• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išsiskirk su polėkiu  3 

Autorius: Laura M.
2009-06-28 15:00:00

Išsiskirk su polėkiu
Jupiterimages nuotr.
Ką gi, judviejų keliai išsiskyrė. Jautiesi šiek tiek vieniša, gerokai sutrikusi, laisva ir... supykusi. Nieko nuostabaus – kurį laiką taip ir bus, kol iš tos būsenos išsikapanosi ir pagaliau išties imsi mėgautis laisve. Tai truks kol ir vėl nepateksi į naujos meilės pančius. Bet apie juos – kitą kartą.

O dabar panagrinėkime esamą situaciją. Ką turėtum daryti su savo daiktais, išvaizda ir jausmais?

Parduok internetu

Tu jau nebe su juo, nors namuose vis dar pilna jo daiktų. Ant komodos vis dar stovi judviejų nuotrauka, įrėminta jo dovanotais rėmeliais, o atsidariusi savo papuošalų dėžutę tikriausiai nesunkiai rastum bent 3 jo dovanotus daiktus.

Norisi juos visus kuo greičiau sunaikinti? Tai vaikiška ir kvaila. Nors kartais ir padeda išlieti pyktį.

Gaila gadinti, vis dėlto juos pasiliksi? Irgi netinkamas sprendimas – šiaip ar taip, tie daiktai nuolat kels nemalonius prisiminimus.

Be to, ir psichologai rekomenduoja surengti atsisveikinimo su praeitimi ritualą, kad plačiau atvertum duris į savo šviesią ateitį.

Taigi modernus būdas atsisveikinti su šiais tavo praeities reliktais – parduoti ar į ką nors juos iškeisti internetu. Taip ne tik su praeitimi atsisveikinsi, bet dar ir vieną-kitą litą mielai, širdį paguodžiančiai smulkmenai užsidirbsi.

Naujas įvaizdis

Atsikračius jį primenančių daiktų atsivėrė tuštuma ne tik tavo širdyje, bet ir tavo spintoje. Ką gi, tai – tik į naudą. Dabar turi daugiau laiko lepinančioms grožio procedūroms ir naujo garderobo paieškoms. Naujas įvaizdis – išties patikimi vaistai nuo praeities.

Tiesa, drastiški pokyčiai gali tapti apmaudžia klaida. Todėl jei nori plaukus nusidažyti radikalia žalia ar raudona spalva, ilgas garbanas pakeisti trumpučiu „ežiuku“ ar vietoje iki šiol dėvėtų sportbačių prisipirkti aukštakulnių 15 cm pakulne, verčiau susilaikyk. Kol kas pasistenk pažaisti nauju makiažu, švelniais šukuosenos, rūbų stiliaus pokyčiais.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Giedre
2010-02-27 21:49:00
Su draugu pradraugavome ir isgyvenome pusketvirtu metu...mylejau ji, ir tebemyliu nors praejo puse metu kaip jis mane paliko.Kenciu begalini skausma,vienatves as niekada nebijojau, bet db viskas kitaip. jis leido man pazint kitoki pasauli, kuriame jauciausi saugi ir laiminga, o jam isejus liko tik tustuma, abejingumas, tyla... ir begaline baime niekad nesusitaikyt su jo praradimu. As stengiausi daryti viska, isnaikint is akiu jo daiktus, nuotraukas, taciau kaip isnaikint prisiminimus, muzika, zodzius, zmones kurie man ji primena, vietas kuriose mes budavom,miesta kuris mus risa, o galu gale viska ka kartu isgyvenom...? ar tai imanoma? jauciuos tokia pasimetusi, niekada nebuvau paluzusi labiau nei tada kai neliko jo...as stipri, taciau taip sunku be jo gyventi, nuolat galvoju, vis dar parasau, nors ir zinau kad jis manes niekada nemylejo...as vistiek ji labai myliu! :'( bijau kad neismoksiu be jo gyventi...
N
2009-06-29 11:46:34
O mes kartu negyvenome, jokiu jo daiktu mano namuose, ir dovanu jokiu, jis nebuvo is dosniuju. Taciau issiskyrimo skausmas ilgai kankino. Pasveikino per sventes, po to dar menesi isgirdus sms signala sirdis pradedavo stipriau plakti, bet dabar jis manes nebedomina, aisku tai atejo ne iskart, o su laiku, su mokejimu sau neisikalbeti neegzistuojancios meiles. Dabar esu laiminga, nes sms signalas nekelia jokiu emociju, neieskau gatveje jo zvilgsnio, esu rami ir laisva.
manau
2009-06-28 16:25:03
pirmiausia reikia sudeti visus daiktus i atskira vieta, isgyventi visus uzklupusius jausmus (gali uztrukti ilgiau), ir, kai pajusi, kad atejo laikas atsikratyti praeities, tuos daiktus isdalinti, ismesti..atsikratyti jais. o tada ir nauja isvaizda ir naujos meiles ir visi kiti malonumai.