• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žaidimai lovoje: situacijų Top 10  23 

2008-07-01 00:00:00

Žaidimai lovoje: situacijų Top 10
Parengta pagal užs. žiniasklaidą, "Gamma" nuotr.
Vaidmeniniai žaidimai – vienas populiariausių būdų gaivinant rutina virtusį seksą. Jie suteikia naujų pojūčių ir pikantišką prieskonį jūsų vakaro (ryto, dienos) meniu.

Jūsų dėmesiui – 10 populiariausių temų ir vaidmenų.

1. Valdovė ir vergas

Tai neabejotinai seksualinių žaidimų lyderis. Vieni svarbiausių šio žaidimo atributų – latekso rūbai, botagėliai, antrankiai, kaukės ir pan. Parduotuvės suaugusiesiems siūlo itin platų asortimentą šios rūšies prekių. Valdovės ir vergo situaciją visai nesunku suvaidinti namų sąlygomis. Tu – valdinga ir stipri, o jis turi pasijusti bejėgis ir silpnas. Tu kuri taisykles, tu valdai, jis – tik paklūsta. Jis pildo tavo norus ir troškimus, o malonumas garantuotas abiem.

2. Gydytojas ir pacientė arba seselė ir ligonis

Baltas chalatas, kepuraitė... Gydytoju galite apsimesti kuris tik norite. Gydytojo apžiūra, bakstelėjimai švirkštu, pirmoji pagalba – tai tik nedidelė dalis repertuaro, kurį padiktuoja ši tema. Taigi tik pasikinkykite fantaziją, ir pirmyn!

3. Užpuolikas ir auka

Užpuoliką gali suvaidinti tiek vyras, tiek moteris. Labiau paplitęs pirmasis variantas. Paprastai pora iš anksto susitaria, kad nori žaisti tokį žaidimą ir kuris kurio vaidmens imsis. Tačiau laikas ir vieta, kada ir kur tai įvyks, lieka paslaptimi. Taigi „auka“ iš tikrųjų būna užpulta netikėtai. Aštrių pojūčių tikrai netruks. Svarbiausia – kad abu tikrai norėtų tokio žaidimo ir kad iš anksto susitartų „slaptažodį“, kuriuo galėtų informuoti partnerį, kad nueita per toli.

4. Striptizo šokėja ir klientas

Šiame žaidime pagrindinis vaidmuo tenka moteriai. Jei iki šiol su šokiu neturėjai nieko bendro – prieš tokį triuką praverstų keletas realių striptizo pamokų. Namuose susikurti striptizo klubo atmosferą visiškai paprasta – tereikia pritemdyto apšvietimo (geriausia – raudonos lemputės arba žvakių), minktštų pagalvėlių, patogios sofos, muzikos ir seksualių apatinių. Erzink, viliok, žaisk į valias, o po šokio tavęs lauks apdovanojimas – aistringas ir nepamirštamas seksas.

5. Mokytoja ir mokinys

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2011-01-03 19:09:19
patiko, ypac paskutinis sakinys- apsimesk kad jis pataike ne i ta buta, pratrukau juokais:)))
liutauras
2010-07-22 14:11:24
man patiko tas kurys veme raugioja ant zmoniu
gomachu
2010-07-22 14:06:41
pafggfsfdgdhdffdcbhmhlcsdwditreyremssasjdscdixsxcdsjc