• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksualiniai rekordai: ilgiausias bučinys truko 30 valandų!  4 

2009-01-12 00:00:00

Seksualiniai rekordai: ilgiausias bučinys truko 30 valandų!
"Gamma" nuotr.

Vilniaus Šeškinės poliklinikos moterų konsultacijos vedėja, gydytoja akušerė-ginekologė Vilma Vasjanova:

Bučiniai

Vieno bučinio metu pora apsikeičia apie 40 tūkstančių įvairių bakterijų. Besibučiuodami 65 procentų žmonių pasuka galvą į dešinę, o 35 procentai - į kairę pusę. Pasaulyje nuolat organizuojami bučiavimosi čempionatai. Štai 1999 metų balandžio 5 dieną Izraelyje surengtose varžybose dalyvavo 107 poros. Laimėtojai Karmit Tsubera ir Dror Orpaz be pertraukos bučiavosi 30 valandų ir 45 minutes.
Krūtys

Medicininėje ir populiarioje literatūroje galima rasti įvairiausios su krūtų dydžiu ir forma susijusios informacijos. Pavyzdžiui, aprašoma polimastija, kai moteris turi daugiau nei dvi krūtis. Trečioji ar net daugiau krūtų yra ant pilvo srities, pažastų, šlaunų. Tai yra pakankamai retas reiškinys. 1886 metais Prancūzijos medicinos akademijoje demonstruota moteris, turėjusi dešimt krūtų.

“Statistinė”, vidutinio dydžio krūtis sveria apie 400 gramų. Labai mažos krūtys sveria 50-100 gramų. Didžiausias krūtis aprašė W.F.Benedict savo knygoje “The Sexual Anatomy of Woman” (Moters lytinė anatomija): keturiolikmetės mergaitės krūtys svėrė 16 svarų, o trisdešimtmetės moters krūtys svėrė net 52 svarus (vienas angliškas svaras - 453,6 gramo).

Potencija

Vyriausią porą, turėjusią reguliarių aktyvių lytinių santykių, aprašė amerikiečių seksologas Alfred Kinsey. Tai - 88 metų vyras ir jo 90 metų žmona. A.Kinsey tyrimų, atliktų penktajame 20 amžiaus dešimtmetyje, metu taip pat buvo nustatyta, kad 21-25 metų amžiaus grupėje mylimasi vidutiniškai 29 kartus per savaitę. Tačiau penkiasdešimtmečių dažnis- daugiausiai 14 kartų per savaitę. Septyniasdešimtmečių dažnis yra apie 1-2 kartus per mėnesį, aštuoniasdešimtmečių- kartą per 2-3 mėnesius. Thonga vyrai santykiauja su 3 ar 4 žmonomis kiekvieną naktį, o Chegga vyrai - net 10 kartų.
 
Bus daugiau

Jauniausias amžius, kai berniukas gali ejakuliuoti, yra 8 metai. Tačiau A.Kinsey tyrinėjimuose aprašyti vyrai, kurie pirmąją ejakuliaciją patyrė būdami tik 21-22 metų ir net vyresni. Dauguma vyrų vieno lytinio akto metu patiria vieną ejakuliaciją. Kinsey aprašė 39 metų juodaodį vyrą , kuris galėdavo patirti 6-8 ejakuliacijas per vieną lytinį aktą.

Sėklidės. Medicininėje literatūroje aprašomas sveikų sėklidžių dydis yra 3-3,5 centimetrų ilgio, 2-2.5 centimetrų storio ir maždaug tiek pat pločio. Literatūroje aprašyta atvejų, kai sergant vandene ar labai reta liga dramblialige, sėklidės padidėja iki ligonio galvos dydžio matmenų. Amerikietis Arnold Džefri turėjo patį netikėčiausią kapšelį ir sėklides. Kai Arnoldas gimė, jo genitalijas dengė ne švelni odelė, bet savotiškas kiautas, panašus į vėžlio. Žinoma, kietas kiautas berniukui trukdė, bet jo motina kategoriškai atsisakė leisti sūnų operuoti. Ir buvo teisi. Kai Arnoldui sukako 21 metai, jis be gailesčio pardavė savo “turtą” meksikiečių sekso muziejui ir uždirbo nemenką pinigų sumą.

Jungtinėse Valstijose gyvena vyriškis, pamišęs dėl savo sėklidžių. Jis jau daug metų injekuoja į sėklides silikoną. Jo sėklidės šiuo metu sveria apie 20 kilogramų, o gal ir daugiau, kadangi vyras jas vis “tobulina”. Šis vyras savo turtą nešiojasi specialiame dėkle, o vaikščioti gali tik plačiai išsižergęs, be to, neilgai. Interviu jis tvirtino nesigailįs dėl to, kad negali turėti lytinių santykių, o šlapinasi ir tuštinasi tik sėdėdamas specialioje kėdutėje.

Varpa. Mokslininkas B. Pomeroy, seksologo A.Kinsey kolega, 1970 metais išmatavo ir aprašė didžiausią jo stebėtą varpą, kurios ilgis buvo 9,5 colio erekcijos metu (vienas colis - 2,54 cm ). Daktaras Jacobus 1935 metais publikacijoje paskelbė apie rekordiškai didelę varpą, kurios ilgis buvo beveik 12 colių. Mažiausia A.Kinsey tyrimuose aprašyta varpa tesiekė vos 1 colį erekcijos būsenos. Tašiau netgi tai dar nėra rekordas. Medicinos literatūroje aprašoma ir 1 centimetro dydžio organai, mediciniškai vadinami mikropeniais. Varpų matavimus įvairiose šalyse užsako ir prezervatyvus gaminančios kompanijos. Iš jų rezultatų galima sužinoti tendencijas įvairiose šalyse.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Paulauskas
2010-03-26 18:59:47
nerealei cia
~_~
2010-01-06 18:49:29
Vadinasi tu vienas iš jų, kad tokius dalykus skaitai. :))
lyderizzz
2009-10-09 20:51:56
jo, ziarios temos, tik nesubrendeliai ce ir teskaito...