• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mamma mia, let me go!  6 

Autorius: www.ieva.lt
2009-08-17 16:00:00

Mamma mia, let me go!
Jupiterimages nuotr.
Jis tau nusibodo. Ne tas žodis, kaip nusibodo. Net nenori gilintis, kodėl taip nutiko, kas blogo įvyko, kas gero neįvyko. Fak tas yra faktas: vos tik išvydus mieliausiąjį, nori skuosti  neatsigręždama ir kuo toliau . Už devynių jūrų devynių marių, į prerijas ir retmiškius. Žaibo greičiu.


Stop! Tegul jis pats lekia už horizonto linijos. Tik kaip čia gudriau, kaip čia taip subtiliau suveikus? Keletas stebuklingų frazių  - ir jis išeis pats. Lydekai paliepus, tau panorėjus, jam pačiam apsisprendus...

Kur tu? Kada grįši?

Tavo tikslas - išmušti jį iš pusiausvyros. Nuolatinė kontrolė - kiekvieno vyro siaubas. Nes kiekvienas save mylintis vyras myli laisvę. Jis mielai kontroliuotų tave, bet kad tu jį... Kur jis, su kuo, ką veikia, kada pagaliau sugrįš namo? Skambink jam kas pusvalandį, graudžiomis aimanomis padabintu balsu rėžk monologą apie PMS ir chronišką dėmesio trūkumą. Ilgai laukti neteks - savaitė kita, ir pats kantriausias vyriškos giminės atstovas skuos nuo tavęs, kaip nuo baisaus sapno apie užsitęsusį trigonometrijos kontrolinį dvyliktoje klasėje.


Mano Mylimiausias Pupuliukas

"Mažuli, va kur tu, katinuk, o aš tavęs po visą salę ieškau, zuikuti!!!" Net namuose, niekam negirdint, mažybinių maloninių deminutyvų perteklius sveikam vyrui gali sukelti alergiją. O jau draugų ar bendradarbių kompanijoje... Jei nori jį pribaigti,  jo aplinkos kompanijoje vadink  jį pupuliuku-mažulėliu, šinšiliuku ar kitu smulkiu ir švelniu gyvūnėliu. Praskiesdama kreipinius įsakmaus tono komandomis: paduok, atnešk, nenusišnekėk,paimk.  Jo palaiminga būsena netruks nuo meilės sparnų peršoks ant suklerusio kukurūzniko propelerio. Besikapanodamas tarp nepasitenkinimo ir viešo netiesioginio pažeminimo taviškis, sukandęs dantis, kurs pasitraukimo planą.

Tu bučiuojiesi beveik kaip Petras!

"Žinai, mano gyvenime buvo daug tikrų  vyrų. Taip sunku pamiršti gražias akimirkas..." Suvaidink atvirumo valandėlę gulėdama jo glėbyje. Meiliai glostydama jo sprandą, sukurpk savo Gyvenimo Meilės istoriją. Arba slapčia degančiomis akimis pasakok apie savo buvusių partnerių sugebėjimus lovoje. Kaip nuostabiai vienas bučiavosi, kaip nepakartojamai aistringai kitas glamonėdavo tavo kūną, kaip uždegdavo tavyje siautulį bet kokiu paros metu. Negražu, bet efektyviai nugesins nepageidaujamo mylimojo aistrą. Ko gero,  visam.

Pirmas gims berniukas. Pavadinsime tavo garbei

"Koks  mergaitės vardas tau labiausiai patiktų, mielasis? Gal Severiutė? O gal pirmiausia padovanosiu tau sūnų. Jis kaip du vandens lašai bus panašus į savo tėtuką..." Gąsdink savo vyriškį vėluojančiomis moteriškomis dienomis. Kiekvieną mėnesį džiugiai dejuok, kad dabar tai jau tikrai. Išsijuosusi pasakok, koks nuostabus mažylis jums gimtų, kurį galbūt pradėjote aną naktį, išdykaudami ant sofos pas draugus po gimtadienio vakarėlio. Pokalbiai apie šviesią ateitį su keliais klegančiais mažyliais vyrus veikia kaip norą gyventi slopinantys vaistai. Romantika ir aistra išgaruoja, nes prieš akis plevėsuoja kūdikio vystyklai ir niūrios perspektyvos su bemiegėmis naktimis ir kalnais sauskelnių. Ilgalaikiai įsipareigojimai be kelio atgal neša pirmyn. Į priešingą pusę nuo tavęs, nuo vėluojančių tavo dienų ir nuolatinio streso.

