• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kada ateina metas skirtis?

Autorius: Eli.lt
2014-08-26 10:00:00

Kada ateina metas skirtis?
Eli.lt
Priimti sprendimą skirtis beveik visad būna itin sudėtinga, tačiau kartais tiesiog reikia įsisąmoninti, kad santykiai niekur neveda... Į kokius ženklus, rodančius, kad meilė jau išblėso, o bendravimas neturi ateities, verta atkreipti dėmesį?

Laisvalaikis atskirai. Santykių pradžioje bene kiekviena pora stengiasi kuo daugiau leisti kartu - bendros kelionės, koncertai, parodos, o kartais ir paprasčiausias filmas ar kavos puodelis drauge... Meilei blėstant tampa sunku atsiminti, kada pastarąjį kartą leidote laiką kartu, padažnėja susitikimai su seniai nematytais draugais, atsiranda itin daug papildomos veiklos ir hobių. Žinoma, nebūtina kartu būti kiekvieną laisvą minutę, tačiau pojūtis, kad laikas su draugais ar šeima yra ženkliai smagesnis ir kokybiškesnis nei su savo antrąja puse yra pirmasis susimąstyti verčiantis ženklas!

„Labas“ ir „Geros dienos“ bendravimas. Pasisveikinimas, padėkojimas ir geros dienos palinkėjimas yra būtini visų žmonių bendravimui, tačiau, jeigu pokalbiai su jūsų brangiausiu žmogumi apsiriboja tik šiomis maloniomis ir labiau kolegiškomis nei šiltomis ir įsimylėjaliams būdingomis frazėmis, tai parodo santykių atšalimą. Pabandykite užduoti sau klausimą, ar žinote smulkmenas, kurios šiuo metu vyksta jūsų antrosios pusės gyvenime - ar teko kalbėti apie pastaruoju metu darbe vykdomus projektus, ar galėtumėte pasakyti, kokia paskutinė skaityta knyga ar matytas filmas šiam žmogui paliko didžiausią įspūdį, ar įsivaizduojate, kas vyksta jums brangaus žmogaus giminaičių ar šeimos narių gyvenimuose?

Bendrų planų nebuvimas. Įsimylėjusios poros puikiai įsivaizduoja ir drauge planuoja bendrą ateitį - kalba apie bendras atostogas, tariasi dėl didesnių, bendrų pirkinių, sudaro ilgalaikius planus... Jeigu jūsų gyvenimas apsiriboja susitarimu dėl šiandienos maisto produktų krepšelio arba tebegyvenate prieš kelis metus susidėliotoje ateities vizijoje, kurios nei kiek nekoreguojate, tai verta susimąstyti, ar kas keisis ateityje... Gali būti, kad atšalimo pradžioje jums pakaks gražių praeities svajonių, tačiau nepradėjus jų pildyti jausite tuštumą.

Nesutarimai su draugais ar šeima. Svarbiausia susitarti su sutarti su savo antrąja puse, o jeigu tarpusavio santykiai puikūs, tai net ir itin priešiškai nusiteikę bičiuliai ar šeimos nariai galiausiai palaikys šią draugystę. O ir jums brangus žmogus dės visas pastangas norėdamas įtikinti savo artimuosius šviesia šių santykių ateitimi ir judviejų tarpusavio laime... Tai laimei ėmus slopti sumažės ir noras giminei ar draugams parodyti, kad jūsų draugystė rimta... Verta atsižvelgti dar ir į tai, kad jūsų aplinkos žmonės neretai situaciją sugeba įvertinti kritiškiau ir atviriau, dažnai jie intuityviai suvokia, kad kažkas nėra gerai.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus