• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip išmesti jį iš galvos...  13 

Autorius: parengė Laura M
2011-10-03 15:27:00

Kaip išmesti jį iš galvos...
123rf nuotr.
... jei jis iš tavo minčių pasitraukti nė neketina.

Buvęs vaikinas atkakliai nesitraukia iš tavo minčių, nors iš paskutiniųjų stengiesi jį pamiršti? 6 žingsnių planas tau tikrai padės. Kodėl tik 6? Nes 12 jis tiesiog nenusipelnė!

Pirmas žingsnis: Nutrauk visus kontaktus

Kontaktas šiuo atveju – tai ir regimos, ir kiek sunkiau apčiuopiamos sąsajos. Prie regimųjų galima priskirti susitikimus, telefono skambučius ir pan. Neakivaizdiniai ryšiai – jo profilio ir būsenos pokyčių tikrinimas socialiniuose tinkluose, domėjimasis per bendrus pažįstamus, kaip jam sekasi ir pan. Tik liovusis smalsauti apie jo dabartinį gyvenimą pradėsi sveikti pati. Priešingu atveju jausmai sugrįš vėl ir vėl, ir kaskart stotis ant kojų po santykių griūties turėsi iš naujo.

Ką daryti, jei nebendrauti negali? Tarkim, judu esate kaimynai arba dirbate kartu. Sumažink judviejų susitikimų, pasimatymų, bendrų reikalų skaičių iki minimumo. Jei tenka bendrauti – pasistenk, kad pokalbis būtų kuo trumpesnis ir pamirškite jausmų, bendros praeities temą.

Antras žingsnis: Nebemiegok su juo!

Taip, tu gali jaustis susipainiojusi savo jausmuose, tu gali tiesiog trokšti sekso, o juk eks vaikinas tokiu atveju – tikriausiai geriau nei atsitiktinis nepažįstamasis...

Visa tai tiesa, bet netgi medikai perspėja: kai pajunti orgazmą, tavo organizme išsiskiria hormonas oksitocinas, kuris stiprina prisirišimo, artumo jausmą. Taigi seksas neišvengiamai ir vėl tave susies su buvusiuoju, o išsiskirdama kentėsi iš naujo. Bet ne tik dėl to turėtum nerimauti. Seksas su buvusiuoju paprastai bent vienam iš partnerių suteikia apgaulingos vilties, kad sudužusius santykius galima sulipdyti. Tad žaisti su ugnimi tikrai nerekomenduojama.

Trečias žingsnis: Eik pirmyn ir mėgaukis gyvenimu

Išsiskyrus su žmogum, kurį laikei artimu, kuris buvo reikšminga tavo pasaulio dalimi, liūdėti natūralu. Tu jį mylėjai, tu jo ilgiesi – ir visa tai savaime suprantama. Neigdama šią liūdnąją dalį veikiausiai grįši prie skaudžių minčių vėl ir vėl. Todėl nebijok pasirodyti silpna, leisk sau paliūdėti, paverkti. Su ašaromis skausmas sumažėja. Tačiau nepamiršk, kad išsiverkusi turėsi atsitiesti ir eiti tolyn, aukštai pakelta galva. Imkis veiklos, kur tau patinka. Jei tokios neturi – atrask. Tada sugrįš ir gyvenimo džiaugsmas, ir pasitikėjimas savimi.

Ketvirtas žingsnis: galvok apie tai, kas buvo blogai

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tuomis
2012-05-04 23:00:47
Morandi- angels. "People... stop fighting... angels are... crying... we can be... better, love is the answer". Mokykitės.
Ji
2012-04-24 00:19:57
oi panos zinotumet mano situacija tikriauisiai niekam taip nera buve kai bandai pabegti nuo buvusio o neina vis save apgaudineji kad paskutini karta susitinki pasakai jam kad nebenori bendrauti po keliu dienu vel tas pats vel paraso ir vel tas pats.. buciau jam atleidus viska net ir neistikymybe net ir db atleisciau bet ant tiek zmogu myleti kartais pagalvoju esu tokia nesveika ir taip visi metai tesiasi kaskoks beviltiskas tikejimas kad susitaikysi bendravimo nutraukti neina atrodo kaip butu uzkerejas ir kad kaip cia raso galvoti blogus dalykus taip gal ir padeda bet visada daugiua atsiras minciu kaip su juo gerai buvo.. kitas gal ir pades uzsimirsti bet tikrai nepamirsti kol busi skaudancia sirdim niekada nepades tau kitas zmogus uzsimirsti tik dar kita zmogu gali iskaudinti.. reikia labai su savimi kovoti ir moketi pasakyti ne.. cia mano didziausia klaida kad as nemoku ir skaiciau knygas psichologines ir viska tam kartui padeda bet po to vel darai kaip sirdis liepia.. kiek as esu prakentejusi skausmas nezmoggiskas verkimas tas pats per ta pati vel ir vel.. atrodo pora dienu uzeina mintis kaip jis tau poxui kita diena vel kitaip vel supranti ant kiek ji myli ir zinai kad jis nevertina isiknisineja is taves nors sako ka kita bet vis tiek nori tiketi tuom ka jis sako o ne tai kas akivaizdu.. niekam nelinkeciau to patirti labai uzjauciu ir ta kuris 4metai nepamirsta tikiuosi man taip nebus...
Jis
2012-04-01 13:10:01
Kaip išmesti JA iš galvos... Laukiu kito straipsnio...