• Meilė ir seksas
 • Grožis ir stilius
 • Sveikata ir dieta
 • Nėštumas ir vaikai
 • Namai ir maistas
 • Gyvenimo būdas
 • Žvaigždės
 • Pramogos
 • Naujienos
 • Konkursai

Paleisti, negalima atleisti: kai ore tvyro skyrybos

Autorius: ieva.lt
2009-07-21 15:00:00

Paleisti, negalima atleisti: kai ore tvyro skyrybos
Jupiterimages nuotr.
Šį kartą kablelis padėtas iš karto. Taip, jis išdavė. Taip, tau skauda. Jei atleisti negali ir nekreipdama dėmesio į kablelį visa esybe intonuoji pa-leis-ti, nedvejodama ženk pirmą žingsnį... Susitaikymo link.   

Taigi apsisuki ant kulniuko ir išjungusi smegenėles (negalvoti-negalvoti-negalvoti) panardini visą nuo įžeistų ambicijų maudžiantį organizmą į streso mažinimo procedūras. Atpalaiduojama aromaterapinė vonia, vizitas į grožio saloną, baseiną... Dviračiu numinti ar miško takeliais nubėgti kilometrai tarsi išvalo protą ir nuramina.  

 Kai šios priemonės bent truputį suveiks, ir būsi pajėgi suvokti ką nors daugiau nei VENDETTA!!!, imkis radikalių priemonių — kontroliuok save ir kiekvieną mintį apie kerštą rauk klausimais:

O kam man to reikia?
Noriu atkeršyti?
Noriu pasirodyti už jį geresnė?

Keršydama???

Po kurio laiko jau gali atlikti paprastą momentinį psichologų rekomenduojamą testą: ar gali jį palikti, sužinosi įsivaizdavusi, kad praradai jį amžinai. Jis mirė. Jo nebėra. Jei negali susitaikyti su netektimi, nė nemanyk, kad galėsi jį palikti.   

 Tačiau išlaikyti vyrą ir puoselėti santykius — didelis menas.  

 Štai ką pataria rusų psichologė Jelena Dobrobabenka. Verta įsiklausyti.

 
1. Pasikeisk. Išore ir iš vidaus  

  Pažiūrėk į save iš šalies    — kaip elgeisi įvairiomis situacijomis pastaruosius kelerius metus.

Keičiame:  

 • isterijas — į ramybę,  
 • pavyduliavimą  į abejingumą,  
 • nervingumą — į vidinę ramybę,  
 • abejingumą  į rūpestingumą,  
 • įkyrų rūpestingumą  į subtilų domėjimąsi.      

Pakeisk įvaizdį. Ne šiek tiek, o radikaliai — šukuoseną, plaukų spalvą, nagų ilgį, makiažą, drabužių stilių. Žinoma, vadovaujamės principu „suknelė vietoj chalato“, o ne „suktukai vietoj prabangių garbanų“.

  O kam?  

Vidinis pasikeitimas atitrauks nuo sunkių minčių, o išorinis... Ar reikia sakyti, kad grožis teikia pasitikėjimo savimi?

2. Kuo mažiau lįsk jam į akis. Kitaip tariant, kuo dažniau išeik iš namų  

Būtent — išeik. Gali užsidaryti kambaryje tegul ir su gera knyga. Tai puiki proga praleisti idealų savigailos seansą. Tiesa, ilgai slampinėti gatvėmis — ne išeitis. Turi užsiimti prasminga veikla.  

Baseinas, pilvo šokis, joga — puikūs sprendimai.  

O kam?  

Dar sykį kartojame:  atsijungsi nuo slogių minčių, suvoksi, kad gyvenimas nesisuka vien tik apie Jį... Pagaliau darysi tai, apie ką svajojai, bet niekada tam neradai laiko.  

 3. Išmokyk jį pavyduliauti  

 Arba primink, kas tai yra. Tiesiog pastebėk dailius vyrus. Bet tik lengvas flirtas, ir nieko daugiau! To pakaks. O gal ir neprireiks — po tokių vidaus ir išorės pokyčių, išėjimų iš namų...

4. Nekramsnok  

 Nesikandžiok, nepjauk, nezulink... Neėsk jo priekaištais ir bandymais išsiaiškinti santykius. Taip, labai knieti. Taip, sunku susilaikyti. Regis, pašnekėsi, ir supras brangusis, kad esi jo gyvenimo Moteris, ta brangiausia ir artimiausia...

 Nepyk, nesupras. O susierzins tikrai.  

 Jei jauti, kad pasišnekėti reikia, padaryk štai ką. Susirašyk visus tokio pokalbio pranašumus ir trūkumus. Tada labai išsamiai, su visomis smulkmenomis, surašyk, ką ketini jam sakyti. Paskui surašyk, ką, tavo nuomone, jis atsakys. Tik sąžiningai. Padarei? Dabar lėtai suskaičiuok iki dvidešimties ir... eik. Žiūrėti televizoriaus.

 O kam?  

Tai — puikus psichoterapijos pratimas, padedantis bent kuriam laikui susigrąžinti dvasinę ramybę.

Dar keletas patarimų  
 •   Niekada nepradėk aiškintis santykių prie pašalinių. Kai esate ne dviese, jūs nedalomas vienetas.  
 • Jei vyras ėmė rodyti tau dėmesį ir tu jauti, kad jis nėra tvirtai apsisprendęs išeiti, priimk jo dėmesio ženklus. Vyrai — medžiotojai, jiems smagu sumedžioti mus vėl ir vėl... O mums smagu pasimėgauti gėlyčių dovanyčių periodais.

 • Išeiti ar pasilikti temą verta suvesti į vieną sakinį: „Nori išeiti? Eik“. Tiesa, tokiais sakinukais piktnaudžiauti neverta. Juos reikėtų dažnai keisti bei atmiežti susižavėjimo kupinais šūktelėjimais „Tu nerealus!“, „Kaip norėčiau tave apkabinti!“  
Kaip teigia psichologė Jelena  Dobrobabenka , išsirinkus ir įvykdžius bent kelias iš šių rekomendacijų antras medaus mėnuo garantuotas. Moterys, kurios tai išbandė, galėtų pridurti: ką darai, daryk tvirtai, bet saikingai. Šaukštą deguto, gadinantį statinę medaus ir nuodijantį tavo mintis, užkask giliai giliai. Ir amžinai.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus