• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Užkaitink" seksualinį gyvenimą  8 

Autorius: Suaugusiems.lt
2011-05-11 18:00:00

123rf.com
Kartais tiesiog paskęstame kasdienėje rutinoje, nuo to dažnai nukenčia ir seksualinis gyvenimas. Jei taip atsitiko – metas ne tik paįvairinti kasdienybę, tačiau ir įnešti karčio į miegamąjį! 
 
Štai keletas patarimų:

1. Išmokite bučiavimosi subtilybių

 Dauguma mūsų bučiavomės daugybę kartų, tad net negalvojame, kaip tai darome. Pasinaudokite karštomis lūpomis, nepamirškite švelnių įkandimų ir nustebinkite partnerį nepakartojamu holivudišku bučiniu!

2.  Nebijokite garso!

 Nepamirškite, jog ekspresyvūs, garsūs išsireiškimai miegamajame – tikrai seksualu. Nesvarbu, dejuojate, kalbate ar skleidžiate kitus malonumo garsus – nebijokite patriukšmauti!

3. Nuotykiai!

 Vyrai dievina moteris, nebijančias išbandyti naujus dalykus. Būkite spontaniška – nutraukite vakarienę dėl staigaus noro pasimylėti!Nustebinkite brangųjį karštu greituku per pietų pertrauką. Atsiduokite fantazijoms...

4. Liesk mane!

 Ar gi nesijaučiate puikiai, kai partneris liečia jūsų rankas, pirštais „bėgioja“ per jūsų veidą ar nugarą? Prisilietimai tiek būnant viešoje vietoje, tiek sekso metu sukuria didesnį intymumo, artumo jausmą.

5. Žaisliukai – su mumis!

 Pasinaudokite suaugusiems skirtais žaisliukais. Šilko raištis ant akių, antrankiai, vibratorius ar tiesiog kvapnus masažo aliejus garantuos jums smagią ir netradicinę meilės naktį!

6. Apsisukite ir įkaitinkite partnerį

 Siekiant naujovių, ko gero, niekada nepritrūksite neišbandytų sekso pozų, tačiau jei norite įkaitinti mylimąjį nesinaudojant kamasutra – tiesiog apsisukite į kitą pusę. Tai reiškia, jog veidą atsukite ne į partnerį, bet į jo kojas. Taip jis ne tik galės pasimėgauti vaizdu, bet kitokių pojūčių suteiks ir naujas įsiskverbimo kampas.

7. Keiskite meilės temą!

 Daugumą mūsų įkaitina tam tikra erotinė tema ar idėja, pavyzdžiui, kontrolė suartėjimo metu, vujarizmas ar oralinis seksas. Išsiaiškinkite, kas labiausiai patinka partneriui, kas – jums bei kurkite įvairias to variacijas. Nesibaigiantis susijaudinimas garantuotas!Jeigu jums patinka dominuoti, pabandykite surišti partnerį, surišti abiejų jūsų rankas, o gal tiesiog dažniau kalbėkite nešvankiai ar... leiskite pasireikšti jūsų laukinėms fantazijoms!
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Robis
2015-05-29 21:08:01
gana nemazai naudingos info yra cia www .goo. gl/NKPhbP ir cia www. goo. gl/j5JG2H (jeigu kas susidomes)
Robis
2015-05-29 21:07:38
Suprantama, skirta tik pilnameciams, vartot galima ne daugiau kaip po viena doze per para, o stimuliacija yra butina (be parengiamuju darbu neapsieisite)
Robis
2015-05-29 21:07:15
Smagiausia, kad net receptas nebutinas - galima isigyti ir taip. Zinoma, patiems vartot nepasikonsultavus su gydytoju yra kiek rizikinga - erekcijos problemas gali sukelti kai kurios rimtos sveikatos problemos, o ju spedra neisgydys. O ir dozes butu geriau, kad parinktu specialistas (jos gali svyruot nuo 50 iki 200 mg). Vidutiniskai skiriama po 100 mg, bet man tiek nereikia