• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Sekso žaislai negalėtų pakeisti realaus partnerio
Autorius: www.fantazijos.lt
2009-11-23 13:00:00

fantazijos.lt nuotr.
Sekso žaislai neprilygsta realiam partneriui – taip mano internetinės sekso žaislų parduotuvės www.fantazijos.lt apklausos dalyviai. Portalas apklausė daugiau nei 1000 savo lankytojų, iš kurių net 75% respondentų teigė, kad sekso reikmenys yra puiki pagalbinė priemonė, tačiau nuolatinis pakaitalas būti negalėtų. 16% lankytojų teigė, kad sekso reikmenys galėtų pakeisti partnerį tik laikinai.

Tinklapio valdytojas Justas mano, kad toks pasirinkimas yra labai natūralus, nes, kaip bebūtų, seksas nėra vien tik fizinis pasitenkinimas, – emocijos čia taip pat vaidina ne paskutinį vaidmenį, o emocijas teikiančių intymių prekių, deja, kol kas negalime pasiūlyti.

Renkantis sekso žaisliukus, pagrindinis kriterijus (72%) lietuvaičiams yra jų funkcionalumas. Tai tik dar kartą patvirtina prielaidą, kad tautiečiai sekso prekes įsigyja  žaidimų paįvairinimui. Ne paskutinį vaidmenį vaidina ir intymių prekių kaina (16%).

Prekių suaugusiems svetainės valdytojas pastebėjo, kad moterys, rinkdamosios  žaislus, didelį dėmesį skiria jų išvaizdai ir dažnai renkasi ryškius, spalvotus ir žaismingus vibratorius – „tikriausiai, čia panašiai kaip moterims renkantis automobilį,“ – juokauja Justas.

Apklausoje dalyvavę pirkėjai pirmenybę teikia internetiniam apsipirkimui dėl to, kad tokiu būdu apsipirkinėdami žmonės jaučiasi laisvai (31%), nereikia žiūrėti pardavėjai į akis ir kuklintis, na ir, žinoma, galimybė erotines prekes įsigyti pigiau, pirkėjams yra labai svarbus apsisprendimo kriterijus (38%).

Didžioji dalis intymių prekių mėgėjų linkę iš piniginės ištraukti iki 300 litų per metus (67%). Tačiau svetainės valdytojas teigia, kad yra ir tokių, kurie nepagaili ir daugiau nei tūkstančio litų – tiesa, jų nėra labai daug (2%).

Portalas www.fantazijos.lt pasidomėjo, kur jų lankytojai laiko įsigytus žaisliukus. Dauguma intymių prekių mėgėjų (59%) yra paskyrę konkrečią, lengvai pasiekiamą vietą, tarkim,  šalia lovos, ir neslepia jų giliai spintose nuo pašalinių, netyčia užklydusių akių.

Labai stipriai atvirauti ir aptarinėti su draugais (28%) patirtų įspūdžių, naudojant intymius žaislus, apklaustieji nėra linkę – pasikalba ir aptaria nuotykius daugiausia tik su savo partneriu(59%).
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus