• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyro seksualumą lemia ir jo profesija  4 

2009-03-16 00:00:00

Vyro seksualumą lemia ir jo profesija
Balsas.lt; Jupiterimages nuotr.

Profesijos pasirinkimą dažnai įtakoja ne tik žmogaus gebėjimai, bet ir jo charakteris, temperamentas, mąstymo būdas. Tačiau yra ir kita šio reiškinio pusė: pasirinkta profesija, darbo pobūdis daro įtaką charakteriui, gyvenimo būdui, o kartu ir seksualumui bei intymaus gyvenimo kokybei, teigia seksologai.

Vadovai

Daugelis moterų jaučia simpatijas vadovaujančias pareigas užimantiems vyrams. Anot psichologų, tokia tendencija nėra atsitiktinumas. Vadovai geba numatyti ateitį, greitai orientuotis situacijoje, moka bendrauti ir užmegzti kontaktus, rizikuoti ir prisiimti atsakomybę – visa tai visuomenėje traktuojama kaip tikro vyro savybės. Vis dėl to vadovo pareigas užimantys vyrai dažnai turi specifinių intymių problemų. Nuolatinė įtampa darbe gali sukelti impotenciją. Būna ir atvirkščiai: seksualinių problemų turintis žmogus bando pasislėpti nuo jų begaliniame darbų rate.

Mokslininkai

Matematiko ar fiziko profesiją neretai renkasi šizoidinio charakterio tipo bruožų turintys vyrai. Jie yra sudėtingos asmenybės, uždari, mažakalbiai. Tiek šeimyniniai, tiek intymūs santykiai su tokiais vyrais gali būti komplikuoti. Jausmai jiems dažnai nėra svarbiausia, pirmame plane dažniausiai atsiduria moksliniai interesai. Tokiems žmonėms sunku susipažinti, pasiekti abipusio supratimo, taip pat ir lovoje. Problemų intymiame gyvenime neretai kyla dėl jų uždarumo: jiems sunku išlįsti iš savo kiauto ir užmegzti kontaktą su kitu žmogumi.

Programuotojai

Šios profesijos atstovų intymaus gyvenimo problemos taip pat neretai susijusios su jų matematiniu mąstymu. Tokiam žmogui kur kas lengviau „bendrauti“ su kažkuo, ką galima valdyti, kur užduotis kelti ir spręsti yra paprasčiau nei gyvenant su gyvu žmogumi. Toks „profesinis antspaudas“ griauna harmoniją intymioje sferoje.

Politikai

Dirbantys politikos srityje dažnai linkę į moterų „kolekcionavimą“. Gyvenime jie dažnai yra turėję daug moterų, o santykiai su jomis buvo trumpalaikiai. Kadangi tokie žmonės labai bendraujantys ir aktyvūs, jiems lengva susipažinti su moterimis. Šios profesijos atstovų meilės romanai netrunka ilgai, o lovoje jie taip pat linkę skubėti.

Darbininkai

Įvairių darbininkiškų profesijų atstovai neretai susiduria su seksualinės sveikatos sutrikimais. Pavojinga dirbti patalpose, kur nuolat būna aukšta temperatūra, nes tai neigiamai veikia spermatozoidus ir blogina potenciją. Impotenciją gali sukelti ir nuolatinė vibracija. O vairuotojų sveikatai pavojų kelia ne tik vibracija, bet ir sėdimas darbas, kuris didina tikimybę susirgti prostatitu.

Advokatai, psichologai, gydytojai

Vyrai, pasirinkę profesijas, susijusias su tyrimais, savikontrole, situacijos analize (gydytojai, advokatai, psichologai, mokslininkai eksperimentuotojai) ir intymioje sferoje, ir gyvenime neretai yra itin atsargūs. Jie visuomet vengia nesaugaus sekso ir stengiasi, kad nekiltų jokių nepageidaujamų pasekmių. Tokie vyrai labai atsargūs ir apdairūs užmegzdami santykius. Bijodami, kad į jų meilę nebus atsakyta, jie neretai netgi nebando užkariauti moters dėmesio.

Artistai

Profesijų, kur nuolatinis bendravimas su daugybe žmonių yra įprastas dalykas, atstovams svarbiausia žinomumas, pripažinimas. Jie nori, kad jais žavėtųsi ne tik darbe, bet ir intymiame gyvenime. Tokiems vyrams išorinė, demonstratyvioji jausmų pusė dažnai tampa svarbiausiu dalyku. Šios profesijos atstovams labiausiai nepriimtinas vienodumas lovoje, seksas, kuris tampa įpročiu. Stereotipas, kad artistų gyvenime moterų netrūksta, dažnai atitinka realybę. Tačiau tai lemia ne jų hiperseksualumas, o nepasitenkinimas pilka kasdienybe ir nuolatinė kažko naujo, neįprasto paieška.

Sportininkai, policininkai, kariškiai

Šios profesijos atstovai lengvai orientuojasi sudėtingose situacijose, geba greitai reaguoti į aplinkybes, tačiau nėra linkę gilintis, analizuoti reiškinių. Jų seksualinė elgsena taip pat paprasta: jei yra galimybė patenkinti seksualinius poreikius, tai ir bus padaryta, tačiau jei partnerės nėra šalia, problemų dėl susilaikymo taip pat nekils. Tokie vyrai nesupranta moterų nusiskundimų, kad jos nepatiria malonumo lovoje, nes jiems seksualinis pasitenkinimas yra savaime suprantamas, natūralus dalykas.

Na, o pabaigai, matyt, labiausiai tiktų toks apibendrinimas: jei žmogus mėgsta savo specialybę, darbe gali save realizuoti, tuomet ir jo seksualinis gyvenimas bus harmoningesnis. O jeigu darbas nemielas, tai ir meilės reikaluose prasčiau sekasi.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2009-10-07 13:14:00
o kur elektrikai
flamingas
2009-09-04 09:09:48
o kur inzinieriai? =)
simsim
2009-08-20 02:31:53
nu as vertejas. + uzsienio rysiu specialsitas :D bet nzn manau cia nieko naujo :D