• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žaisliukai meilės nakčiai (foto)  22 

2009-01-26 00:00:00

Žaisliukai meilės nakčiai (foto)
Parengta pagal "independent.co.uk"
Degate noru pašėlti lovoje ir nustebinti antrąją pusę? Kartais šiam tikslui pasiekti reikia labai nedaug – pasitelkti į pagalbą kokį nors „sexy“ žaisliuką. Šiais laikais jų pasirinkimas labai įvairus, tik pasitelkite fantaziją. Be to, artėja vasario 14, tad pats laikas pamąstyti ir apie karštą meilės naktį. Internetinis naujienų portalas „The Independent“ išrinko ir siūlo jums geriausius bei originaliausius žaisliukų variantus, kurie garantuos pašėlusią kelionę į pačią aistros viršūnę arba bent jau aistros sužadinimą. Tai tarsi idėjos, kuriomis pasinaudoti galite ir jūs.


Šilkinis raištis

Savo fantazijose trokštate pasijusti auka? Geležiniai antrankiai ne visada yra pats tinkamiausias variantas šiam tikslui pasiekti. Siūloma alternatyva – šilkinis raištis jūsų riešams. Beje, šituo raiščiu galima užrišti ir akis... Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos.
 


Švelnusis botagėlio variantas

Nedrįstate pasinaudoti odiniu bizūnėliu? Gal pradėkite nuo pačios švelniausios jo versijos – širdutės formos minkštos mentelės, kuri atliks botagėlio funkciją.
 Septynių perlų masažo žiedas

Kas gali būti labiau jaudinančio už rafinuota perlų žiedą. Užsimovus jį ir apvertus delną į viršų, šis žiedas akimirksniu tampa puikiu masažo įrankiu. Kažin, ar antroji pusė atspėtų, kam šis žiedas bus naudojamas. Taigi originali ir puiki mintis nustebinti mylimąjį arba mylimąją. O kaip ir kur su juo daryti masažą spręsti tik jums.
 Aliejinė žvakė vakariniam masažui

Masažas – puikus būdas atpalaiduoti ir sujaudinti savo antrąją pusę. Žvakės šviesa sukuria jaukią, romantišką aplinką, o aliejaus šiluma ir aromatas suteikia masažui jausmingumo.
 Keraminis vibratorius-termosiukas

Šis daikčiukas buvo sukurtas bendradarbiaujant su keramike Adele Brydges. Viename jo gale yra kamštis, kuri atkimšus, galima pripildyti pageidaujamos temperatūros vandens ar kokio kito gėrimo. Gamintojai teigia, kad jis skirtas „jai sušildyti“.
 


Dažai tapybai ant kūno

Tai puikus būdas meilei suteikti daugiau spalvų. Siūloma atverti vartus fantazijai ir piešti. Tai valgomi kūno dažai. Jų būna 12 spalvų ir aromatų, todėl net pati išrankiausia gali surasti sau patinkantį kvapą. Maloniausias momentas būna tada, kai reikia tuos dažus viliokiškai pašalinti.
 
 


Pakutenimui

Pakutenkite spenelius arba kitas intymias vieteles savo partneriui. Šie puošnūs kutai yra papuošti Swarovskio kristalais. Jie ypatingai švelnūs – pagaminti iš šilko ir satino.
 
 


Kelnaitės su perlų juostele

Tai originalus būdas netikėtai nustebinti savo partnerį. Šios kelnaitės sukurtos meilės žaidimams, stimuliuoja moters lytinius organus.
 

Nuotr.: "independent.co.uk"


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tada
2010-06-07 05:08:17
ka jus suprantat kaip faina pazaisti su panele
kuku
2010-05-07 01:21:11
Na jau nesakykit,gerose rankose ir sniuras stovi:)
ChuBi
2010-01-08 11:28:03
Kai nestovi tai niekas nepades ir kai nestovi sekanti karta tai gera boba moka pastatiti!