• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

5 priežastys, kodėl vyras palieka moterį  7 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2014-08-15 15:46:00

“Aš dariau viską, ko jis norėjo. O jis - kiaulė - mane paliko”, - rypavo prie stalelio draugė draugei, niekaip nesuprasdama, kodėl į šipulius pažiro jos šeimyninis gyvenimas...

Vyrai sudarė sąrašą priežasčių, dėl kurių jie palieka jiems, rodos, taip atsidavusias moteris:
 
Vyrai myli akimis

 Puiku, jei vyras myli moterį tokią, kokia ji yra. Tačiau savimi rūpintis ji vis dėlto privalo. Juk vyrai myli akimis. Nieko keista, jei namuose matydamas jus tik su chalatu ar apsmukusiu sportiniu kostiumu, jūsų išrinktasis vis dažniau žvalgysis į darbe visuomet pasitempusias koleges.
 
Moterys meluoja geriau?

 Nors vyrai, kaip sakoma, meluoja dažniau, patys melagių nemėgsta. Aišku, nekaltas melas karts nuo karto neišvengiamas. Tačiau jei moteris meluoja nuolatos, gali laukti bėdos.
 
Kritika niekam nepatinka

 Kritikos ir pačios moterys nelabai mėgsta. Tuo labiau, kai ją išsako mylimas žmogus. Nepatinka, kai jis garsiai žiaumoja ar juokiasi, kaip rengiasi - pasakykite tai, o ne barkite. Būkite taktiškos, o ne įkyriai smerkiančios. Jūsų amžinai nepatenkintas veidas ir nuolatinis prikaišiojimas nepadarys vyro laimingesnio.
 
“Tu man gyvenimą suėdei”

 Isterija dėl kiekvieno menkniekio alina tiek vyrą, tiek ir žmoną. Amžini priekaištai, kad “jis sugadino gyvenimą” prie gero neprives.
 Čia kaip mokykloje: kuo mokytojas tyliau kalba, tuo geriau jį girdi mokiniai. Niekas taip gerai nepadeda išspręsti konfliktinių situacijų ar iškilusių problemų, kaip atviri ir nuoširdūs pokalbiai.
 
Galvos skausmai

 Turbūt supratote, apie kokius skausmus kalbame. Jei nenorite su vyru mylėtis atvirai jam apie tai pasakykite, o ne dangstykitės galvos skausmu ar dar nemiegančiais vaikais. Iš pradžių vyras dar gali kentėti, tačiau tai trunka neilgai. Beje, atsiminkite, kad pasaulyje tų, kurioms galvų neskauda, - nors tvenkinį tvenk.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
nu as juk
2011-07-28 18:46:48
apsmukusi sportini kostiuma uzsidedam, nes po darbo, kur buvai ypac pasitempus kostiumuota darbuotoja, norisi atsipalaiduoti namie su SUPRATINGU VYRU... Ir kaip sakoma vyrai meluoja dazniau, tai išspręsti konfliktinių situacijų ar iškilusių problemų, taip atvirai ir nuoširdziai pokalbejus niekaip ir nesigauna...Beje, kur tai matyta, kad be priezasties galva skaudet pradetu?
PC
2011-06-30 16:52:10
Kelis vakarus is eiles zmona vis skundziasi vyrui, kad skauda galva ir nieko nenori...
Viena vakara, vyras atnesa jau gulinciai zmonai, stikline vandens ir tablete nuo galvos...
Zmona nustebus:
-Kam tu man cia duodi tuos vaistus, man galvos juk neskauda.
Vyras:
-Labai gerai... ir nusimauna trusikus :)
2011-05-24 13:49:18
Man atrodo, jeigu vyras bus geras, dėmesingas ir mylintis, nė vienai ta galvytė ir neskaudės, o jeigu jinai jau ima skaudėti, tai reikėtų vyrui priežasčių savyje paieškoti.