• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pamiršti vaikiną per 20 dienų?  7 

Autorius: Suaugusiems.lt
2014-02-01 10:00:00

Kaip pamiršti vaikiną per 20 dienų?
Freedigitalphotos.net
Kaip pamiršti vaikiną per 20 dienų yra laiko išbandyti ir net ištirti patarimai. Kritikos nepriimu.
 
1 diena

Išmeskite viską, kas susiję su juo: nuotraukas, dovanotus daiktus (nebent jie vertingi arba jums praverčia), gėles (tas, kurias išdžiovinote atsiminimui irgi), dienoraščius apie jį (nebent žinote, kad jie gali praversti išleidžiant knygą), jo visus daiktus taip pat išmeskite. Jokiu būdu negrąžinkite jam – kuo vertingesni ir jam brangesni, tuo geriau. Tai pat, jei netyčia turite jo pinigų, išleiskite visus iki paskutinio cento. Tada būtinai ištrinkite visus jo kontaktus: kompiuteryje, telefone ir kur tik įmanoma.

Pastaba: Viską sudėkite į šiukšlių maišą (juk jis šiukšlė) ir išmeskite. Jokiu būdu nedeginkite jų. Jis nevertas nei jūsų laiko, nei dujų.

2 diena

Nusipirkite šampano butelį. Ir būtinai daug nosinių. Tada bėkite pas geriausią draugę. Išgerkite, švęskite už naują pradžią ir laisvę. Išsiverkite, išliekite savo draugei širdį. Ji, aišku, pritars bet kuriam jūsų blogam žodžiui apie kaltininką.

Būtinai prisiminkite savo kvailiausius nuotykius. Atėjus laikui, išsikvieskite taksi ir važiuokite namo. Būtinai paflirtuokite su taksistu.

3 diena

Nueikite į toliausiai esančią parduotuvę. Tiksliau neikite, o bėkite. Pasportuokite, nes parduotuvėje nusipirksite daug skanėstų. Pirkite viską, kas skanu, kaloringa ir ko dažnai sau neleidžiate. Išsinuomokite filmą. Galite nuomotis visus, išskyrus romantinius ir erotinius. Geriausiai tinka siaubo filmai. Pažiūrėkite filmą ir pavargusi eikite miegoti. Jūs turite būti pavargusi.

4 diena

Atsikelkite, nusiprauskite, papusryčiaukite, garsiai įjunkite mėgiamą muziką (beje, dainos, primenančios jį, turi būti seniausiai dingusios): dainuokite, rėkite, šokite!

Pasidarykite veido kaukę, plaukų kaukę, nusiepiliuokite kojas, pažastis ir būtinai bikini sritį. Užsitepkite kūno losjono arba pienelio, pasidarykite manikiūrą, pedikiūrą ir visas įmanomas ir neįmanomas grožio procedūras. Jei jums priimtina, prieš tai nueikite į soliariumą (neįtikėtina, bet saulė pakelia nuotaiką), pasidažykite, gražiai apsirenkite ir važiuokite į savo mylimiausią drabužių parduotuvę. Nusipirkite seniai trokštamą drabužį (jis turi būti seksualus – be išimčių).

5 diena

Pasipuoškite, suburkite geriausias drauges ir lėkite į naktinį klubą. Daug šokite, o svarbiausia - plačiai šypsokitės ir flirtuokite su visais patraukliais vyrais.

Pirkdama gėrimą nusišypsokite barmenui. Atminkite, jūs esate laisva ir galite daryti ką tik norite. Linksminkitės kiek tik piniginė ir širdis leidžia. Kadangi vienos nakties nuotykiui jūs dar nepasiruošusi, važiuokite namo.

6 diena

Susiraskite kokį nors užsiėmimą. Padarykite tai, ko niekada neišdrįstumėte. Šokite su parašiutu, permiegokite su buvusiojo geriausiu draugu, pasidarykite tatuiruotę. Tik truputį fantazijos.

Apie sporto klubą turbūt net nereikia kalbėti. Būtinai įsigykite gražų maudymosi kostiumėlį ir sportinę aprangą. Kas žino, gal treneris būsimoji jūsų auka.

8 diena

Galite padaryti jam kažką blogo. Jei kerštas jums nepriimtinas, šiuo atveju padarykite išimtį. Tam irgi užtenka tik šiek tiek fantazijos ir geriausios draugės patarimų.

Jeigu esate priversta matyti jį (blogiausia kas gali būti), visų pirmą - visiškai jį ignoruokite. Antra – flirtuokite su patraukliais vyrais kai jis mato. Trečia – pasikeiskite, išgražėkite (esu įsitikinusi, jūs ir taip nuostabi, bet pasistenkite dar labiau), puoškitės, dėvėkite madingą, jums tinkantį ir vyrus iš proto vedantį sijoną ar suknelę. Dažykitės lūpas, nebijokite apsiauti aukštakulnių (apie plaukus nekalbu, nes, tikiuosi, šukuoseną esate jau pasikeitusi), būkite žavi, šypsokitės, koketuokite ir nebijokite pasitikėti savimi.

Pastaba: Visa tai darykite net jei nesate priversta matyti jo kasdien.

10 diena

Stenkitės atsikratyti blogų įpročių: rūkymo, didelio kiekio kavos, kaloringo maisto, nagų kramtymo ir t.t. Kol svarstysite, kaip gerai būtų surūkyti cigaretę ar sukramtyti šokolado plytelę, negalvosite apie jį.

13 diena

Tikiuosi dabar savaitgalis. O jei ne, pasidarykite jį. Iš darbo ar mokslų ištrūkti per daug lengva. Juk pateisinamų priežasčių gali būti labai daug. Taigi, susiraskite ką nors į kompaniją ir keliaukite linksmintis. Esu tikra, mieste pilna vakarėlių, laukiančių jūsų.

Apsivilkite gražius apatinius. Atsiminkite, kad neaišku, kas vėliau juos numaus. Apsiaukite batus aukštesniais kulniukais ir paryškinkite makiažą. Tik atrodykite kaip seksualumu spindinti moteris, o ne cirko darbuotoja. Esu įsitikinusi, vakarėly jumis susidomėjusių vyrų bus nemažai. Išsirinkite jums patraukliausią ir imkitės darbo.

Nebijokite flirtuoti ir būti šiek tiek nekaltai patvirkusi. Koketuokite kiek galite ir jokiu būdu nepasakokite savo liūdnų istorijų ir nesiskųskite gyvenimu. Jūs šiandien deivė – atminkit. O deivės elgiasi dieviškai.

15 diena

Patyrusi vienos nakties seksualinį nuotykį turėtumėte jaustis pakylėtai. Jei visgi taip nesijaučiate, vadinasi seksas buvo blogas. Jei seksas buvo blogas, vadinasi jūsų skonis prastas, jei pasirinkote tą vyrą. O kadangi jūsų skonis blogas, jūsų buvęs vaikinas, dėl kurio visą tai darote, buvo dar blogesnis.

Bet tikiuosi, kad seksas buvo geras.

18 diena

Dabar prisiekite, kad viską darėte pagal mano stebuklingą receptą. Dar tikiuosi, kad mano receptą papasakosite visoms draugėms, kurios nori pamiršti vyriškį. O labiausiai tikiuosi, kad jūs pamiršote ne tik jį, bet paragavote tikro gyvenimo. O kas gali būti saldžiau?

20 diena

Kuo jis ten buvo vardu?Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Me
2012-12-10 01:25:06
Jau geriau negu sedeti ir verkslenti del zmogaus, kuris tave paliko. Reiskia vaikis buvo nieko vertas ir tuo labiau taves. Straipsnis tik parodo, kad moteris turi likti su iskelusia galva o ne nuleidusia. XXI a. lyciu lygybe. Todel uztenka lietuvisko santurumo. Nematau jokios keksybes, kai moteris pasiryzusi stengtis gerai atrodyti ir flirtuoti su vyrais.
Klara
2012-10-06 15:34:06
Jei tikrai myli žmogų, nepamirši jo per 20 dienų..
Lamas
2012-08-01 23:02:24
Nes jai jus senas tarkas palieka kazkas,jus kaip paskutines depresuotos bobos ir sedit uzsidariusios ir zliumbiat