• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyresni - karštesni? Kodėl juos renkasi jaunos merginos?  29 

Autorius: eli.lt
2013-04-01 07:00:00

Vyresni - karštesni? Kodėl juos renkasi jaunos merginos?
"Gamma" nuotr.

Vyresnio amžiaus vyriškiai susigrąžina kažkada jaunystėje prarastas pozicijas. Neseniai įvyko apklausa, kurios rezultatai parodė, kad būtent juos moterys vertina kaip geriausius seksualinius partnerius. Sidabru pasipuošę plaukai ir užtikrintas stilius - tai tas, apie ką slapta svajoja dauguma dailiosios lyties atstovių.

Ar gali vyresnio amžiaus vyrų karta "nušluostyti nosį" jaunesniems, o gal seksas su jais vyksta pagal standartinę ir nuobodžią programą: pradėjo, baigė ir užknarkė?

46 m. George Clooney aistringas romanas su 28 m. padavėja kalba pats už save. Žavi brunetė tiesiog švytėjo iš džiaugsmo, kai ėjo raudonu kilimu per filmo "Maiklas Kleitonas" premjerą Niujorke. Galime susilažinti, kad Klunis žino, kaip patenkinti moterį. Jis jau ne vienerius metus renkamas kaip geidžiamiausias ir seksualiausias planetos vyrukas.

Be to mes niekada negirdėjome skundų iš žaviosios aktorės Catherine Zeta Jones dėl galimų M. Douglas seksualinių problemų.

Ir kiti žinomi vyresnės kartos aktoriai, kaip pvz. Harisonas Fordas, tuoj šimto metų jubiliejaus sulauksiantis Playboy įkūrėjas Hugh Hefner, dainininkas Stingas ar Rod Stewart nesiskundžia jaunų moterų stoka ir iki šiol įvardinami kaip sekso simboliai.

"Vyresni vyrai žymiai kantresni. Skirtingai nuo jauniklių, jiems jau nereikia nieko įrodyti. Jie labiau rūpinasi, kaip patenkinti moterį, nei apie savo orgazmą," - pastebi seksologas - ekspertas F. Eferett.

"Jie mato plačiau ir dažnai žymiai jautresni. Jie seniai suprato, kad seksą sudaro ne tik asmeninių malonumų patenkinimas, bet ir savo partnerės kūno tyrimas. Tokie vyrai žino savo kainą. Jų kraujyje mažiau testosterono, todėl jų elgesys mažiau įtakojamas nuotaikų kaitos", - pastebi specialistas.

Tačiau yra ir kita medalio pusė. "Vyresnio amžiaus vyrai greičiau pavargsta, - sako Flikas. - Jei moteris nori per naktį mylėtis penkis kartus, tai jis negalės patenkinti jos seksualinio apetito. Kokybė, o ne kiekis - štai jų sekso skiriamieji bruožai. Dauguma puikiai žino, kaip suteikti moterims malonumą kitais būdais ir juos dažniau naudoja, nei jauni vyrai".Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Silva
2013-04-16 17:47:41
Vyresni prastesni lovoj. Tikriauisa senas vyras parašė straipsnį. jaunas vyras ir senas - nepalygimai, seno nenaudai.
Nijole
2013-04-03 17:10:00
Tikra tiesa,vyresni tikrai zino kaip patenkinti moteri.patikekit gyvenau su jaunu o drauga turejau 17 metu vyresni tai nesulyginami dalykai. Patirtis daro savo :)
Psichologas
2013-04-03 11:49:45
Sociobiologija jau seniai paaiškino šitą reiškinį ir tai toli gražu nėra tai, ką jūs publikuojate savo straipsnyje. Vyresnį vyrą moteris renkasi todėl - kad jis turi daugiau resursų ir yra pajėgus investuoti į ją bei į jos būsimas atžalas. Branda taip pat turi savo rolę, bet esminis faktorius išlieka - resursai ir statusas. O tikriausiai kiekvienam akivaizdu, kodėl vyresnis vyras gali būti geriau apsirūpinęs bei turėtų geresnę socialinę padėtį.

Neterškit savo portalo svaičiojimais, ar dar vieną balsas.lt padaryti norit?