• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sekso gidas didelėms mergaitėms  9 

Autorius: pagal TheSun
2012-06-19 11:22:00

Sekso gidas didelėms mergaitėms
Dreamstime nuotr.
Didžiojoje Britanijoje atlikus apklausą paaiškėjo, kad moterys, kurių svoris netelpa į grožio standartus, mylisi mažiau nei lieknesnės jų bendraamžės. Maža to, aiškinantis priežastis nustatyta, kad daugelį apkūnesnių moterų ir merginų nuo sekso sulaiko baimė apsinuoginti prieš partnerį.

Išties lieknos moterys, žvelgdamos į veidrodį, jaučiasi laimingesnės nei apkūniosios, nes šiandieninė žiniasklaida yra įteigusi, jog būtent liesas kūnas yra labiau geidžiamas. O tai reiškia, kad apvalesnių formų moterys yra mažiau linkusios į sekso eksperimentus ar apskritai mažiau mylisi. Jos nelinkę eksperimentuoti su sekso pozom (vyrauja įsitikinimas, kad misionieriaus poza - labiausiai lieknina), besirinkdamos apatinius labiau kreipia dėmesį ne į tai, ar jie seksualūs, o į tai, ar jie pakankamai lieknina. Visa tai gali gerokai nuslopinti jų geismą ir... iš tikrųjų turi visai nedaug ką bendro su tuo, ką iš tikrųjų apie savo moters kūną galvoja jos partneris.

Lengva pasakyti, esą tereikia atsipalaiduoti ir pamilti save tokią, kokia esi. Tai išties suveiktų. Tačiau kaip tai padaryti? Kaip apkūniai merginai ar moteriai įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kad jos seksualinis gyvenimas įgautų daugiau spalvų?

1. Gardi vakarienė. Eiti į lovą tuščiu skrandžiu - daugelio apkūnių moterų siekiamybė, bet ne realybė. Todėl kad sąžinė negraužtų, jog ir vėl prisivalgei per daug, bet ir skrandis nebūtų tuščias. ruoškis romantiškam vakarui išmintingai: pagamink ar nusipirk lengvų užkandžių, kurie padės numalšinti alkį, bet pernelyg neapsunkins skrandžio, kad liktų energijos ir malonesniems užsiėmimams. Ypač tiks žaliosios salotos, žalios spalvos daržovės, gardink maistą imbieru ir cinamonu - taip organizmas gaus daugiau cinko, o šis mikroelementas sustiprina geismą. Toks maistas padės išlikti sveikai ir laimingai, o tai savo ruožtu pagerins ir seksualinio gyvenimo kokybę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
forklik
2012-09-09 09:07:37
"klik" žinai kas yra SCAM?? :D siūlyčiau pasidomėt ir negaišt savo brangaus laiko...
XDDSkaniai_pasijuokiau
2012-09-01 21:22:27
Pažiūrėk į savo kūną, seksas su kostiumu(o gal maišu ant galvos), sexualus apatiniai, PILVO ŠOKIS :DDDDD ČIA IŠVIS NUMIRT GALIMA TOKĮ VAIZDĄ MATANT. VIETOI ŠITŲ PATARIMŲ AKCIJĄ SPORTO KLUBE PADARYKIT - REALYBĘ NORS ATITIKS. AŠ BĖGČIAU NUO PILVO ŠOKIO SU MAIŠŲ ANT GALVOS, SEXUALIAIS PARAŠIUTINIAIS aPATINIAIS IŠ TOLO PAMATĘS :DD
jurgis
2012-08-28 08:44:21
Miela "L""...kaip bebutu...,bet juk dievas moteri sukure is vyro sonkaulio....tad......]]]]]