• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Bjaurybė namuose. Kritinis taškas

Autorius: Eli.lt
1999-11-30 00:00:00

Bjaurybė namuose. Kritinis taškas


Šeimyninis gyvenimas neapsieina be atšalimų (kaip ir be garsiojo medaus mėnesio). Išgyvenę juos, mes dar kartą įsitikiname savo šeimos vienybe ir stiprybe. Deja, taip būna ne visuomet. Ne kiekviena santuoka gali sėkmingai išsikapstyti ir eilinio "mirties taško" – atšalimo, barnių ir vienatvės dviese. Kaip atpažinti ir kaip išvengti tų kritinių situacijų, kurios kelia grėsmę santuokai?

Patyrę šeimos konsultantai vos per keletą minučių gali nustatyti, ar klientų santuokai gresia iširimas ar jų šeimyniniame gyvenime pasitaikė eilinė, bet ne paskutinė "juoda juosta". Štai keli kriterijai, pagal kuriuos ir jūs pati galite nustatyti, kaip arti skyrybų esate ir kokių priemonių reikia imtis, kad žymiai pakeistumėte "kursą".


1. Jūs nežinote jo reikalų?

Kada paskutinį kartą jūsų vyras pasakojo jums apie savo santykius su kolegomis darbe? O kada paskutinį kartą šio pasakojimo nepraleidote pro ausis? Jūs net negalite to prisiminti?

Kai sutuoktiniams (arba vienam iš jų) neberūpi kasdieninis kito gyvenimas, jo maži kasdieniniai džiaugsmai ir nesėkmės, tai blogai. Net jeigu jūsų partneris nepratęs vos įžengęs per duris papasakoti dienos naujienų, pasidomėkite, kaip jam sekėsi. Bet ne formaliai, nesiklausydama atsakymo, o nuoširdžiai. Neįdomu? O jūs pasistenkite įsivaizduoti, kad žiūrite eilinį serialą, kuriame įvykiai tų pačių žmonių rate vystosi diena iš dienos. Patikėkite, netrukus jūs susidomėsite ir su nekantrumu lauksite "naujos serijos". O jūsų vyras pamanys, kad jūs giliai išgyvenate dėl jo rūpesčių.


2. Jūsų santykiams trūksta švelnumo ir lytinio etiketo?

Jis nebeskuba jums atidaryti automobilio durelių arba paduoti ranką išlipant iš autobuso? O kada jūs pati švelniai kedenote jam plaukus ir žaismingai brūkštelėjote per šonkaulius? Jeigu sutuoktiniai nebenori be jokios priežasties vienas prie kito prisiliesti, šnibždėti visokias kvailystes ir susimirksėti draugų kompanijoje, reiškia, jog nutrūkę vidiniai saitai – siūlelis, kuris juos jungia minioje. Tais pačiais būdais pabandykite atnaujinti ryšį. Paimkite jo ranką, nosimi pasitrinkite į skruostą, parodykite švelnumą bet kokiu kitu būdu. Atsiminkite: tikriausiai pirmosiomis jūsų santykių dienomis jūs turėjote kokių nors savų, intymių būdų, kuriais be žodžių išreiškėte meilę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus