• Meilė ir seksas
 • Grožis ir stilius
 • Sveikata ir dieta
 • Nėštumas ir vaikai
 • Namai ir maistas
 • Gyvenimo būdas
 • Žvaigždės
 • Pramogos
 • Naujienos
 • Konkursai

Sekso žaisliukai: surinkite kolekciją (N-18)  12 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2011-08-30 09:14:00

Sekso žaisliukai: surinkite kolekciją (N-18)
123rf.com
Kai buvome maži, viskas, rodos, buvo taip paprasta: Petriukas turėjo kastuvėlį, o Marytė - kibirėlį. Smėlio dėžėje abu smagiai “kepė bandas”. Suaugusiųjų žaidimai kur kas sudėtingesni. Ir jeigu dabar Marytė užsimena Petrui, kad norėtų nebe kibirėlio, o kitos formelės, arba Petras siūlo Marytei nebe snieguolės kostiumą, o iškrakmolytą kambarinės kepuraitę, prasideda pykčiai ir pretenzijos: “Ką aš tavęs jau nebetenkinu? Kas ne taip mano “kastuvėliui”? Kodėl žiūri į Zosę? Ką jos “kibirėlis” geresnis, o “bandos” didesnės?..”

Žaiskite kaip vaikai

 Seksologai pataria - būkite kaip vaikai. Juk šie tikrai žino, kam jiems reikalingas vienas ar kitas žaislas. Skirtumas tarp vaikų ir suaugusiųjų tik tas, kad pastarieji savo žaislus gali įsigyti patys.

 Seksas - žaidimas, todėl kaip ir kiekviename jų, čia sveikintinas įvairumas. Intymiuose santykiuose imantis ko nors nauja, visai nereiškia, kad jūs išduodate tai, kas iki tol buvo gera ir gražaus. Iki soties prisieksperimentavę su intymiais žaisliukais, galėsite grįžti prie laiko patikrintų “kastuvėlio” ir “kibirėlio”.
 
Kaip pasiryžti?

 Nepaisant to, kad seksualinė revoliucija mūsų šalyje jau senokai nugriaudėjo, dauguma porų vis dar nesiryžta paįvairinti lovos reikalų sekso žaisliukais. Pasak seksologų, dažna moteris tiesiog nesiūlo jų įsigyti, nes bijo kad vyras įsižeis. Be to, nemažai dailiosios lyties atstovių nenori būti it kokios “pasileidėlės”. O dauguma vyrų apskritai nėra linkę eksperimentuoti. Mat yra įsitikinę, kad jei moteris prabyla apie sekso žaislus, reiškia jie nesugeba jų patenkinti.

 Tuo tarpu priežasčių, kodėl verta įsigyti sekso žaisliukų, gali būti daugybė. Svarbiausia rasti savąją. Čia verta prisiminti Z.Froidą: viskas, kas vyksta už miegamojo durų, yra šventa. Tai - pirma. Antra. Išbandyti intymiuose santykiuose ką nors naujo galima ir būtina. Svarbu, kad tam pritartų abu partneriai.

 Pasak seksologų, intymūs žaisliukai gali padėti santykiams transformuotis į naują atvirumo lygį. Tiesa, tai pasakytina tik apie ilgalaikius, pastovius santykius.
 
Pasirinkimas gausus

 Nebūtina gimti visažiniu, kad suprastumei, kaip naudotis falo imitatoriumi. Dauguma šių lateksinių arba silikoninių agregatų turi specialų pagrindą, kurio pagalba jį galima pritvirtinti prie lygių paviršių.

 Ypač jie tinkami tokiose situacijose, kai viršūnės nori (t.y. moteris dar nebaigė), o apačios jau nebegali (vyras jau).

 Jeigu jūs neįsivaizduojate lovos žaidimų be kunilingo, vibruojantis falo imitatorius - jūsų pasirinkimas. Jis pasirūpins papildoma klitorio stimuliacija.

 Multifunkciniai (rabbit) vibratoriai tiks tiems kurie nori, jog vienu metu būtų stimuliuojamas ir klitoris, ir vagina. Daugelis šių vibratorių turi reguliavimo mechanizmą, kurio pagalba galėsite visiškai kontroliuoti erogeninių zonų stimuliavimą ir jos lygį. Jei norite dar ypatingesnių potyrių, galite rinktis dvigubus vibratorius, kurie stimuliuoja ir vaginą, ir analinę angą.

 Mini vibratoriai, skirti klitorio stimuliacijai, dažniausiai būna kulkos, kiaušinio arba drugelio formos. Specialiais diržais pritvirtinamas daikčiukas aistringomis vibracijomis jaudins ir stimuliuos klitorį.

 Vaginaliniai kamuoliukai - sekso žaislas, skirtas tik moterims. Tai eilė kamuoliukų (sujungtų virvele), kuriuos įsidėjusi į vaginą su kiekvienu judesiu sukelsite virpesius ir patirsite malonumą. Šie kamuoliukai stimuliuoja, masažuoja ir lavina vaginos raumenis. Tampresni vaginos raumenys leis ir jūsų partneriui patirtį didesnį malonumą.

 Analiniai kaiščiai skirti užaštrinti pojūčius įprasto vaginalinio sekso metu (jie susiaurina vaginą), taip pat tinka tiems, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius išbandydami analinį seksą. Pamažu tokie kaiščiai padeda atsipalaiduoti reikalingiems raumenims. Beje, išlenktas analinis kaištis puikiai tinka ir prostatos masažui.
 
Svarbu:
 • Naudodami sekso žaisliukus, nepamirškite apie higieną. Po kiekvieno naudojimo juos kruopščiai nuplaukite.
 •  Naudokite lubrikantą.

 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Japlanciuke
2011-10-23 17:38:08
Ponckai pritariu ,pirmoj vietoj paziurekit ar pacios viska padaret kad jis nevarytu i kaire...:)
su geru parneliu viskas imanoma ir pozos ir malonumas :)
DMB
2011-10-13 00:04:02
Mano istikima kairioji...
Maryte :)
2011-10-08 09:25:09
Taip,poncka teisi :).Abejoju ar vyras dziaugiasi,kai jo moteris vaiksto apkiautus,sutysusi ir nesioja bobuciu pantalonus :D.