• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Viskas apie penį: faktai ir mitai (N-18)  49 

Autorius: Balsas.lt
2011-10-29 13:46:00

Viskas apie penį: faktai ir mitai (N-18)

Vienas didžiausių vyro fizinių kompleksų – falo dydis. 2006 metais atlikta internetinė apklausa (apklausta 52 031 individų) parodė, kad 85 proc. apklaustų moterų tenkina jų partnerių penio dydis, tačiau savo galimybėmis patenkintų vyrų buvo kur kas mažiau – 55 proc. O štai 0,2 proc. vyrų norėtų turėti mažesnį penį!


 Dėl šio didžiulio vyrų susirūpinimo jų peniais, panagrinėsime kelis ypač gajus su tuo susijusius mitus: ar vizualūs bruožai (pvz., pėdos dydis) koreliuoja su penio dydžiu; ar moterims svarbus penio dydis; ar penio storis ir ilgis daro įtaką moters pasitenkinimui.

Penio ir pėdos dydis

 Du anglų urologai J. Shah ir N. Christopher atliko statistinį tyrimą, siekdami atskleisti, ar ar penio ir pėdos dydžiai tarpusavyje priklausomi. Šiame tyrime dalyvavo 104 vyrai kuriems nenustatytos jokios penio deformacijos. Tyrimas parodė, kad nėra reikšmingos statistinės priklausomybės tarp šių dviejų dydžių.

Ar moterims rūpi dydis?

 2002 metais žurnale „European Urology“ buvo pateiktos tyrimo, kurio metu moterys vertino penio ilgį ir storį, išvados. Šie du kriterijai buvo vertinami keturių balų skalėje (visiškai nesvarbu, nesvarbu, svarbu, labai svarbu).

 170 moterų įvertinimų duomenimis, buvo pateikti tokie rezultatai: 20 proc. moterų nurodė, kad ilgis svarbus, 1 proc. - labai svarbus; 31 proc. nurodė, kad penio storis svarbus ir 2 proc. - labai svarbus. Akivaizdu, kad moterims labiau rūpi storis, nei ilgis. Taip pat autoriai nustatė priklausomybę tarp šių dviejų kriterijų vertinimo. Didžioji dalis moterų, manančių, kad ilgis svarbus, nurodė, kad svarbus ir storis (koreliacijos koeficiento reikšmė 0,71).

Kas nulemia moters pasitenkinimą?

 Panašų į prieš tai aprašytą tyrimą 2001 metais publikavo ir „BMC Women's Health“. Straipsnio autorius R. Eiseman apklausė penkias dešimtis moterų, siekdamas išsiaiškinti, su kuo jos sieja seksualinį pasitenkinimą. 90 procentų apklaustųjų nurodė, kad penio storis lemia seksualinį pasitenkinimą labiau, nei penio ilgis. Paklaustos, ar sugeba jausti skirtumą tarp šių dviejų kriterijų, nei viena neatsakė neigiamai. Tokios išvados suponuoja mintį, kad teiginį „dydis svarbu“ derėtų perfrazuoti į „svarbu storis“.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tedis
2015-08-06 08:49:43
Sveiki gal zinot kodel mano penis kreivai labai auga...
tomas
2014-07-18 18:55:19
labai jaudinuos . tai labai idomu ir patinka .
ar penis svarbu
2012-09-29 00:07:57
juk pirstai svarbiausia, moters orgazmo vieta nera skyle, o mazas taskelis virsh jos, tai visagalis klitoris, toks pat kaip vyro penis, organas sutrumpejes, kai moteris vystesi ir turi tik viena funkcija ORGAZMO!!! ismokite visi vyrai sita dalyka ir isikalkite i savo durnas galvas