• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas virto rutina? Pradėkite žaisti  9 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2010-09-03 13:00:00

Seksas virto rutina? Pradėkite žaisti
Jupiterimages.com

Seksologai teigia, kad žaidimai, kurių metu jūs įkūnijate kokį nors personažą, ? puikus būdas atgaivinti rutina virtusį seksą.

Valdovė ir vergas

Vieni svarbiausių šio žaidimo atributų ? latekso rūbai, botagėliai, antrankiai, kaukės ir pan. Parduotuvės suaugusiesiems siūlo itin platų asortimentą šios rūšies prekių.

Valdovės ir vergo situaciją visai nesunku suvaidinti namų sąlygomis. Tu ? valdinga ir stipri, o jis turi pasijusti bejėgis ir silpnas. Tu kuri taisykles, jis ? tik paklūsta, tačiau malonumas garantuotas abiem.

Gydytojas ir pacientė

Baltas chalatas, kepuraitė... Gydytoju galite apsimesti kuris tik norite. Gydytojo apžiūra, bakstelėjimai švirkštu, pirmoji pagalba ? tai tik nedidelė dalis repertuaro, kurį padiktuoja ši tema.

Užpuolikas ir auka

Užpuoliką gali suvaidinti tiek vyras, tiek moteris. Labiau paplitęs pirmasis variantas. Paprastai pora iš anksto susitaria, kad nori žaisti tokį žaidimą ir kuris kurio vaidmens imsis.

Tačiau laikas ir vieta, kada ir kur tai įvyks, lieka paslaptimi. Taigi „auka“ iš tikrųjų būna užpulta netikėtai. Aštrių pojūčių tikrai netruks.

Striptizo šokėja ir klientas

Šiame žaidime pagrindinis vaidmuo tenka moteriai. Jei iki šiol su šokiu neturėjai nieko bendro ? prieš tokį triuką praverstų keletas realių striptizo pamokų.

Namuose susikurti striptizo klubo atmosferą visiškai paprasta ? tereikia pritemdyto apšvietimo, minkštų pagalvėlių, patogios sofos, muzikos ir seksualių apatinių.

Mokytoja ir mokinys

Bemaž visi berniukai kažkada vaikystėje buvo platoniškai įsimylėję kokią nors mokytoją.

Suaugusių vyrų fantazijose taip pat dažnai iškyla jauna, žavi, seksuali mokytoja, susisukusi plaukus į griežtą kuodą, avinti aukštakulnius ir siaurą trumpą sijonėlį. Nesunku suvokti, jog tokią fantaziją paversti realybe visai nesunku.

Žmona ir meilužis

Pameni klasikinius anekdotus? Grįžta vyras iš komandiruotės ir... Nė vienas vyras nenorėtų namuose aptikti to, apie ką pasakojami anekdotai.

Tačiau pasijusti meilužio, užsukusio pas žavią moterį vos jos vyrui išvykus į komandiruotę, kailyje norėtų beveik visi. Suteik jam tokią progą. Žaidimas būtinai turėtų prasidėti viešoje vietoje, kur yra daugiau žmonių.

Prie jų turite vaidinti, kad esate nepažįstami, susikurti savo ženklų kalbą, slapta „susitarti“ dėl pasimatymo, namo ar į viešbutį vykti ne kartu, kad niekas nepastebėtų ir „nieko neįtartų“.

Šios situacijos esmė ? pakurstyti savo geismą paslaptimi ir intriga taip, kad lovą pasiektumėte jau nebe rusendami, o liepsnote liepsnodami aistra.

Filmo kūrimas

Tu ir tavo mylimasis norite pasijusti kaip aktoriai, vaidinantys pagrindines roles meilės filme? Tai visai nesunku. Čiumpate kamerą, randate tinkamą kampą, iš kurio geriausiai matosi jūsų meilės žaidimų scena, ir tiesiog imatės veiksmo.

Jei vienas imsis dar ir režisieriaus vaidmens, galės diriguoti veiksmui komentarais, kokia poza atsistoti (atsisėsti, atsigulti). Svarbiausia ? būkite atsargūs ir ypač atidžiai saugokite nufilmuotus vaizdelius.

Santechnikas ir namų šeimininkė

Atrodo, sugedęs čiaupas ? visai neromantiškas dalykėlis. Tačiau jį taisantis seksualus santechnikas kažkodėl nuolat lankosi daugybės moterų seksualinėse fantazijose.

Taigi tavo brangiausiajam tereikia senų marškinių, suplyšusių džinsų, kepuraitės su snapeliu ir per petį permesto krepšio su įrankiais.

Jis paskambina į duris, tu atidarai. Jis kalba kaip netašytas darbininkas, o tu ? dėkinga šeimininkė, kurios virtuvę šis vyriškis netrukus išgelbės nuo stichinės nelaimės. Nusivedi jį į virtuvę, jis atsigula ant grindų arba tu atsisėdi ant virtuvės stalo ir... „taisymas“ prasideda.

„Ačiū Dievui, atėjai“

Tikrai ne visada verta iš anksto kruopščiai suplanuoti savo veiksmų planą, ką ir kaip veiksite, kuo rengsitės, kokius žaisliukus turėsite po ranka. Viskas priklauso nuo noro ir fantazijos.

Nustebink jį tiesiog „įmurkdydama“ į savo susikurtą žaidimą. Jis grįžta namo, tu pasitinki ir iš karto sukuri jam tokią situaciją, kurioje jis tiesiog privalo vaidinti.

Pvz., pasitinki jį kaip karalių, pati pasipuošusi rūmų dama (nuoširdžiai nustebusi, kodėl jis taip nederamai apsirengęs rūmų puotai), arba apsimeti, kad jis supainiojo butus ir atėjo visai ne į savo namus...
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vika
2010-09-17 00:20:07
va su sitais galit zaisti nebent is FANTAZIJOS.LT
is savo patirties
2010-09-14 09:41:05
o jei nori padukt su gejum ziuri ginetycia pidaru pasidarai nafik
Olegas
2010-09-09 10:07:27
blevyzgos