• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tik suaugusiems: analiniai džiaugsmai (N-18)  21 

Autorius: Jurgita Skaisgirytė
2010-10-28 14:00:00

Tik suaugusiems: analiniai džiaugsmai (N-18)
Jupiterimages.com
Įspėjame: šiame straipsnyje pateikiama informacija gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams.
Jei išvis kokiam nors sekso aktui žūtbūt reikia geresnio įvaizdžio, tai pirmiausia jo reikia analiniam seksui, nes analinis seksas - pajuokos objektas, homofobijos auka, jis kaltinamas nehigieniškumu, juo užsiimama paslapčia arba gėdijantis...

Nežinantiems turime pasakyti, kad analinis seksas yra ne tik nauja padėtis, bet ir visiškai kitokie pojūčiai. Be abejo, galbūt tai ne tie pojūčiai, kuriuos norite patirti kiekvieną naktį, bet įtraukdami juos į savo seksualinių “reikmenų” komplektą turėsite dar vieną paįvairinimo galimybę.

Šiame straipsnyje aptarsime analinį seksą, jo privalumus, pasirengimą prieš jį. Remiuosi nuostabia Em ir Lo parašyta knyga “Seksas. Kaip visa tai daryti”, kuriame galite rasti ir daugiau patarimų sekso klausimais.

Mitai ir tikrovė

Analiniai džiaugsmai tikrai ne kiekvienam, bet tai patinka gerokai didesniam skaičiui žmonių, nei jums atrodo. Vis dar nepritariamai spaudžiate užpakalio žandus? Gerai, padarykite sau seksualinę paslaugą ir bent jau atmeskite analinį seksą dėl tinkamos priežasties, o ne dėl vienos iš milijono galimų neteisingų priežasčių.

Jei jūs analinį seksą vieną kartą pabandėte prieš kelerius metus ir jums nepatiko, tai nereiškia, kad nereikia bandyti dar kartą. Galimas daiktas, jūs ar jūsų partneris praleidote gyvybiškai svarbų dalyką, pvz., kad analinis seksas be lubrikanto yra gryna kankynė.

Būgštaujate, kad analinis seksas skirtas gėjams? Hmm, tik tada, jei jūs tai darysite su kitu vyru. Žmonės yra homoseksualūs; sekso aktai - ne. Manote, kad toks seksas “nepagarbus”? Tik tuomet, jei jūs darote tai nepagarbiai, pvz., “Oi, ne ta skylė”.

Tiesą pasakius, tariamai draudžiamas aktas gali jus netgi labiau suartinti. Ir jei jūs atliksite jį teisingai, jis bus gašlus tik gerąja prasme.

Atminkite, analinis seksas ne visuomet turi būti smarkus kaip dulkinimas per išangę arba pusvalandį trunkantis stimuliavimas liežuviu. Kartais tai gali būti tik analinis stimuliavimas mažuoju pirštu oralinio arba “rankinio” sekso ar net sueities metu. Galbūt analinis seksas jums nieko daugiau ir nereiškia. Tai taip pat priimtina.

Truputis anatomijos žinių

Lyginant su tikrosios sueities įvairove, analinis seksas nėra paprasčiausias kištuko A įstatymas į plyšį B. Išangė ir tiesioji žarna daug rečiau dovanoja klaidas ir mažiau prisitaiko negu makštis, todėl dar prieš ten “įsibraunant” vertėtų sužinoti truputėlį daugiau apie tai, su kuo esate susidūrę.

Visų pirma yra du maži sfinkteriai, kurie formuoja trumpą išangės kanalą (žr. žemiau esančią iliustraciją). Kuo labiau žmogus susijaudinęs ir įsitempęs, tuo stipriau šie du raumenys susispaus ir sakys: “Neeeee!”. Taigi norint, kad raumenys atsipalaiduotų, svarbiausia yra praktika, kantrybe ir specifinė preliudija.
 

Už išangės yra tiesiogi žarna, kuri, priešingai visuotiniam tikėjimui, nėra vieta, kur kaupiasi “ruda medžiaga” (išskyrus atvejus, kai turite tuoj pat “nueiti ten, kur karaliai pėsti vaikšto”). Ne, tai vyksta gaubtinėje žarnoje.

