• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keistos priežastys, dėl kurių skiriasi poros  16 

Autorius: Balsas.lt
2011-09-20 13:04:00

Keistos priežastys, dėl kurių skiriasi poros
123rf.com

Neištikimybė – nėra pagrindinė išsiskyrimo priežastis. Kas gi dar priverčia poras skirtis?

1. Bendravimas

 Pasak vieno tyrimo, artimų draugų skyrybos 75% padidina tikimybę išsiskirti ir jums. Manoma, kad įsiliepsnoję kivirčai ir jausmai gali „peršokti“ į kitą šeimą kaip virusas ir išardyti santuoką.

2. Prieš – skyrybinis vakarėlis

 „Prieš – skyrybiniai vakarėliai“ anaiptol nepadeda sutaikyti besikivirčijančių pusių. Jei po šešių metų santuokos, sukviečiate draugus ir artimuosius, kad šie išsakytų savo nuomonę apie abi puses, galite išgirsti ir širdį veriančių išpažinčių.

3.    Facebook'as

 Nenuostabu, kad internetiniai tinklalapiai gali taip pat paskatinti porų konfliktus ir netgi skyrybas. Facebook tinklalapio „bakstelėjimai“ ir „patinka“ kai kuriuos žmones veikia kaip karštligė. Kai kurios poros apie savo skyrybas pirmiausia paskelbia būtent šioje svetainėje. Pavyzdžiui 2009 metais Emma Brandy apie savo skyrybas su vyru sužinojo iš Facebook svetainės.

4.    Televizija

 Pamirškite aistringus ir romantiškus filmus – viena moteris iš Indijos išsiskyrė su savo vyru, nes jis jai uždraudė žiūrėti muilo operas.

5.    Papūga

 Viena moteris iš Kinijos pradėjo skyrybų procesą po to, kai kalbanti papūga atskleidė apie jos vyro slaptus romantinius ryšius su kita moterimi. Poros plunksnuotasis draugas ėmė kartoti naujus žodžių junginius „skirkis“, „aš tave myliu“ ir  „būk kantrus“, po žmonos mėnesio atostogų pas tėvus. Moteris netgi paėmė paukštį kaip įrodymą į vietinę advokatų kontorą.

6.    Namų ruošos darbai

 Moteris iš Vokietijos  nusprendė skirtis su vyru po 15 metų santuokos, nes jis buvo pernelyg įnikęs į namų ruošos darbus. Moteriai „trūko kantrybė“ kai vyras ėmė perstatinėti baldus ir perdažė sienas.

7.    Vaisių pyragas

 Vyras iš Kinijos paliko savo žmoną, nes ji nesiliovė kepusi pyragų. 31 metų vyras po kiekvieno valgio gaudavo saldų žmonos desertą ir nuo jų santuokos pradžios žodis „pyragas“ jam keldavo neigiamus jausmus ir netgi pykinimą.

8.    Pinigai

 Dmitry Ryboloyley už savo žvairavimą į kitas moteris turėjo atsiskaityti savo žmonai pinigais. Vienas turtingiausių Rusijos vyrų, savo žmonos Elenos buvo kaltinamas neištikimybėmis ir turėjo sumokėti 3,8 mlrd. svarų.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jonaz
2014-10-29 16:37:12
čia jau priklauso nuo paties poreikio. Man tai reikia 2-3 kartus per savaitę.
Valdas
2014-10-27 13:12:08
o tai kiek kartų vaistą galima vartot pvz: per savaitę?
jonaz
2014-10-17 10:45:22
aš geriu pagal poreikį, maždaug prieš 1-3 val iki sexo. Aišku ne kiekvieną dieną ir ne dažniau kaip vieną kartą per parą.