• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Viskas, ką reikia žinoti apie orgazmą  8 

Autorius: Eli.lt
2017-01-17 11:00:00

Galbūt apie lovos reikalus ir pasikalbame atiriau, tačiau orgazmas tebelieka pakankamai spalta tema apie kuria dažna mergina engia kalbėti net su artimiausiomis draugėmis. Tad... paskaitykite įdomiausius faktus ir sužinokite viską, ką reikia apie Didįjį O. 


Orgazmas numalšina skausmą


Galvos skausmas iš tiesų yra pats kvailiausias pasiteisinimas, jeigu nesinori sekso - orgazmo metu išsiskiria oksitocinas, medžiaga, kuri ne tik padeda atsipalaiduoti, jaustis pakylėtai, bet taip pat ir malšina skausmą. Tiesa, efektas juntamas tik apie dešimt minučių, bet naujausi tyrimai rodo, kad vien mintys apie seksą ir orgazmą padeda išsiskirti nedideliam oksitocino kiekiui.


Prezervatyvai neturi jokios įtakos orgazmui


Indijanos (JAV) universiteto mokslininkė Debby Herbenick teigia, kad prezervatyvas niekaip neslopina orgazmo - atvirkščiai, pastebėta, kad moterys labiau atsipalaiduoja saugaus sekso metu, tad ir tikimybė patirti orgazmą padidėja. 


30% moterų sunkiai pasiekia orgazmą


Jeigu Didysis O jus palepina itin retai, tai nereikėtų pernelyg nusiminti - esate ne viena. Net 30% moterų sunkiai pasiekia orgazmą - to priežastys labai įvairios, tačiau dažniausiai tai yra paprasčiausia stimuliacijos stoka - seksas pernelyg greitas ar grubus. Tiesa, sunkiai orgazmą pasiekia sergančios depresija arba diabetu moterys. 


Orgazmas be sekso?


Tikriausiai teko girdėti apie moteris, kurios pasiekia orgazmą važiuodamos traukiniu arba prigludusios prie skalbimo mašinos? Skamba gan juokingai, tačiau D. Herbenick prisimena vieną moterį, kuriai maksimalų malonų suteiktdavo... kavos malūnėlis. Vibracija einanti per rankas pagreitina kraujotaką, tad daugiau kraujo priplūsta ir į lytinius organus, o tai, nors ir labai retai ir itin nedideliam skaičiui žmonių, gali būti orgazmo priežastimi. 

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Lseey
2013-06-02 19:07:41
Jūs didieji kritikai, patys darote klaidas savo komentaruose, o tai jums akių neerzina?
minde
2013-06-01 16:41:52
bet seip manyciau straipsnius reiktu rasyti be klaidu
....
2013-05-31 11:41:51
Šis puslapis tikrai neblogas, yra įdomių temų, BET erzina skaitymas kai matai daug gramatinių klaidų, tiesiog bado akis. Prieš viešinant straipsnį galėtu paskaityti ir peržiūrėti klaidas. Šiame radau tikrai ne 1 ir ne 2 klaidas :))