigti, kad be „to“ seksualinis gyvenimas jam neįmanomas, tai vertėtų susimąstyti, ar jums tikrai reikalingas toks partneris. Vyras neturėtų labai įkyriai tokio mylėjimosi būdo siūlyti moteriai.


Ar yra priimtinas trečio asmens buvimas jūsų lovoje, galite spręsti tik jūs, nieko neverčiama ir savo noru. Priimdama sprendimą atsižvelkite į savo vertybes, norus ir pasaulėžiūrą.


Jeigu vyro pasiūlymas pasimylėti trise teoriškai jums nesukelia priešiškų jausmų, tačiau praktiškai niekaip nesugebate susidoroti su pavydo jausmu, tai prieš užsiimant tokiais žaidimais reiktų pasiruošti psichologiškai. Dažniausiai moterį jaudina šie dalykai: ji neužtikrinta savo išoriniu patrauklumu ir nuolat bijo būti lyginama su akte dalyvaujančia kita moterimi arba ji yra neužtikrinta savo partnerio jausmų stiprumu. Jeigu jūs kamuojama tokių jausmų sutiksite priimti vyro pasiūlymą, tai jūsų santykiams tikrai neišeis į naudą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Ar jūs sutiktumėte užsiimti seksu trise (vyras ir dvi moterys)?
Griežtai ne! Tai prieštarauja visoms mano vertybėms.
263 (27.48 %)
Po tokio pasiūlymo labai įsižeisčiau ir pagalvočiau apie santykių nutraukimą.
117 (12.23 %)
Pabandyčiau! Tai nauja ir nepatirta.
341 (35.63 %)
Priimčiau tokį pasiūlymą tik tada, jeigu trečias asmuo būtų ne moteris, o vyras.
236 (24.66 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Naujas
2018-07-19 00:40:31
Duokit panos bandziusios patarimu:
Esu trecias asmuo: kas merginai labiausiai patinka ( suprantu kad visom skirtingai) bet kaip jum,
Ziauriai panikuoju bet ir labai noriu pora sauni + visada noriu buti geriausias... aciu uz patarimus visom sampano protingom patarusiom
norintis
2016-11-12 02:47:58
Aš siuliau savo žmonai kad trečias būtu vyras bet ji negali apsispresti. Tai vis laukiu kada jau sutiks.
raima
2016-09-08 15:56:18
Tai buvo nuostabu. Sodyboje, po darbų dar vyko statybos, Vyro draugas padėjo, dirbti. Buvo tik viena lova, visi sugulėm. Nežnau ar vyras juto, bet manau taip, nes po sekso su juo iškart su draugu, Vyras tipo miegojo, po to vėl iškart su vyru. Abu darė baigdavo i vidų, dejavo kaip pašėlę. Manau jie buvo susitarę, nes po du kartus. Bet abu apsimetė nematantys ir nejaučiantys. Pakartočiau vėl.
Eli.lt Testai