• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sekso fobijos  4 

Autorius: Yourtango.com
2012-12-30 14:01:00

Sekso fobijos
Jupiterimages nuotr.
Dauguma mūsų yra bandę ar fantazavę apie seksą lauke. Bet esama ir tokių žmonių, kuriems mylėtis po atviru dangumi – vienintelė galimybė turėti lytinį gyvenimą apskritai. Mat juos yra užvaldžiusi viena iš seksualinio gyvenimo fobijų – nepaaiškinama, neracionali baimė mylėtis patalpoje.

Seksas – viena natūraliausių ir smagiausių gyvenimo dalių. Tačiau jei seksualinis gyvenimas susijęs su kokia nors fobija – išties apmaudu: galima ir dalies malonumo netekti, ir prasitarti kam nors nesinori...

Kokias su seksu susijusias fobijas išskiria psichiatrai?

Itifalofobija – baimė matyti, jausti ar netgi galvoti apie erekciją. Šią fobiją gali turėti tiek vyrai, tiek moterys. Kartais ji dar vadinama medortofobija arba tiesiog falofobija.

Medomalakufobija – baimė prarasti erekciją. Tiesą sakant, daugybė vyrų kartkartėmis susiduria su baime, kad jų „draugužis“ ims ir išduos atsakingiausiu momentu, bet tai – dar visai ne fobija. O kai ši baimė įsiskverbia į kasdienį žmogaus gyvenimą, trukdo jo darbui, veiklai, asmeniniams santykiams – ji jau laikoma sveikatos sutrikimu, kurį reikia gydyti.

Gimnofobija – nuogumo baimė. Ji nėra susijusi su perdėtu kuklumu ar kompleksais dėl netobulų kūno linijų. Gimnofobijos apimti žmonės paniškai baiminasi būti užklupti nuogi arba pamatyti kitą žmogų nuogą. Kartais abi šios baimės užvaldo kartu.

Menofobija – tai menstruacijų baimė. Išties kai kurios moteriškos fiziologijos realijos jautresnių nervų vyrukams gali kaip reikiant įvaryti baimės.

Anutafobija – baimė likti be poros.

Heterofobija, kitaip dar vadinama seksofobija – tai priešingos lyties asmenų baimė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
beje
2015-06-01 21:41:29
o jeigu kazkam idomu placiau, neblogi straispneliai sia tema yra cia www .goo. gl/NKPhbP ir cia www. goo. gl/j5JG2H
Viktoras
2015-06-01 21:41:12
smagiausia, kad siam vaistui net receptas nera butinas - galima isigyti ir taip. Suveikia per 15-30 min, poveikis tesiasi 6 val ir ilgiau. Zinoma, patiems vartot nepasikonsultavus su gydytoju yra kiek rizikinga - erekcijos problemas gali sukelti kai kurios rimtos sveikatos problemos, o ju spedra neisgydys. O ir dozes butu geriau, kad parinktu specialistas (jos gali svyruot nuo 50 iki 200 mg). Vidutiniskai skiriama po 100 mg, bet man tiek nereikejo
Viktoras
2015-06-01 21:40:52
nuo savo pirmatkiu Spedra skiriasi tuo, kad yra saugesne, naujesne, geriau toleruojama. Tuo tarpu ta pati visiems gerai zinoma viagra gali sukelti vezi, apakima ir kitas rimtas sveikatos problemas. Ji pasenusi visomis prasmėmis, tačiau kaip pirmas toks vaistas, žinoma geriausiai, ir todėl vis dar yra populiari.