• Meilė ir seksas
 • Grožis ir stilius
 • Sveikata ir dieta
 • Nėštumas ir vaikai
 • Namai ir maistas
 • Gyvenimo būdas
 • Žvaigždės
 • Pramogos
 • Naujienos
 • Konkursai

Sekso žaidimai su savimi: pagauk didįjį O pati!  68 

2008-05-14 00:00:00

Sekso žaidimai su savimi: pagauk didįjį O pati!

Link orgazmo veda daug kelių, bet tik tu pati žinai tiesiausią magistralę!

Patenkindama save ne tik suteiki sau malonumą – tu ir geriau pažįsti savo kūną, tad kai meilės vaisių ragausi nebe viena, o su Juo, žinosi, ką jam pakuždėti į ausį, kad rankos ir lūpos paliestų ten, kur labiausiai trokšti.

Šios 4 pakopos link nežemiškos palaimos padės susikurti ir vaizduotėje išgyventi pačias geidulingiausias scenas!

1 pakopa: Aplinka

Ji turi būti patogi ir maloni. Nesvarbu, kad darydama TAI tikriausiai užsimerksi – juk ir atsimerkti po visko gerokai maloniau, kai žvilgsnį vis dar glosto mieli vaizdai. Jei keitini naudotis žaisliukais – turėk juos po ranka, kad malonumo nereikėtų nutraukti nė akimirkai.

2 pakopa: Nuotaika

Erotinis filmas, geidulingas mintis žadinanti knyga ar apsakymas, mėgstama ir seksualiai užvedati muzika, o gal gabalėlis juodojo šokolado? Pasinaudok viskuo, kas padės tinkamai nusiteikti svaigiam malonumui. Tegul pikantiškas žaidimas su savimi pakutena visas jusles.

3 pakopa: Jautriausi taškai

 • Krūtys. Moterų erogeniniai taškai išsidėstę daug plačiau, nei vyrų. Ir krūtys – viena tų vietų, kurią liečiant juntamas ne ką mažesnis malonumas, nei glamonės pusantro sprindžio žemiau. Taigi nepamiršk šios jautrios vietos. Jei tavo krūtys pakankamai didelės – tokios, kad spenelį liežuviu pasiekti gali pati, būtinai pasimėgauk šiuo pornožvaigždžių triuku. Jis skirtas ne tik partneriui suvilioti – jis tave pačią sujaudins kur kas labiau, nei manei. Jei krūtinės dydis tokio malonumo neleidžia – paglamonėk spenelius seilėmis suvilgytais pirštais.
 • Klitoris. Šį mažutį organą gamta sukūrė išskirtinai tam, kad sekso metu moteris galėtų patirti kuo daugiau malonumo. Įsidėmėk tai ir išnaudok tai. Pasimėgauk liesdama jį rankomis, pirštais (ar mėginai tiesiog suimti dviem pirštais ir švelniai patrinti?), dušo srove (tik nenukreipk stiprios dušo srovės į makštį – tai gali sukelti oro emboliją), vibratoriumi ar kitais sekso žaisliukais.
 • G taškas. Ko gero, tai pati mįslingiausia moters kūno vieta. Sakoma, kad ją atradus dangiška palaima garantuota. Tačiau vis dėlto dauguma moterų pripažįsta, kad joks paslaptingasis taškas G neatstos aiškiai apčiuopiamos ir itin jautrios vietos K (žinoma, klitorio!). Nors pamėginti jį atrasti gali – manoma, kad tikslą lengviau pasiekti pirštais, o ne vibratoriumi.
 • Analiniai malonumai. Analinė anga – itin jautri kūno vieta, joje išsidėstę daugybė nervų galūnių. Ir jei šią vietą meilės žaidimams su partneriu daugelis moterų naudoja itin nenoriai, tai žaisdama su savimi pati gali drąsiai eksperimentuoti – juk žinai, kad niekas nesukliudys laiku sustoti, be to, gal atrasi dar nepatirto malonumo atgarsių? Švelniai paliesk šią vietą pirštu ar pamėgink įkišti nedidelį analinį žaisliuką. Ir, svarbiausia, nepagailėk lubrikanto – ši vieta, skirtingai nei makštis, negamina natūralaus sekreto slydimui palengvinti.


4 pakopa: Vibratorius

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
As
2016-06-06 01:25:10
gal yra merginu norinciu per skaipa pasimalonint, skype tores×××1
As
2015-12-29 02:11:18
Super straipsnis.... ziauriau megstu mastarbuotis kartu su moterim... tai labai jaudina...:) gal kas prisijungtu padukti kartu... parasykit i maila nepastebimas@gmail.com laukiu merginu gerai paisdykauti
Sexual boy
2015-07-13 13:18:13
As 10 ir noriu seksa su seksualia mergina