• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

TOP 10 pašėlusių faktų apie seksą  31 

Autorius: Balsas.lt
2013-10-16 18:00:00

TOP 10 pašėlusių faktų apie seksą
freedigitalphotos.net

Pristatome 10 be galo įdomių faktų apie seksą. Girdėjote tikrai ne visus!

10 vieta. Glamonės padeda deginti kalorijas

 Vidutiniškai besibučiuodamas žmogus sudegina 26 kalorijas per minutę. Energingas seksas padeda sudeginti 150 kalorijų per pusvalandį (tai yra net 1 kg 362 g per metus, mylintis 7-8 kartus per mėnesį). Be to, bučiuotis yra labai sveika Jūsų dantims, nes šio veiksmo metu išsiskiriančios papildomos seilės padeda palaikyti burnos higieną bei apsisaugo nuo ėduonies.

9 vieta. Viktorijos laikais prostitutės puošėsi gaktos perukais

 Gaktos perukai buvo labai populiarūs XIV amžiuje, kai jais pasipuošusios prostitutės bandydavo nuslėpti lytiškai plintančias ligas, tokias kaip sifilis, arba šiais perukais pakeisdavo tikruosius plaukus, kai juos tekdavo nuskusti dėl įsiveisusių utėlių. Be to, gaktos perukai taip pat naudojami kino pramonėje, kai pikantiškose scenose bandoma nuslėpti aktorių lytinius organus.

8 vieta. Pirmieji prezervatyvai – iš gyvūnų žarnų ar lino

 Azijoje prezervatyvai buvo naudojami dar iki XV amžiaus. Kinijoje jie buvo gaminami iš aliejuje išmirkyto šilko arba ėriukų žarnų. Japonijoje – iš vėžlio kiauto ar galvijų ragų (tai bent malonumas). XVI amžiuje pradėti gaminti prezervatyvai iš lino, išmirkyto specialiose cheminėse medžiagose. Tokie prezervatyvai uždengdavo tik varpos galvutę ir būdavo tvirtinami juostelėmis.

7 vieta. Seksas gydo galvos skausmą

 Kai kitą kartą Jūsų partneris bandys išvengti sekso, teisindamasis galvos skausmu, prisiminkite, kad sekso metu išsiskiriantys endorfinai padeda organizmui atsipalaiduoti, taip sumažindami skausmus, taip pat ir galvos.

6 vieta. Sperma – sveika odai

 Spermoje esantys baltymai stangrina Jūsų odą. Išgaravus spermoje esančiam vandeniui, lieka baltymai, mažinantys raukšles. Nors tai yra puiki priemonė mažinti raukšlėms, akivaizdus šio metodo trūkumas – Jums tektu vaikščioti sperma išteptu veidu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
giedrune
2013-12-14 16:03:39
labas
isidemekit
2012-11-14 18:50:45
6 vieta. Sperma – sveika odai

Spermoje esantys baltymai stangrina Jūsų odą. Išgaravus spermoje esančiam vandeniui, lieka baltymai, mažinantys raukšles. Nors tai yra puiki priemonė mažinti raukšlėms, akivaizdus šio metodo trūkumas – Jums tektu vaikščioti sperma išteptu veidu
as
2012-10-28 12:41:18
akivaizdus šio metodo trūkumas – Jums tektu vaikščioti sperma išteptu veidu