• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksualumas jūsų kraujyje  1 

Autorius: eli.lt
2013-03-08 09:00:00

Seksualumas jūsų kraujyje
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą, „Gamma“ nuotr.

Atlikti tyrimai įrodė ryšį tarp kraujo grupės ir seksualinio temperamento. Kiekvienas žmogus turi tam tikrą kraujo grupę. Yra keturios kraujo grupės, kurios žymimos šiais simboliais: ?(II), B(III), AB(IV) ir O (I). Ką gi kraujo grupė byloja apie jūsų seksualinį temperamentą?

Žmonės, kurių kraujo grupė ?(II) yra taikūs, kuklūs ir pareigingi. Juos netgi galima vadinti tobulumo įsikūnijimu. Paprastai jie greitai kyla karjeros laiptais, o visą kitą laiko antraeiliais dalykais. Šiais žmonėmis galima visada pasitikėti, jie ištikimi savo artimiesiems ir draugams. Pasinėrę į darbą jie seksui neskiria daug reikšmės. Tačiau stengiasi sąžiningai atlikti šeimyninę pareigą lovoje, siekia, kad lytiniai santykiai suteiktų kuo daugiau malonumo. Bet kartais seksas su jais tampa rutininis ir nuobodus. Į lytinius santykius ?(II) kraujo grupės žmonės žiūri gana konservatoriškai. Jei jūsų partneris priklauso būtent šiai kraujo grupei, imkitės iniciatyvos, padrąsinkite, siūlykite savo idėjas, kurias jūsų antroji pusė padės įgyvendinti.

B(III) kraujo grupės žmonės yra jautrios prigimties, švelnūs, kūrybingi, patikimi kolegos ir draugai. Ir darbe, ir sekse jie kelia aukštus reikalavimus tiek sau, tiek kolegoms ar partneriui. Po ramybės ir tvirtybės kauke slepiasi jautri ir pažeidžiama siela. Šie žmonės gali pasirodyti šalti ir abejingi, bet kuomet kalba pasisuka apie meilę ar seksualinį gyvenimą, jų jausmai gali prasiveržti audringai ir nesulaikomai.

?B (IV) kraujo grupės atstovai – tai labai jausmingi žmonės. Juos valdo stiprios aistros, dažnai kankina abejonės ir vidinės kančios. Viduje tarsi bando harmoningai sugyventi kelios skirtingos sielos. Visus jausmus jie išgyvena vieni, niekam neatskleidžia savo paslapčių. Meilėje ir sekse šie žmonės labai aistringi ir jausmingi. Santykiuose ieško pilnatvės ir supratingumo.

O (I) kraujo grupės žmonės yra labai judrūs ir aktyvūs. Jie energingi, gyvybingi, linkę bendrauti, pasižymi stipria valia, veržlūs, lengvai užmezga santykius. Seksualiniuose santykiuose šie žmonės labai temperamentingi, lovoje mėgsta fantazuoti ir eksperimentuoti.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Zodziu
2013-06-03 22:18:38
tik antra grupe yra netikeliai.. :D