• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyras ir automobilis. Ką tai turi bendro su lova?  3 

Autorius: Suaugusiems.lt, freedigitalphotos.net
2014-02-18 10:00:00

vairavimas ir seksas?
vairavimas ir seksas?
Juk kiekvienai labai smalsu sužinoti, vos tik susipažinus su vyru, kokie jo gebėjimai lovoje. Na tarkim, kad ir toks palyginimas: vyro nosies ilgis proporcingas vidutinio piršto ilgiui ir netgi proporcingas ilgiui... pačios žinote ko.

Tačiau dauguma moterų tik patvirtino, kad vyras ir jo mokėjimas šokti nieko bendro neturi su gebėjimais lovoje: pasirodo, neįgalūs vyrai gali būti ne kuo prastesni sekso partneriai.

O koks bus vyras, koks bus meilužis dar galima bandyti spėti ir pagal tai, kaip jis vairuos savo automobilį. Charakterio nepaslėpsi – taigi, įsitaisykite patogiai šalia ant keleivio sėdynės.

Teisingas vairuotojas

Tai kaip moteris už vairo, tik vyras. Jis stebi ir laikosi visų taisyklių bei mato visus ženklus. Važinėja tik ekonomiškais automobiliais, pagrinde, tik į sodą ir iš darbo namo. Išvados – sekso metu jis stengsis, elgsis sąžiningai, elgsis atsargiai, nes dar nuo vaikystės pripratęs viską daryti teisingai.

Nepasitikintis

Tai vyras, manantis esąs šaunuolis. Viaruoti jis nemoka, tačiau niekuomet apie tai neprisipažins. Jis visuomet jus tikins, kad paprasčiausiai išbando įvairiausius vairavimo stilius. Nieko sau stilius: per vieną dieną nudaužti keletą paukštukų, kaimyno katę ir dar brūkštelėti kitam automobiliui šoną. Ir visą šį „ekstrymą“ perkelkite į lovą.

„Kietas“

Dažniausiai tai vyrukai, turintys milžiniškus visureigius. „Užkišinėja“ kitiems, dažnai signalizuoja, vos tik užsidegus žaliam šviesoforo signalui skuba į priekį. Kartais atsidaro langą ir dar paberia krušą necenzūrinių žodžių. Kelyje praktiškai gyvena ir gali apie tai kalbėti su draugais valandų valandas. Ir gaila jo ne dėl to, kad jam vis „nesiseka“ kelyje dėl pasitaikančių įvairiausio plauko kvailelių, bet dėl to, kad jis grįžta namo visas pavargęs ir visiškai netinkamas lovoje.

Išprotėjęs

Šumacheris – galėtų būti ir tokia jo pavardė. Automobilis urzgia ir nestygsta vietoje, jus mėto po saloną ir netgi šiek tiek pykina. Ar ne per daug specefektų? Nereikėtų rizikuoti savo gyvenimu ir lakstyti keliais su tokiu – čia ir taip pilna tų, kurie apskritai nemoka vairuoti. Jei tokio nesuvaldysite, jis nusipirks motociklą ir degraduos galutinai. Lovoje tokie dažniausiai galvoja tik apie save. Na arba tik apie jus, tačiau geriau jau galvotų apie save.

Išsiblaškęs

Per metus jis sudaužo tris automobilius, ir niekaip nesupranta, kaip tai įvyko: kaip ir suko į teisingą kelią, tačiau medis staiga iššoko. Visi tie vargšeliai, kuriuos jis pasisiūlė vežti, jau seniai pražilę. Kelių eismo taisyklių jis beveik nepažįsta, ir viską suverčia nesėkmei. Galima spėti, kad lovoje jis yra neblogas, kadangi nuoširdžiai nori suteikti partnerei malonumą ir vis tiki laiminga pabaiga. Jis nepamainomas optimistas.

Komfortiškas

Apie šį tipažą galima pakalbėti ir plačiau. Kai tu su juo, tu pamiršti, kur esi. Automobilyje, lėktuve, jachtoje, namuose ant sofos. Yra tokie talentingi vyrai, kurie gimsta su vairu rankose. Jie moka vairuoti automobilį taip, kad ir jam, ir kitiems būtų patogu ir saugu.

O jei vyras neturi automobilio? Tuomet prognozuoti sunku, kaip jis elgsis lovoje. Iš kitos pusės gerai pagalvokite, ar norite praleisti gyvenimą su tokiu, kuris dar neužsidirbo net ir pirmam automobiliui? Tai kiek reikės laukti, kad jūs nupirktumėte jam automobilį?
Iš tikrųjų, esmė, žinoma, ne automobilyje ir visai ne vairavimo stiliuje. Vyras gali ir neturėti automobilio, o tuo pačiu ir pusės savo plaukų. Arba turėti 10 papildomų kilogramų, o jūs vis tiek laiminga miegosite, girdėdama jo pilvo urzgimą ir trumpus paknarksėjimus. Todėl geriausias vyras lovoje tas, kurį iš tikrųjų mylite. Ir nieko čia neprigalvosiRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
sun
2014-02-18 16:53:47
Nesamones.
Kvailas straipsnis
2013-01-21 22:38:18
Isvada - ne vienas netinkamas..
Durnesnio straipsnio nesu skaiciusi.
sudu kruva
2012-10-27 11:17:02
sudu kruva