• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tantrinis seksas: 4 žingsniai pradedantiesiems  2 

Autorius: Eli.lt
2014-05-07 18:00:00

Tantrinis seksas: 4 žingsniai pradedantiesiems
Eli.lt
Greito gyvenimo ritmo laikais dažnai kalbame apie vienos nakties nuotykius, o ilgalaikiai santykiai ir meilė lovoje nustumiami į antrą planą. Pakeiskime šitai ir pasimokykime tikro mylėjimosi meno, tantrinio sekso.

Teigiama, kad ši sekso praktika pradėta praktikuoti Indijos ir Tibeto karalių rūmuose, prižiūrint guru, kartais nebuvo smerkiamas nei grupinis seksas, nei nepažįstami partneriai, tačiau pagrindis tantrinio sekso tikslas - maksimali lytinio akto trukmė ir seksualinės energijos taupymas.

Svarbu įsisamoninti tai, kad tantrinio sekso tikslas nėra orgazmas. Tantrinis seksas, tai bendravimas, artumas, susiliejimas į vieną, būtent todėl stengiamasi mylėtis ramiai, pajusti kiekvieną partnerio kūno centrimentrą, suvienodinti tiek judėjimo, tiek kvėpavimo ritmą ir patirti ne vien fizinį pasitenkinimą, bet ir dvasinį artumą. Kaip to pasiekti?

Atmosfera

Pirmiausia reikia susikurti patogią ir romantišką atmosferą, įsitikinkite, kad jums niekas netrukdys, išjunkite telefonus, užsidekite žvakių, smilkalų, įsijunkite ramios, abiems patinkančios muzikos. Patalynė turėtų būti minkšta ir švelni, pravers daugiau nedidelių pagalvėlių, kurias bus patogu pasidėti tiek po galva, tiek po rankomis ar sėdmenimis, jeigu pavargsite ilgėliau būti vienoje pozoje. Tantrinio sekso metu dažnai rekomenduojama naudoti natūralius aliejus, rinkitės švelnius, šildančius kvapus - jazminų, rožių, levandų.

Kvėpavimas

Atsisėskite yab-yom poza - vyras sukryžiavęs kojas, o moteris sėdi ant jo, apsivijusi savo kojomis jo liemenį. Į šią pozą galima sėstis jau nusirengus, galima nurengti vienam kitą, išsitepti aliejumi lėtai ir tolygiai kvėpuojant. Kuomet jausitės patogiai, pradėkite harmonizuoti judviejų kvėpavimo ritmus. Partneriui iškvėpus, įkvėpkite jo orą, jauskite, kaip jis pripildo jūsų plaučius ir sklinda po visą kūną. Vėliau jūsų iškvėptą orą turi įkvėpti partneris. Kvėpuokite giliai, tolygiai, atsipalaiduokite.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kiek žinau
2015-03-21 22:31:24
Priligy sukurti antidepresantų pagrindu, bet neturi jiems būdingų šalutinių poveikių (svoris tikrai neauga, nutraukus vartojimą nėra abstinencijos ir pan). Ir veikia pakankamai ilgai, kad spėtum viską pakartoti. Skirta vyrams nuo 18 metų iki pat senatvės :)
Povilas
2015-03-21 22:28:41
man tai labiausiai patiko, kad nėra jokio skirtumo, ar vartoji su maistu, ar ne - jokio skirtumo nepajutau. Priligy tikrai veikia, ir jokių nemalonių pojūčių nebuvo. Vartoju jau ne pirmą mėnesį - bet tik pagal poreikį, o ne nuolat (nuolat ir nereikia)