Futbolas? Šiandien Marisabelė turi gimdyti!
 

Madrido Realo ir Barselonos rungtynės - įvykis tavo vyriškio gyvenime. Kuriam buvo ruoštasi kelias savaites. Net jeigu iš tiesų domiesi futbolu, apsimesk, kad tai tau - paukščių kalba su japoniškais subtitrais. Ignoruok faktą, kad futbolo rungtynės – šventė kone kiekvieno vyro gyvenime. Rungtynės prasideda, taviškis klapteli ant sofos, išrikiuoja savo alaus butelius ir bulvių traškučių arsenalą. O tu, kur buvus, kur nebuvus -  jau ir čia.  Su savo meksikietiškų ašarų pakalnėmis. Net jeigu tu mieliau renkiesi Vudžio Aleno intelektualaus turinio komedijas, apie tai jam geriau neužsimink. Dabar tavo užduotis – iš nervinės įtampos priversti sudrebėti jo rankoje bokalą alaus. Susirinkęs visus sūrius su riešutėliais lėks žiūrėti futbolą pas artimiausią kaimyną. Niršdamas.

Kažką sakei, mielasis?

Abejingai sukiokis virtuvėje su žalio negyvosios jūros dumblo kauke ant veido ir niūniuok tą pačią taviškio nevirškinamiausią melodiją. Nuvargęs po dienos darbų vaikinas ims ieškoti paguodos ir supratimo: pasakoti apie įtampą darbe, iškilusias problemas, idiotą viršininką. Norisi moteriškai paguosti? Nepamiršk - dabar tu esi aktorė. Ir nesvarbu, kad iš sudegusio teatro.  Mesk abejingą žvilgsnį, išlauk ilgesnę pauzę, tada naiviai suplasnok blakstienomis ir paklausk: „Kažką sakei, mielasis? Neišgirdau. Pas mus darbe šiandien...“ Vyrai ypač nemėgsta, kai yra ignoruojami jų jausmai. Taviškiui tas irgi  nepatiks. O tau patiks, kaip labai jam tai nepatiks...

Chanel kečupo negamina!

"Su kokia moterimi vakar sėdėjai kavinėje už kampo? Mano draugė sakė - berods, ten buvai tu." Pavyduliauk jo kiekvienam sijonui: nuo šefo sekretorės iki  artimiausios parduotuvės pardavėjos. Jei pardavėja mūvi kelnes, pavyduliauk dar labiau. Demonstratyviai uostyk jo švarką, bandydama užuosti svetimų kvepalų dvelksmą. Rankiok prikibusius prie jo palto plaukus, keldama juos prieš šviesą, bandydama įžiūrėti svetimą atspalvį. Apsimesk, kad neskiri pomidorų padažo dėmės nuo lūpų dažų. Negavusi įtikinamo pasiaiškinimo sukelk audringą sceną su dūžtančiomis lėkštėmis, pro balkoną skriejančiais jo daiktais ir kraują stingdančiais dramatiškais stūgavimais: „Patine tu, išmainei mane į kažkokią valkatą!!!“ Nors  jokios valkatos jis nė mintyse neturėjo, nuo šiol jo mintyse gyvens tik planas, kaip ištrūkti iš tavo gniaužtų.

Šeima pagal grafiką

Būk pavyzdinga mergaitė. Jeigu jau gyvename kaip šeima, tai viską ir darykime, kas priklauso. Gražiai, raudonu parkeriu ant balto popieriaus lapo išrikiuok  seksualinių žaidimų grafiką pusei metų į priekį. Pakabink jį miegamąjame prie lovos ir dėliok pliusiukus. Gali ir vertinti. Penkiabale sistema. Disciplina ir surežisuotas veiksmų planas nugalabija net ir didžiausią aistrą. Jeigu vis tik dar kažkas vyks, nepamiršk priminti visus pagal planą neįvykusius meilės aktus. Plepėdama telefonu su draugėmis tyliai kikenk,, kad tavo mieliausiasis turi vyriškų problemų. Ir būtinai pasiūlyk savo draugui apsilankyti pas gydytoją. Kad užbėgtų už akių gresiančiai potencijos problemai. Kuri visai ne už kalnų . Tau gerai pasistengus...

Radai su kuo bendrauti...

