• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vasariško sekso idėjos  6 

Autorius: Eli.lt
2012-07-02 18:20:00

Vasariško sekso idėjos
Freedigitalphotos.net

Atbudus gamtai, atbunda ir jausmai, o su jais – aistra ir potraukis vienas kitam. Sustiprinkite aistrą ir priverskite ją kunkuliuoti jau dabar! 

Siūlome jums išmėginti vasariško sekso idėjas, kurias įgyvendinus bus nebaisi net ir prabėganti vasara. 


1. Seksas vandenyje. Neklausykite skeptikų kalbų, kurie sako, kad seksas vandenyje yra labai nemalonus, nes vasarą jis – būtinas! Kas gali būti geriau už šaltas ežero arba jūros bangų glamones ir karštus įsiskverbimus? 


2. Seksas paplūdimyje. Susiradus atokią vietelę, pasiklokite paklodę (jei bijote smėliu aplipusio kūno) ir pasimylėkite. Užtikriname – pajusite ne tik malonumą, bet ir suartėjimą vienas su kitu. 


3. Seksas naktį. Seksas naktį gamtoje yra velniškai malonus – rasota žolė, visiška tamsa ir tik du meile alsuojantys kūnai. Gundo? Išmėginkit!


4. Seksas sodyboje. Atvažiavote pailsėti į sodybą? Nieko nelaukite ir pasimėgaukite žole ir jos bučiniais – pasimylėkite tiesiog kieme!


5. Seksas miške. Laukia ilga kelionė? Sustojote atsigerti vandens pusiaukelėje? Tad nepraleiskite progos ne tik atsigaivinti, bet ir pasisemti jėgų pasimylėjus! Juk po gero sekso ne tik pagerėja nuotaika, bet ir ilga kelionė neatrodo tokia bauginanti. Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Nipon
2012-07-26 13:51:25
Sekso teoretiko paisciojimai...jaunimas nebandykite nes kaip raso Dzo ne ka miske cia visi variantai nusilakus kai gerai ir karvasudyje.....

Kaip rase klasikas: baisiau uz akmeni bate gali buti tik smelis prezervatyve :)
Dzo
2012-07-10 11:22:36
Ne itin originalios idėjos :) Ir labai abejoju ar pats autorius/autorė bandė mylėtis miške, nes būtų pajutęs kad stipriausius įspūdžius (deja, blogąja prasme) palieka ne pats seksas, o uodai, musės, skruzdės ir kiti malonūs sutvėrimai.
klik
2012-07-10 10:18:27
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!