• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sekso paslaugos už antikrizinę kainą  6 

2009-04-23 00:00:00

Sekso paslaugos už antikrizinę kainą
Balsas.lt; Jupiterimages nuotr.

Nuo 2004 metų Vokietijos mieste Hamburge veikia viešnamis, teikiantis seksualines paslaugas už mažesnę kainą. Verslo koncepcija pasirodė esanti tokia sėkminga, kad įmonė jau ketina pardavinėti frančizės licenzijas, rašo Vokietijos dienraščio „Tageszeitung“ korespondentė Katharina Finke.

Tarp plytinių Wandsbeko, vieno iš Hamburgo rajono, namų šis baltos spalvos pastatas beveik nepastebimas. Kad čia, kaip įprasta, negyvena miesčionių šeima, tampa aišku tik pamačius dvi plastikines palmes, stovinčias prie durų, ir ryškiai žalias iškabas ant kiekvieno lango. „Šykštumo namai - šykštumas sukelia geismą“, - užrašyta ant kiekvienos iškabos.

Ši įstaiga pozicionuoja  save kaip nupigintų seksualinių paslaugų viešnamį. Čia galioja ekonominės klasės parduotuvės principas: jokių raudonų žibintų, brangių niekučių ir prabangos. O ir kaina - lyg nurašyta nuo prekybos centrų kainininko: 38,50 euro už „pusvalandį glamonių, apkabinimų ir sekso įvairiomis pozomis“. Iš uždirbtų 38,50 eurų - 20 atitenka merginai, o kiti eina į viešnamio kasą.

12.57 valandą - likus trims minutėms iki įstaigos darbo pradžios - pasirodo pirmas klientas. Smėlio spalvos megztinis ir kelnės, rudi odiniai batai - niekuo neišsiskiriantis statistinis vyriškis. „Mandagumas - kaip bumerangas, visuomet grįžta atgal“, - ši liaudies išmintis užrašyta ant lentelės prie baro stalo. „Tai mūsų devizas“, - išdidžiai pabrėžia viešnamio savininkė Anke. Kartu su dar dviem kolegėm šiam verslui ji vadovauja nuo 2004 metų. „Formuodami tokią verslo koncepciją norime įrodyti, kad pigu - nėra blogai“, - sako ji. Krizės metu žmonės už viską linkę mokėti mažiau, taip pat ir už seksą.

Prie baro stalo atsisėdęs klientas pirmiausia nori peržvelgti „asortimentą“. Gretimame kambaryje damos baigia ruoštis darbo dienai. Po to jos ateina pas klientą į „peržiūras“. Darbo diena prasidėjo. Viena po kitos merginos palieka poilsio kambarį, kad po pusvalandžio vėl ten sugrįžtų. Ant sienos kabo planas, kuriame nurodytos keturios darbo pamainos: dvi dieninės ir dvi naktinės. Kiekviena pamaina trunka po 5 valandas. Pertraukų metu merginos žiūri televizorių ir plepa. „Kai kurių klientų apatiniai drabužiai dvokia, - sako vienu iš jų, vardu Mery, - nors tris kartus prauskis“. „Tiek daug klientų šiandien. Bet taip man labiau patinka, nei sėdėti ir laukti iki vidurdienio“, - kalba Jenny. Šiai moteriai 31 metai, ji turi du vaikus, jos šeima žino, kaip ji uždirba pinigus. Anksčiau Jenny jau yra dirbusi panašiose įstaigose, tačiau ten buvo daugiau darbo, be to, dar reikėjo mokėti nuomos mokestį ir tvarkyti patalpas. „Atėjusi čia visus jausmus palieku už durų“, - tikina jauna moteris. Tačiau Jenny yra pasiruošusi palikti darbą vardan to, kuris ją iš tiesų pamiltų.

Prasidėjus finansinei krizei daug kas pasikeitė, pastebi merginos. „Svečiai bando atsikratyti įtampos, ir stengiasi mokėti kuo mažiau. Kai kurie reikalauja tikrai per daug. Už grašius nori gauti pirmą vedybinę naktį“, - sako Mary.

Kaip rašo straipsnio autorė, darbas „Šykštumo namuose“ turi daug privalumų, palyginus su kitais viešnamiais: merginos gali savarankiškai planuoti savo laiką, be to, iš jų nereikalaujama tenkinti kiekvieną kliento įgeidį. „Tačiau spaudimas didelis: juk jeigu gali daugiau pasiūlyti, sulauki ir daugiau svečių“, - sako Mary.

Pamažu pradeda rinktis ir vakariniai svečiai. Dienomis viskas vyksta greitai, o štai vakare darbas tampa sunkesnis - klientai nori kaip reikiant atsipalaiduoti, atvirauja merginos. 18 valandą virš viešnamio durų užsidega raudona šviesa, tai reiškia - laisvų vietų nebėra.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
nunu
2009-11-30 09:31:43
Turetum zinoti,jog legalios prostes ir legaliuose ''pufuose'' tik su prezais ir jokio aids.o jei jau vilko bijai,tai ne tau tas miskelyje takelis;-).be prezo ir pigiau tik pas mus ,VLN prie gelezinkelio stoties ir dar'' dovanu '' gausi.;-)
andrius
2009-10-09 23:01:51
o kazi jos tikrinamos?
ar aptarnauja bet kokius klientus,ar naudoja prezervatyvus?
nes man parduonacios save asocijuojasi su AIDS,ZIV....

O kitkas butu pofig,kodel per koki bernvakari nenuvaryti i tokia vietele pagerti ir padukti su moterim? bet va raudona sviesa...ligos..
nu ti tep
2009-09-07 21:04:51
geriau jau hamburge varyt i san paula