Atsiprašome jautresnių žmonių, bet šis tiesmukumas - iš tikrųjų vienintelis būdas įtikinti kai kuriuos žmones, kad analinis seksas nėra toks “gašlus”, kaip jie mano. Tiesioji žarna yra S formos, o jūsų varpa, dirbtinė varpa ar pirštas tikrai ne S formos. Taigi svarbu išbandyti pozas, kol surasite tokią, kuri atrodyts priimtiniausia.

Vis dėlto jokia poza šios kreivės visiškai neišlygins, todėl įvesdami varpą, dirbtinę varpą ar pirštą atsiminkite: kuo greičiau ir atmestiniau jūs įeisite, tuo didesnė tikimybė, kad pataikysite į kreivės sienelę. Jei įeinate lėtai, švelniai ir įsiklausote į savo partnerį, pakoreguodami padėtį reikiamu būdu, turėtumėte išvengti nepatogumų.

Taip pat turėkite galvoje, kad išangės kanalas (kitaip nei makšties) savaime nesudrėksta. Taigi svarbu naudoti lubrikantą. Be to, išangės kanalą sudarantis audinys daug pažeidžiamesnis nei makšties sienelės. Taigi analinis seksas be apsaugos priemonių gana pavojingas, t.y. daug lengviau užsikręsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis, jau nekalbant apie fizinio sužalojimo pavojų per skubėjimą, naudojant jėgą ir atsisakius lubrikanto.

Iš to, kas paminėta, neturėtumėte daryti išvados, kad būsite “nelauktas svečias”. Norėta tik pabrėžti, kad turite elgtis labai labai atidžiai.

Psichologinis ir fizinis pasirengimas

Spontaniškumas ir planavimas nėra vienas kitam prieštaraujantys dalykai miegamajame. Juk niekas taip negadina nuotaikos, kaip paprasčiausios neplanuotos smulkmenos, pvz., jūs jau palinkusi prie savo draugi, ir tik tuomet pastebite, kad viršutiniame naktinio staliuko stalčiuje nebėra lubrikanto.

Norėdami tapti “užkulisio” partneriais, turite vienas kitu pasitikėti ir atvirai bendrauti, nes niekuomet nesijaučiate tokie pažeidžiami, kaip usžiimdami analiniu seksu.

Apsikeitimas vadovaujamu vaidmeniu taip pat gali duoti nelauktų rezultatų: daugelis vyrų vien nuo minties apie analinį seksą visiškai suglemba. Tai reiškia, kad moteris gali pajusti svaiginantį galios antplūdį, kai vyras atsistoja prieš ją šuniuko poza atsirėmęs rankomis ir keliais į lovą.

Psichologinis pasirengimas tuom ir baigiasi, tad laikas aptarti keletą kūno reikalų, be kurių analinis seksas neteiks tiek džiaugsmo.

Valgykite pusryčiams dribsnius! Kasdienė ląstelienos dozė jūsų maiste labiau sukietins išmatas, dėl to “ten” bus švariau ir patogiau. Jei žinote, kad jūsų laukia karšta analinio sekso naktelė, pasistenkite 24 val. prieš tai vengti Briuselio kopūstų ir kitų “dujų gamintojų”.

Išsituštinkite. Apsiprauskite. Geriausia - po dušu. Apsikarpykite nagus. Kuo labiau “užsivesite”, tuo labiau bus paruošas ir pasiruošęs visas jūsų kūnas. Moterims iš pradžių patyrus orgazmą taip pat atsipalaiduoja visos aplinkinės sritys.

Šis tekstas yra paremtas Em ir Lo parašyta ir “Alma Littera” leidyklos išleista knyga “Seksas. Kaip visa tai daryti”, kurioje galima rasti ir daugiau patarimų analinio sekso klausimais.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
brige
2012-10-29 14:55:40
a a a a a a a a a a a a a a tai nuostabu
vidmantas
2011-01-19 13:00:34
nesuprantu tu asilu kur raso nesamones cia turi buti komentarai is tu kas zino arba kas nezino tai jie skaito ir mokinasi bet niekaip nesuprantu kam jus cia einate tada ir rasote tas nesamones keiksmazodzius ir visa kita tikrai kaip komentaruose sake turbut giliai patys giliai savyje nori pabandyti bet turi psihologiniu problemu todel ir isreiskia tokiais budais.AS PAVADINCIAU TIKRAI PIENBURNIAI
tra lia lia
2011-01-11 18:00:04
Žiūū brol, šūds skrend :D