"Draugai? Ir tu juos vadini draugais! pažiūrėk, kam skiri tiek dėmesio! Jie tavęs nevertina! Jie tau pavydi! Jie tave apkalba už akių." Nuolatinė jo draugų kritika garantuotai iššauks jo nepasitenkinimą. O kategoriškas pareiškimas arba aš, arba tavo bernvakariai pavers jį ugnį pro šnerves spjaudančiu bizonu. Vyras labai jautriai reaguoja į atskyrimą nuo savo draugų. Net jeigu tu kilniaširdiškai - kilniadvasiškai išleisi jį vieną vakarą į alubarį susitikti su senais vaikystės draugais, jis neturės ramybės. Krūpčios kiekvieną kartą, vos suskambus mobiliam telefonui. O jeigu tai tu? O jeigu jau viršijo savo laiko limitą? Nuolat dirsčios į laikrodį, bijodamas užsisėdėti. Žodžiu, iš susitikimo neturės jokios naudos ir malonumo. Liks du variantai – tapti neurotiku arba bėgti nuo tavo tironijos bet kuria kryptimi.

O padoriai mašinai pinigų neliko?

Pamiršk prideramą kuklumą ir altruizmą. Negailėk kavalieriaus pinigų -  žiūrinėdama kavinės meniu patiekalų kainas, didesnes sumas vertink kaip kvietimą pasivaišinti. Pradėk  pokalbių ciklą "Viską, ką uždirbi, viską atiduosi". Domėkis jo kilnojamuoju ir nekilnojamuoju turtu, pabrėždama, kiek daug tu iš jo tikiesi... Kaip svajoji apie vilą užmiestyje, ir apie dvi egzotiškas keliones į tolimas šalis... Minimum du kartus per metus . Nusitempk jį į „Kristianą“ ir elegantiškai piršteliu besk į naujausių kvepalų flakoną. Aikčiok nuo Svarovskio kristalais švytinčio pakabuko, halogenų spindulius laužančio Tukano statulėlės ir naujausios Guerlain veido pudros ekskliuzyvinėje pakuotėje. Jeigu ir po šios egzekucijos tavo berniukas nesupras, kad tu jam ne pagal kišenę, paprasčiausiai paprašyk jo paskolinti tau solidžią sumelę, kurią tu kada nors jam grąžinsi. Neaišku kada. Vyrai netoleruoja tiesmuko rausimosi jų piniginėje, ypač jeigu tai nepridengiama moterišku burkavimu ir meilinimusi. Šitiems saldumams tu ryškiai nenusiteikusi. O jis nusiteikęs krautis lagaminus ir sprūdinti pro duris. SAVO NORU. Tuoj pat, visam laikui. "Atleisk, mieloji, kad taip susiklostė aplinkybės... Nesutapo charakteriai.... Išeinu, palieku tave. Nepyk..."

Tau beliks užtrenkti namų duris pavymui. Su pasigardžiavimu.

Epilogas.
Patarimai veiksmingi ir efektyvūs. Juos galima derinti, keisti, peršokti prie kito, sugrįžti prie pirmojo. Bet tas, kuris pretendavo būti taviškiu, nebegrįš niekada. Todėl, jei nesi apsisprendusi, neeksperimentuok.

Ir dar. Tikriausiai puikiai supranti, kad strategija negalioja, jei bijai apkalbų. Ir to, kad jo aplinka dar ilgai minės tave kaip idiotiškiausią tavajam ex nutikusį košmarą. Nors... Tavęs tai neturėtų jaudinti. Geriau būti košmaru kažkam toli, nei turėti košmarą pašonėj kiekvieną dieną...
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
AAA
2009-08-18 08:46:54
patiko straipsnis, labai prajuokino :-) zinoma sie patarimai daugiau sarkastiski, bet susvelnintas bet kurio siu punktu variantas tikrai kartais gelbsti ;-)
ji
2009-08-17 23:49:37
jei vaikinas ne dzentelmenas ir siek tiek agresyvus, netaktiskas ar pan tai tokie triukai gali atsisukti pries pacia, minimum padarytu geda viesai, maximum per veida duotu.
Dizzy
2009-08-17 22:04:29
Niekas ir neliepia elgtis pagal straipsni. Negi tau reikia uzraso "nebandykite to namuose"? Juk tokie straipsniai buna stipriai perdeti - skirti pasijuokti :))